Şimdi Ara

Demon Hunter Platformu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.817
Cevap
14
Favori
90.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da benim 48. level okçumun skill dağılımı. Verdiğim hasarda sıkıntı yok ama yakın saldırılarda zor ayakta kalıyorum.

Demon Hunter Platformu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Bu da benim 48. level okçumun skill dağılımı. Verdiğim hasarda sıkıntı yok ama yakın saldırılarda zor ayakta kalıyorum.

Demon Hunter Platformu

Caltrops koyarak geri kaçmanı öneririm.

• Benimde DPS baya düşük kaldı, bir şeyler yapmak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Bu da benim 48. level okçumun skill dağılımı. Verdiğim hasarda sıkıntı yok ama yakın saldırılarda zor ayakta kalıyorum.

Demon Hunter Platformu

Caltrops koyarak geri kaçmanı öneririm.

Bugün denedim aynen çok etkiliymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurdmn

Benimde DPS baya düşük kaldı, bir şeyler yapmak lazım.

Ah den buyoutu 50k yapıp 2h bowlar arat, özellikle gündüz vakitleri ucuz şeyler oluyor. 50 civarıysan 60 level silahları aratıp arama seçenklerine reduced level requirement ekle.
  • 60 olup skill set arayan arkadaşlar bunu kullansınlar. Şuana kadar kullandıklarım arasında en etkilisi. Hatta daha önce neden bunu kullanmadığım için kendime kızıyorum şuan.

Sol tık: Hungering Arrow (Devouring Arrow)
    Sağ tık: Elemental Arrow (Nether Tentacles) - aşırı op bir skill, kesinlikle nerflenecektir

1. Smoke Screen (Lingering Fog)
    2. Preparation (Backup Plan)
    3. Companion (Bat Companion)
    4. Market For Death yada Spike Traps

Pasifler
    Archer
    Tactical Advantage
    Steady Aim

Şuan üzerimde %180 magic find set var. 24k olan dps'im 13000 civarına inmiş durumda ve daha fazla DPS'ye ihtiyaç duymuyorum Inferno seviyesinde. Görünmez olduğumuz zaman canavarlar bize hasar veremiyor, ancak biz verebiliyoruz. (bence bug ve fixlenecek ileride)

Yapmanız gereken şey şu:

Görünmezlik -> Sağ tuş spam
    Preparation basıp disclipline fulle
    Devam et.

Yaklaşık 18 saniye ölümsüzlüğümüz oluyor bu şekilde. 18 saniye boyunca Elemental Arrow (Nether Tentacles) skili yaklaşık 600.000 damage vuruyor, hemde alanla. Sol tık skilimiz 800k+ hasar veriyor rahatça.

Daha önce Inferno'da sarı bossları keserken (özellikle bossun yanında 4 tane invulnerable mob olduğu zaman) en az 6 kere ölüyordum. Çoğu zamanda bırakıp gidiyordum zaten. Şimdi yapmam gereken tek şey bossun yanında görünmezlik spamlayıp allah ne verdiyse saydırmak. :) Görünmezlik bitmeden ölüyorlar zaten.

Bu arada bu durum patchle kesinlikle nerflenecektir yada kapatılacaktır çünkü eğer 60 civarında bir Disciplineniz olursa 7/24 görünmez kalabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 23 Mayıs 2012; 11:08:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Krothu

quote:

Orijinalden alıntı: onurdmn

Benimde DPS baya düşük kaldı, bir şeyler yapmak lazım.

Ah den buyoutu 50k yapıp 2h bowlar arat, özellikle gündüz vakitleri ucuz şeyler oluyor. 50 civarıysan 60 level silahları aratıp arama seçenklerine reduced level requirement ekle.

Saol hocam, biraz para toplayayım yapacağım.
  • Hell ve Inferno'da solo oynayan var mı? Durumu DH'nin? Özellikle rare packlerde survival olarak iş yapar mı? 59 Barb var, magic resistance yüksek tutmama rağmen elite packlerde çok dayak yiyorum, özellikle waller fire chains geldi mi,mecbur pas geçiyorum,kite bile yapılmıyorlar.Vortex,portal da keza öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Hell ve Inferno'da solo oynayan var mı? Durumu DH'nin? Özellikle rare packlerde survival olarak iş yapar mı? 59 Barb var, magic resistance yüksek tutmama rağmen elite packlerde çok dayak yiyorum, özellikle waller fire chains geldi mi,mecbur pas geçiyorum,kite bile yapılmıyorlar.Vortex,portal da keza öyle

Şuan Inferno Act I'de Butcher farmlıyorum. %120 magic find/%180 gold find itemlerini kullanıyorum ve yaklaşık 15k dps oluyor bu itemlerle. Butcheri kesmem 3 dakika civarı sürüyor. Alan skilini vurduğu zaman tek skillde ölüyorum ama hep uzaktan saldırdığım için genelde bana yetişmiyor/dodge veriyor. 5 kere savaşırsam 3'ünü ben kazanıyorum.

