Şimdi Ara

Demirtaşla tayyip kalsa oyunuz kime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Demirtaşla tayyip kalsa oyunuz kime

(En Son Oy Tarihi: 22.4.2017)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bundan sonra hicbir seçime katılmayacağım o yüzden umrumda olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demirtaş'a oy vermem ama teyyo ağaya da vermem.

ama şunu biliyorum Demirtaş'ın niyeti belli. En azından asker darbe yaptığında bir şey olmaz.

Ama teyyo ağanın ne halt edeceği belli değil.

''Köyü sataram ha'' da diyebilir ...

köyün kulak arkası yer kalmayana dek her yerini sıvayabilir.

yani teyyo ağa mı demirtaş mı? ikisini de çöpe at ama teyyo ağa daha tehlikelidir..
  • demirtaşa tabikide
  • ikisi finale kalırsa büyük bir projenin ortasında kaldığımızdan iyice emin olurum
  • Kesinlikle boş atarım ama illa ikisinden birini seç dersen gerçekte düşman olana atarım dost görünüp düşmanlık yapana değil

• Boş oy atarım tabii ki ama birine oy atmazsam öleceksem Tayyip'e oy atarım , ne olursa olsun Demirtaş'a oy atmam .

Tabi son 2 aday bu ikisi olursa o ülkenin bölüneceği kesinleşmiş gibi bir şey olur . Öyle bir şey olursa vay halimize derim sadece ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobe_ceza -- 20 Nisan 2017; 17:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

demirtaşın haksızlıkları savunması ile insan hakları,hak ,eşitlik,adalet, halkların kardeşliği hede hödö gibi terimleri onu şirin göstermeye çalışsada takım elbiseli terörist olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

böyle bir insan cumhurbaşkanı adayı olabiliyorsa (ki tayyipin seçildiği zamanda adaydı) bu ülke zaten bitmiş demektir...

tarihinde kendi askerini memurunu vatandaşını öldüren bebek katili bir terör örgütünün mensubu bir adamın o ülkenin cumhurbaşkanı adayı olabilmesi bile başlı başına bir kara lekedir.

maalesef bu kara leke asla bu ülkenin alnından çıkmayacak

zavallı ülkem bir teröristen medet umar hale gelmiş

Şuan hapiste kendisi zaten

• İkisine de oy vermem. Can sıkıntısından saçma sapan anketler açmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyodorleo

Eski ülkücü olarak kazanamayacağını bilsem de Demirtaş derim ancak pkk dan tamamen soyutlanması, 7 haziran öncesine dönmesi durumunda tabi. Aksi takdirde oy kullanmam ama kim kazanırsa kazansın sevinmem ülke adına.

Atma ziyaaaa

Bir ülkücü bu durumda oy kullanmaya gitmez büyük ihtimal, gidenler de RTE'ye oyunu kullanır. Zaten böyle bir durum oluşacağını düşünmüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimleri gibi başkanlık seçimlerinde de Akp ve Hdp'nin adayı yanında Mhp'nin önderliğinde diğer partilerin destekleyeceği bir çatı aday çıkarılacaktır.
  • Arkadaşlara katılıyorum Demirtaşın ülkeye zararı daha az olur ama ben de gitmezdim hiçbiri.
  • quote:

Eski ülkücü olarak kazanamayacağını bilsem de Demirtaş derim ancak pkk dan tamamen soyutlanması, 7 haziran öncesine dönmesi durumunda tabi. Aksi takdirde oy kullanmam ama kim kazanırsa kazansın sevinmem ülke adına.

Eski ülkücü falan değilsin be kardeşim , hdp yi seven birisin işte , az açık görüşlü olun.
  • quote:

Eskiden ülkücü sayılmasam bile ailden milliyetçiydim, muhafazakar sağcıydım. Zamanla yolumu buldum, gerçekleri gördüm, şu an kendimi net bir etikette sınıflandıramasam bile nihilist anarşizme yahut aşırı sola daha yatkınım. Ama bir tarafım da hâlâ geçmişten kalma milliyetçilik söz konusu. Devletin gerekliliğine de insanlar üstinsana evrilene kadar inanıyorum ve savunuyorum aslında. Yani karmaşık bir mesele. Ama burada yanlış anlaşıldım, gidip Demirtaş"a bu şartlar altında oy vermem, ama 7 Haziran öncesindeki gibi olsaydı Yani kürt değil Türkiye partisi olmaya çalıştığı dönemdeki gibi, niye vermeyelim ki? Ne yazık ki pkk dan soyutlayamadı kendini, büyük bir hayal kırıklığı. Bı durumda hapisten çıkıp aday olsa ben de oy kullanmam, ama şu da var ki RTE kazansa da kaybetse de hiç sevinmem. Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dantesneo -- 20 Nisan 2017; 22:41:50 >

