Şimdi Ara

Demirtaşla tayyip kalsa oyunuz kime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 22.4.2017)
Giriş
  • birinin adı diğerinin soy adı. hadi hayırcılar buyrun buyrun ters psikoloji yapın yine
  • Boş atarım
  • Bos oy atarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne anketi olduğunu anlamadım
  • Boş / gitmem
  • Hangisinin ülkeye daha çok zararı olur diye hesap yapayım dedim ama işin içinden çıkamadım. O yüzden hiçbiri.
  • Esadin cok adayli secimi gibi olmus.
    Not: Sahislari Esada benzetmedim yanlis anlasilmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 20 Nisan 2017; 13:30:10 >
  • Eski ülkücü olarak kazanamayacağını bilsem de Demirtaş derim ancak pkk dan tamamen soyutlanması, 7 haziran öncesine dönmesi durumunda tabi. Aksi takdirde oy kullanmam ama kim kazanırsa kazansın sevinmem ülke adına.

• Böyle bişe mümkün değil . CHP bir aday çıkaracaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyodorleo

Eski ülkücü olarak kazanamayacağını bilsem de Demirtaş derim ancak pkk dan tamamen soyutlanması, 7 haziran öncesine dönmesi durumunda tabi. Aksi takdirde oy kullanmam ama kim kazanırsa kazansın sevinmem ülke adına.

Sen eski ülkücü müsün ? Bu yorum gerçek mi
    Ben ülkücüyüm beni sabaha kadar dövseler Demirtaş'a oy vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 20 Nisan 2017; 14:34:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKNonSs

Böyle bişe mümkün değil . CHP bir aday çıkaracaktır

böyle bir şey mümkündür

mhp yerine hdp ile birlik yapması çok muhtemel önümüzdeki seçimlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKNonSs

Böyle bişe mümkün değil . CHP bir aday çıkaracaktır

Ekemeletrittin için de aynısını demişlerdi :))

• demirtaşın haksızlıkları savunması ile insan hakları,hak ,eşitlik,adalet, halkların kardeşliği hede hödö gibi terimleri onu şirin göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 23 Nisan 2018; 14:18:26 >
  • Arkadaş demirtaşın içeriden çıkartılcağını biliyor galiba

• Demirtaş ben ülkeyi bölecem diye ulu orta bağırıyor

Tayyip de el altindan ülkeyi bölmeye çalışıyor, her lafinda biz siz diye ayrım yapıyor.

Kötünün iyisini siz seçin.. Bana seni öldürecez bunlara oy vermezsen deseler ölmeyi tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

demirtaşın haksızlıkları savunması ile insan hakları,hak ,eşitlik,adalet, halkların kardeşliği hede hödö gibi terimleri onu şirin göstermeye çalışsada takım elbiseli terörist olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

böyle bir insan cumhurbaşkanı adayı olabiliyorsa (ki tayyipin seçildiği zamanda adaydı) bu ülke zaten bitmiş demektir...

tarihinde kendi askerini memurunu vatandaşını öldüren bebek katili bir terör örgütünün mensubu bir adamın o ülkenin cumhurbaşkanı adayı olabilmesi bile başlı başına bir kara lekedir.

maalesef bu kara leke asla bu ülkenin alnından çıkmayacak

zavallı ülkem bir teröristen medet umar hale gelmiş

20-30 sene sonra eminim şöyle tarih kitapları çıkacaktır...

"2002 ve sonrası"

"akp nin turkiyeyi yok edişi"

"bir örgüt olarak akp ve yandaşları"

...çıkacaktır tabi Türkiye diye bir ülke kalırsa.

• Bahçeli olmasaydı birlikte koalisyon kuracaklar gelmiş Demirtaş'ı şeytanlaştırıyor. Hem Kürtlerin hem (Türk) milliyetçilerinin hazmettiği tipler gelip Demirtaş ve Erdoğan'ı şeytanlaştırıp aklı sıra olumsuz algı oluşturmasına ancak kendi tayfaları inanır. Başbakan yardımcısı olmasına layık gördükleri ve bunun için her türlü taklayı atanların, Bahceli sayesinde başbakan yardımcısı olması engellenen Demirtaş'ı şeytanlaştıranların ruh halinin icler açısı haline gülüp geçiyor Kürtler ve milliyetçiler. Demirtaşı kodese gönderen Erdoğan'ı diktatörlükle suçlayıp, daha düne kadar Erdoğan'ı devirmek için girilen yolda Demirtaş'ı yoldaşları olarak gören malum tayfanın gelip buraya Cumhurbaşkanına terörist muamelesi çekmeleri en büyük zararı kendi siyasi partilerine vereceği gerçeğidir. Özellikle CHP kendi içindeki bu hastalıklı zihniyeti söküp atmadığı sürece gerçek solcuların iradesini çalıp hep aşağıya çekmeye çalışacaklardır ve CHP olduğu yerde patinaj yapmaya devam edecek. Her daim, daima!

Ülkenin cumhurbaşkanına terörist muamelesi çekenlerin hukuki bir yaptırımla karşılaşmalarına neden isyan ediyorlar acaba?

7 Haziran sonrası Demirtaş'ı hükümetin ortağı yapmak için atmadığı takla kalmayan Kılıçdaroğlu'nu da ankete ekleyip ne kadar tarafsız olduğunuzu gösterseydiniz keşke!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 20 Nisan 2017; 15:1:33 >

• Bos atarım gitmemezlik yapmam sonra bazıları gibi bizim yerimizi dr oy atılmasın

• İkisi de değil illa birini seç dersen herhalde Tayyip derdim ama o da zorla seçmem gerekirse
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.