Şimdi Ara

denemee (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
3
Favori
7.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUHAFIZ44

Güzel bir değişim olmuş, takdir ettim.

Bu arada şu ilk resmi bir yerlerden hatırlıyorum gibi

aynen daha önce de paylaşmıştı :dd fena ya ilk fotoğraf :D
  • Süper olmuş kardeşim acayip değişmişsin de, yanlış anlamazsan sığır gibi bakıyosun biraz onu aynada falan düzelt derim bi şekilde
  • Tekin Çoban ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Başarılı bir değişim tebrik ederim hırsın için. Bir önerim olacak sana sadece. Şu iğrenç pantolon ve ayakkabıları giyme.

Ayakkabı ve pantolona karar vermedim hocam olanları giydim, var mı tavsiyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterope

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Başarılı bir değişim tebrik ederim hırsın için. Bir önerim olacak sana sadece. Şu iğrenç pantolon ve ayakkabıları giyme.

Ayakkabı ve pantolona karar vermedim hocam olanları giydim, var mı tavsiyen?

Son dönemde bu tarz patladı gitti. Ciddi anlamda kötü görünüyor insanlarda ama anlatamıyorsun. Tavsiyem yok. Böyle giyinme Nasıl giyinirsen giyin diğer resimlerdeki tarzın gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 18 Mayıs 2016; 2:06:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giydiği ayakkabı klasik bir takıma gitmeyecek bir ayakkabı. Bu tür ayakkabılar spor takımlarda gider. Eğer spor takım varsa o ayakkabıdan başka ayakkabı gitmez altına, diyelim ki giydin ayakkabı emanet gibi gözükür takımın altında.
  • Güzel değişim olmuş ben de body çalışıyorum güzel kas yapmışsın bari 1 senede bence sporu bırakma bırakırsan kollar kendini salar
    Ama saçlarını bence hafif uzat önleri sağa doğru kaldır bence daha iyi olabilir

• Oha lan cidden sen misin ,helal olsun valla

• Serdar ortaçın yanındaki elemana benziyormuşsun eskiden şimdi bi halta benzemiyorsun..
  • bu nasıl bir pantolondur ya rabbel aleminnn
  • saclarini kestirmis olaiblirsin, bizim goremedigimiz ama senin var diya iddia ettigin kaslarada sahip olabilirsin ama suratin degismedikten sonra bi onemi yok.
    hala giderin yok
  • O son fotoyu koymasaydın iyiydi

• Şu kötü yorum yapanlar gerçekten çok mikimde olduğunu falan mı sanıyor? Bütün gün evde oturup benim 1 yıldır mıçımı yırtmamı eleştiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sterope -- 18 Mayıs 2016; 15:59:19 >
  • Sterope kullanıcısına yanıt
    Sen kötü yorum yapan zibidilere aldırış etme iyi oldu kardeşim böyle devam daha da iyi olur

• Arka Sokaklar ne alemde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sterope

Şu kötü yorum yapanlar gerçekten çok mikimde olduğunu falan mı sanıyor? Bütün gün evde oturup benim 1 yıldır mıçımı yırtmamı eleştiriyorlar.

Şu yorumu görene kadar çok olumlu şeyler yazacaktım ama fikrim değişti. Kafan bu oldukça, vücudun önemi yok.
    Yine de azmin için tebrik ederim.
  • Saçlarının 2. fotoğraftaki hali daha güzel kısa gitmemiş pek.
  • Kardeş sen büyümüşsün yüzün oturmuş kafan irileşmiş falan değişimin sebebi bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyisin iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.