Şimdi Ara

denemee (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
3
Favori
7.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi gelelim marifetlerine. Bu zamana kadar nasıl bir yol çizdin anlat. Biz zayıflara,kilo almak isteyenlere yol göster:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun kardeşim iyi değişim. Son fotodaki gibi özenti olmasaydın iyiydi ama ilerde utanacağın günler olmaması için kaldır o fotoyu facebook sayfan varsa.
  • eski halin de imaj varmış ama bu tipinle silik bi tip olmuşsun. geri kalan yaşam mücadelende sana başarılar.
  • Sterope kullanıcısına yanıt
    Şu Allah'ın iskeletorlarını anlamak çok zor 70kg olmuş definasyon yapıyor ulan sende daha kas kütlesi var mı da definasyon yapıyorsun 20cm kolla. Ülkenin %95i body building konusunda bilgi sahibi değil herkes işine geleni doğru sayıyor
  • Kas yapman tellerin cikmasi falan iyide 3 numara hic yakismamis bence uzat.Uzun sac herzaman daha iyidir.

• ya her şey eyvallah ta şu son resimde giydiğin çorapsız entel ayakkabısı ne dir Allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtchn

Yazın açtığın konuyu dün gibi hatırlıyorum.Gerçekten tebrik edilesi bir değişim.Buradaki yazılanlara fazla aldırma üşengeçliklerinden 2 şınav çekemeyen adamlar seni burda eleştiriyor.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 18 Mayıs 2016; 18:06:20 >
  • Çakma meyve suyu işe yaramiş:)

• hüsnü çobanın oğlu mu dioduk biz arkadaşa birde çakma meyve suyu var yeni haliniz için hocam bu forumda artık takılamazsınız bize benzemiyorsunuz
  • İlk fotoğrafınız ile açtığınız konuyu hatırlıyorum. O zamandan beri bayağı değişmişsiniz ama bana göre kısa saç size yakışmamış. O ayakkabı ve pantolon son zamanlarda 'moda' diye giyiliyor ama bence çok gülünç duruyor. Bunlar dışında vücudunuzu yeteri kadar düzeltmişsiniz.

Ayrıca olumsuz yorumlara tahammül edemiyorsanız burada konu açmamanız gerekirdi. Herkesin sizi övmesini beklememelisiniz.
  • Gayet iyi olmuş helal 3 numara iyidir.

Benim saçlar ince telli ve seyrek o yüzden 3 numara traş oluyorum bende.

Benim sorunum vücut yumuşak fit değil göbeğim felan eğilince sarkıyor öyle kiloluda değilim 169 boy 63 kiloyum ama vücutu sıkılaştırmam ve azda olsa göğüs omuz göbek kası yapmam lazım ne tavsiye edersin?
  • Hocam su kilo isini nasil hallettin illla spor ve protein destegiylemi yaptin

Yae ben 55 kiloyum cin ali gibi geziniyorum spor icnde vaktim yok hem okul hem is bir arada olmuyor

• Kimseye burda bir şey begendiremezsin surekli komik olmak için eleştirir. Bence gayet güzel bir değişim. Not: saçları bir daha uzatma. Sıfır yakismis biladerm.

• Güzel bir değişim ama bakışlarınız çok boş
  • Konu dışında gördüğüm en takdir edilesi değişim.
  • Yalnız 2. Foton en iyisi aralarında

• iyisin iyi

• Gardaş sen değişimden sonra Angara bebesi olmuşsun
  • boy kaç hafız
  • Saçı uzat yine.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.