Şimdi Ara

Demirtaşla tayyip kalsa oyunuz kime (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git

Demirtaşla tayyip kalsa oyunuz kime

(En Son Oy Tarihi: 22.4.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: Scott Mary

quote:

Orijinalden alıntı: Vaşak

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

demirtaşın haksızlıkları savunması ile insan hakları,hak ,eşitlik,adalet, halkların kardeşliği hede hödö gibi terimleri onu şirin göstermeye çalışsada takım elbiseli terörist olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

böyle bir insan cumhurbaşkanı adayı olabiliyorsa (ki tayyipin seçildiği zamanda adaydı) bu ülke zaten bitmiş demektir...

tarihinde kendi askerini memurunu vatandaşını öldüren bebek katili bir terör örgütünün mensubu bir adamın o ülkenin cumhurbaşkanı adayı olabilmesi bile başlı başına bir kara lekedir.

maalesef bu kara leke asla bu ülkenin alnından çıkmayacak

zavallı ülkem bir teröristen medet umar hale gelmiş

Ya şu fotodan dolayı Demirtaş terörist oluyorsa dönemin liderleri ne oluyor acaba? BDP heyeti olarak devletin bizzat kendi izniyle çözüm sürecini yürüttükleri için siyasetçi sıfatıyla gitmedi mi bu adamlar? Şimdi bu fotodan dolayı terörist ise acaba o dönemde buna izin verenler ne oluyor?

Sen demirtaş denen şahsıyeti mi savunuyorsun bana mı öyle geldi?

Edit: Kendisi terörirsttir evet bu arada mesajlarını gördüm kürt bir vatandaşsın sanırım o sorun değil de savundukların da bunun içerisinde galiba. Eğer öyleyse o tarafta hiç haysiyet yok belirteyim istedim.

Edit2: Evet öyleymişsin tüm hdp ve pkknın sonu o diğer leşler gibi cehennem olacak.

Selahattin Demirtaş'ı savunuyorum. Kürt değilim. HDP'liyim. Zoruna mı gitti? Ayrıca yazdıklarımın nesi yanlış? Çözüm süreci için devlet tarafından izinle gönderilmedi mi bu adamlar Kandil'e? Devlet çözüm için oturmadı mı PKK'yla masaya? Çözüm için oturduğun kişilerle görüşme de yaparsın bundan daha doğal bir şey yok. Görende sanır ki çatışmaların en yoğun geçtiği günlerde HDP heyeti Kandil'e gitti.

Sizin gibilere sözde bir hak verildi çözüm süreci adı altında onu da batırdılar bir güzel. Aslında daha iyi oldu yok size çözüm süreci falan. Beni ilgilendirmez kürt veya ermemi vs. olman. Zoruma ne gidecek.

Bu arada güzel bir şiir var onu da yazmak istiyorum bundan sonra her yazımın altına atacağım.

Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
    Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
    Eline Almış Bayrak Diye Masa Örtüsü
    Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne Ölüsü...

Soyu Soysuz Olan Sensin,Toprak Senin Neyine...
    İte İtlik Yapıp Kafa Tutma Beyine...
    Anlasana Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
    Duy Ulan Soysuz NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! ! !

Ahahahahhahah

Gülmek güzel şey tabii. Hiçbir şey yapamadan bu dünyadan göçmeniz de öyle.

Meral Danış Beştaş'ta tahliye oldu Adana milletvekilimiz.

Ne işe yarıyorsunuz? Yani bunca senedir ölüp leş olmaktan başka ne yapabildiniz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.