Şimdi Ara

Demirören'den Orman yönetimine büyük jest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TFF Başkanı Demirören, 'FEDA ' sezonunu geçiren Beşiktaş yönetimine, önemli bir jest yaptı. Siyah-beyazlıların eski başkanının, şu ana kadar kendisine ödenmesi gereken 43 milyon lirayı tahsil etmeme kararı aldığı öğrenildi.

Demirören'den Orman yönetimine büyük jest

Beşiktaş Kulübü'nün eski başkanı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübe yaptığı önemli bir jest ile gündemde... Beşiktaş'tan alacağı 103 milyon lirayı beş senete yayan ve 43 milyon liraya tekabül eden vadesi geçen iki senet için henüz Fikret Orman yönetiminin kapısını çalmayan Demirören, 'FEDA' sezonunu yaşayan eski kulübüne çarpıcı bir öneri götürdü.

'BENİM DE KATKIM OLSUN'
    Toplam 43 milyon liralık vadesi geçen iki senedi için herhangi bir işlem yapmayan Futbol Federasyonu Başkanı Demirören'in, Orman yönetimine "Bu iki taksitten vazgeçeyim. 43 milyonu almayayım. Benim de kulübe böyle bir katkım olsun. Kalan 60 milyon lira için ise yeni bir ödeme takvimi oluşturalım" dediği öğrenildi.

YÖNETİM SESSİZ KALDI
    Yıldırım Demirören'in sunduğu bu teklif karşısında çok şaşıran Beşiktaş yönetiminin ise sessiz kaldığı öğrenildi. Şu anda Futbol Federasyonu Başkanı olan Yıldırım Demirören'e olumlu ya da olumsuz herhangi bir cevap vermeyen siyahbeyazlı yönetimin, bu teklifi iyice düşündükten sonra bir karara varacağı gelen haberler arasında.

Sabah

• İşte başkan dediğin böyle olur helal be.
  • bide utanmadan çıkıp şu kadarını almıyım diyor.Ulen sen değil misin parayı hibe ediyorum diye şekil yapan?
  • Asıl olay bu adamın parayı hibe etmesi yada etmemesi değil , sizin yöneticilerinizin hesap soracağız asacağız keseceğiz laflarından sonra hiç bir şey yapmamasıdır , bu adam sizin avrupaya gitmenizin önüne geçti kalkıp bunu bile hesabı sorulup karşılığı alınmadı kalkıp hala bjk para vereceğim hibe yapacağım diye dalga geçer gibi laflar ortaya atıyor... garip niye sizin yönetiminiz bu adama bu kadar sessiz kalıyor anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Asıl olay bu adamın parayı hibe etmesi yada etmemesi değil , sizin yöneticilerinizin hesap soracağız asacağız keseceğiz laflarından sonra hiç bir şey yapmamasıdır , bu adam sizin avrupaya gitmenizin önüne geçti kalkıp bunu bile hesabı sorulup karşılığı alınmadı kalkıp hala bjk para vereceğim hibe yapacağım diye dalga geçer gibi laflar ortaya atıyor... garip niye sizin yönetiminiz bu adama bu kadar sessiz kalıyor anlamış değilim

Fikret Ormanın Demirörenin adamı olmadığı ne malum.

Demirören iyi bir Beşiktaşlıdır diyen kendisi, hem çocukluk arkadaşı. Mali kongre ibrasında Fikret Ormanın salonu terkedip sigara içmeye çıkması vsvs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

Asıl olay bu adamın parayı hibe etmesi yada etmemesi değil , sizin yöneticilerinizin hesap soracağız asacağız keseceğiz laflarından sonra hiç bir şey yapmamasıdır , bu adam sizin avrupaya gitmenizin önüne geçti kalkıp bunu bile hesabı sorulup karşılığı alınmadı kalkıp hala bjk para vereceğim hibe yapacağım diye dalga geçer gibi laflar ortaya atıyor... garip niye sizin yönetiminiz bu adama bu kadar sessiz kalıyor anlamış değilim

Fikret Ormanın Demirörenin adamı olmadığı ne malum.

Demirören iyi bir Beşiktaşlıdır diyen kendisi, hem çocukluk arkadaşı. Mali kongre ibrasında Fikret Ormanın salonu terkedip sigara içmeye çıkması vsvs.

Hocam olmaz demiyorum öyle olabilir ancak şu da var sürekli başlarda herkes hesap soracağız yapacağız ama çok tekrarlandı sen daha iyi bilirsin kaç kere basına yansıdı ancak hiç bir şey yok ortada lafı bile edilmiyor bence bu hatırlatılmalı taraftar tarafından

• quote:

bence arada bi anlaşma var. ben demirörenin cukka yaptığını düşünmüyorum. adamda zaten hayvan gibi para var. birçok yanlış hesap bulundu, demirören dediki böyle arıza yapmazsanız benim alacağımı ufak ufak silerim. bence alacağının vadesi bitene kadar fikret ormanı kilitledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

quote:

bence arada bi anlaşma var. ben demirörenin cukka yaptığını düşünmüyorum. adamda zaten hayvan gibi para var. birçok yanlış hesap bulundu, demirören dediki böyle arıza yapmazsanız benim alacağımı ufak ufak silerim. bence alacağının vadesi bitene kadar fikret ormanı kilitledi.

Oda bir ihtimal ancak öyle bir durum varken niye başkanınız hesap soracağı yönünde milleti ayağa kaldırdı onu merak ediyorum hatta bir ara tek söylediği oydu öyle durumda olan adam bunları söylemez , eğer anlaşma gibi bir şey varsa başkanınızın çıkıp bunları söylemesi ona daha çok zarar verir yapamadığı konuda atıp tutuyor derler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

quote:

Oda bir ihtimal ancak öyle bir durum varken niye başkanınız hesap soracağı yönünde milleti ayağa kaldırdı onu merak ediyorum hatta bir ara tek söylediği oydu öyle durumda olan adam bunları söylemez , eğer anlaşma gibi bir şey varsa başkanınızın çıkıp bunları söylemesi ona daha çok zarar verir yapamadığı konuda atıp tutuyor derler

O söylemi ilk geldiğinde yapmıştı. Bence araştırdılar ve birşeyler buldular ama ele avuca gelmeyen şeyler. Aracılara, menajerlere ödenen paralar gibi. Demirören'de korktu belki bişeyler buldular diye ve bir anlaşma yöneltti. Onlarda kabul ettiler gibi geliyor bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolay değil hesap sormak, günü geçmiş senetleri işleme koysaydı sene başında kayyuma kadar yolumuz vardı.Şimdi her şey düzene girdi, tüm geçmiş borçlar ödendi, bir şeyler yoluna girdi yani.Bunu bozmak istemiyor yönetim, ayrıca eli de güçlü değil Fikret Orman'ın.Önümüzdeki seçimlerden sonra netleşecek kulübün geleceği.
  • grogi durumdaki bi boksörden rakibini nakavt bekliyorsunuz
  • jest deyince galaksiyi terk etti sandım
  • En az 10 kere hibe etti borçları namussuz..Bu ayakla bile fazladan borç takıyor olmasın almayacam deyip faizi falan artırır..
  • Demirören Beşiktaş sayesinde ün kazandı ve Beşiktaş sayesinde federasyon başkanı oldu.
    Federasyon başkanı olmak demek, siyasetin en güçlü isimlerine ve iş dünyasının en güçlü isimlerine bir telefon uzaksın demektir.
    Bu ilişkilerle kaç tane 43 milyon dolar kazanılanilir siz düşünün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.