3 mesaj yukarıda bir bilgilendirme mesajı yazdım, onu okuyabilirsiniz. Sadece gold ve magic find itemleriyle 15k dpsim var ve rahat rahat takılıyorum.

• Beyler Skill ağacınızı oluştururken misal 2 tane defansifi nasıl alıyorsunuz ya,internette de aradım da herhalde arama kıstasım doğru değil,ne diye aratacağımı çözemedim.

Edit:Buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 23 Mayıs 2012; 20:31:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Beyler Skill ağacınızı oluştururken misal 2 tane defansifi nasıl alıyorsunuz ya,internette de aradım da herhalde arama kıstasım doğru değil,ne diye aratacağımı çözemedim.

Edit:Buldum

Options'tan "elective mod" seçiyoruz.

Edit: Bulmuşsun ama çözümü yazmamışsın, başka bulamayan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 23 Mayıs 2012; 20:34:31 >
  • Nerf geldi Demon Hunter'a

http://us.battle.net/d3/en/blog/5825330
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Hell ve Inferno'da solo oynayan var mı? Durumu DH'nin? Özellikle rare packlerde survival olarak iş yapar mı? 59 Barb var, magic resistance yüksek tutmama rağmen elite packlerde çok dayak yiyorum, özellikle waller fire chains geldi mi,mecbur pas geçiyorum,kite bile yapılmıyorlar.Vortex,portal da keza öyle

Şuan Inferno Act I'de Butcher farmlıyorum. %120 magic find/%180 gold find itemlerini kullanıyorum ve yaklaşık 15k dps oluyor bu itemlerle. Butcheri kesmem 3 dakika civarı sürüyor. Alan skilini vurduğu zaman tek skillde ölüyorum ama hep uzaktan saldırdığım için genelde bana yetişmiyor/dodge veriyor. 5 kere savaşırsam 3'ünü ben kazanıyorum.

3 mesaj yukarıda bir bilgilendirme mesajı yazdım, onu okuyabilirsiniz. Sadece gold ve magic find itemleriyle 15k dpsim var ve rahat rahat takılıyorum.

Hocam peki duzgun itemler atiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

Nerf geldi Demon Hunter'a

http://us.battle.net/d3/en/blog/5825330
    Güle güle ölümsüzlük.

quote:

Demon Hunter
    Active Skills
    Smoke Screen
    Duration reduced from 2 seconds to 1 second (tooltip will still show 2 seconds)
    Skill Rune - Lingering Fog
    Now increases the duration of Smoke Screen to 1.5 seconds (tooltip will still show 3 seconds)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 23 Mayıs 2012; 23:06:48 >

• 66 Discipline için uğraşırken...

Satılık 60 DH
  • İyi oldu,acayip overpovered di demon hunterler.
  • 50bin'e harika bir 1hand crossbow vardı 41level sadece 10 saniye fazla oyalandım kaçırdım lanet olsun 1 tane vardı piyasada.

Starks Hawk gibi birşeydi ismi ah ulan 1 liste boyu özelliği vardı deli gibi dmg veriyordu dext vitaly c.hitt vs vs.

• arkadaşlar nerften sonra infernoda solo takılmak paspaslık yapmaktan öteye gitmiyor hangi talentleri kullanıyorsunuz?
  • Arkadaşlar itemlerde hangi statlara öncelik veriyorsunuz?Ben armorlarda full dex,silahlarda weapon damage gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbred

arkadaşlar nerften sonra infernoda solo takılmak paspaslık yapmaktan öteye gitmiyor hangi talentleri kullanıyorsunuz?

nerften sonra biraz burukluk var ama devam edersem şöyle bir şey denerimhttp://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bVXRYS!YUa!acZZZc
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.