Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
47
Favori
196.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Sona doğru seti yakalayamadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neduda N kullanıcısına yanıt
    hayret edilecek bir durum ok gibi calisan sistem nasil olurda bozulur bu sekilde. hangi akil mantikla 50 kusurlu kazandan 38 hatta 36 lara dusurmeyi akil ediyorsun

38 kazanda disarisi kac dereceydji hocam dljikksat ettin mi veya. 38 onceysi kac dereceydi disarisi.

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Çok güzel gidiyordu anlamadım bende.

11-12 olabilir

11-12 dis sicaklikta hicbir ev 38 kazanla isinnaz. yarin disarisi 15 olsa hic isinmayacak ozaman

• Benim 2.7 sabit değerde 0.2 hassasiyette suan için cok iyi işliyor. KaZanda 60 sınırı var sabit kullanmak isteyenler için bilgi olsun set değerim 21.5 buçuk 21.3 te çalısıyor 21.8 de sonlanıyor 1 haftadır bu şekilde hassasiyeti 0.1 e çekip öyle deniycem birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hergun ayni saatte sabah ve aksa m 6-8 arasi dis dicaklik yukselnese bile yuksek olcup kazani bos yere dusuruyor 2-3 derece tamda set yukseltecegi saatlere denk geliyor

• arkadasslar egri degerleri guncellendi. suan setten uzak dugum icin kesin bir sey diyemeyecegim aksama belli olur.

edit: egri degismemis olabiwlir suan tekrrada eski kazanlari yakmaya basladi. cihazin kafa karisti resmen. biraz .daha bekleyeelim

edit2: arkadaslar egri degismis mi diye egrigi cok kisa sureligine otomatige almistim. o sirada migo buluttan koptugu icin 5-10 dak baglanamdim otomatik egri takili kaldigi icin beni yaniltti . suan icin beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 24 Aralık 2019; 16:11:20 >
    akşam saatlerinde kontrol et hocam. benim önceki değişiklik akşam saatlerinde olmuştu.
  • halil.ozkan kullanıcısına yanıt
    kisiden kisiye degisiyor hocam, bende genelde sabaha karsi olur

doğrudur.takipteyiz hocam değişiklikten haberdar edersin.
    simdi eski degistigi tarihteki cizelgeye baktigimda 9 aralikta saat 20 de 58 kazandan saat 21:30 da 43 kazana dusmus. yani saat 21:30 da bekleyebiliriz. ulen ne yolunu gozledik ya

herkes senin sonucunu gözlüyor hocam, inşallah istediğin düzeni yakalayabilirsin. Bende kontrol ettim şimdi 14 aralıkta değişmişti. 17.09 olarak görünüyor. 60 lardan 46 ya düşmüş.
    valla hocam dag fare dogurabilir.fazla umutlanmayalim. bu cihazdan hersey beklenir. ama bu sefer yolunu cok gozledik insallah ususdgumuz gunlerin meyvesini aliriz

var mı hocam bir gelişme?
    yok hocam degismedi henuz, bazen sarkabiliyor 1-2 gun nadirde olsa. o yuzden 24-25 aralik dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 25 Aralık 2019; 14:13:22 >
  • anlık, mutlu SON. Tüketim ve ısı konforu Takipteyim...

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX
  • BART SIMPSON B kullanıcısına yanıt
    ısı konforu çok güzel. set değerin altına dahi düşmeden, düşmeyi algılayıp önceden çalışması ve hassasiyet ayarının adeta 0,05 derece olması gerçek bir konfor sunuyor. inşallah böyle devam eder gözünüz aydın

bende de en son eğri güncellemeden bu yana durum böyle ve çok memnunum. 4 gün sonra tekrar eğri değişim zamanı umarım aynı devam ederim bende.
    Arkadaşlar biliyorsunuz ben en baştan beri MiGo'yu sorunsuz kullanan, hiç şikayeti olmayan bir kullanıcısıydım, takiiii d17:1 miladına kadar.
    d17:1 tüm düzenimi alt üst etti ve günlük gaz tüketimimi 10m3'e çıkarttığı gibi hedef ısıya erişememe sorunu da yaşamaya başladım.

Benim tesisattan dolayı ben çok çok ender olarak SET+5/-8 prosedürüne yakalanıyordum.
    Dolayısı ile bu sabah itibari ile d17:1 defterini kapayarak d17:0 / Isıtma Eğiri 1,5 / Kazan Max:55C ile yoluma devam ediyorum.

Günlük tüketimlerimi ve ısı konforunu kontrol edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BART SIMPSON -- 25 Aralık 2019; 16:15:20 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.