• quote:

quote:

Eskiden ülkücü sayılmasam bile ailden milliyetçiydim, muhafazakar sağcıydım. Zamanla yolumu buldum, gerçekleri gördüm, şu an kendimi net bir etikette sınıflandıramasam bile nihilist anarşizme yahut aşırı sola daha yatkınım. Ama bir tarafım da hâlâ geçmişten kalma milliyetçilik söz konusu. Devletin gerekliliğine de insanlar üstinsana evrilene kadar inanıyorum ve savunuyorum aslında. Yani karmaşık bir mesele. Ama burada yanlış anlaşıldım, gidip Demirtaş"a bu şartlar altında oy vermem, ama 7 Haziran öncesindeki gibi olsaydı Yani kürt değil Türkiye partisi olmaya çalıştığı dönemdeki gibi, niye vermeyelim ki? Ne yazık ki pkk dan soyutlayamadı kendini, büyük bir hayal kırıklığı. Bı durumda hapisten çıkıp aday olsa ben de oy kullanmam, ama şu da var ki RTE kazansa da kaybetse de hiç sevinmem. Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

Yok istediğine oy ver , sadece belirtme ülkücüyüm falan diye veya eskiyi karıştırma , korkma kısacası , fikirlerini açığa çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

quote:

Yok istediğine oy ver , sadece belirtme ülkücüyüm falan diye veya eskiyi karıştırma , korkma kısacası , fikirlerini açığa çıkar.

2015 seçimlerinde MHPye oy kullandım, daha öncesinde Abdullah Çatlı gibi adamları sosyal medya hesabımda profil resmim filan yapıyordum ergenlikte, zaten ailem komple ülkücü milliyetçi sağcı olduğu için biraz da onlardan kaynaklıydı herhalde. Yani bir yerinden durduk yere uydurmadım, niye geçmişim öyle olmasa belirteyim ki? Ülkücülük tanımı sakız oldu gerçi sen de haklısın, benim bahsettiğim Ülkücülük Neo Ülkücülük herhalde, yoksa o 80'lerdeki esas gerçek ülkücüler nere biz nere. İşte o esas ülkücülerden biri yakın akrabamdır mesela.

• Hay maşallah vatansever solcularımız PKK sözcüsüne (şu an hali hazırda pkk ile olan ikişkilerinden dolayı tutuklu olan) oy vermeyi düşünüyorlarmış.

Bunların sslerini alıp suratlarına suratlarına vuracaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

demirtaşın haksızlıkları savunması ile insan hakları,hak ,eşitlik,adalet, halkların kardeşliği hede hödö gibi terimleri onu şirin göstermeye çalışsada takım elbiseli terörist olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

böyle bir insan cumhurbaşkanı adayı olabiliyorsa (ki tayyipin seçildiği zamanda adaydı) bu ülke zaten bitmiş demektir...

tarihinde kendi askerini memurunu vatandaşını öldüren bebek katili bir terör örgütünün mensubu bir adamın o ülkenin cumhurbaşkanı adayı olabilmesi bile başlı başına bir kara lekedir.

maalesef bu kara leke asla bu ülkenin alnından çıkmayacak

zavallı ülkem bir teröristen medet umar hale gelmiş

Ya şu fotodan dolayı Demirtaş terörist oluyorsa dönemin liderleri ne oluyor acaba? BDP heyeti olarak devletin bizzat kendi izniyle çözüm sürecini yürüttükleri için siyasetçi sıfatıyla gitmedi mi bu adamlar? Şimdi bu fotodan dolayı terörist ise acaba o dönemde buna izin verenler ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahso

Hay maşallah vatansever solcularımız PKK sözcüsüne (şu an hali hazırda pkk ile olan ikişkilerinden dolayı tutuklu olan) oy vermeyi düşünüyorlarmış.

Bunların sslerini alıp suratlarına suratlarına vuracaksın.

PKK ile olan ilişkilerinden değil referandum sürecinden dolayı girmişlerdir onlar iyi bak iyi

• Partileriniz batsın moduna girerim.

• Seloya oy veririm, ne rtesi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.