Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.684
Cevap
47
Favori
196.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Hocam camları açtım havalansin diye.

Aynen oyle kafası karışmasın :). Seti çok gecmesinden ve yüksek kazan secmesinden sikayetciydim. Şimdi fakir takir sıcak soğuk havada çalışıyor. Çetin beye çok teşekkür ederim. Migo kendine geldi sayesinde. O olmasa halen yok eğri yok sınırlama kazandan uğraşıp duruyor olacaktim.

Bende en çok merak ediyorum hocam
    Bu egri ve grafik ile günlük tüketimin kaç metreküp? Bir de petek boyunuz ne kadardı hocam?

Dün sabah 7.40 da bakmıştım. Şimdi baktım 6.3 M3 tüketim. Banyo sıcak su dahil

• neduda N kullanıcısına yanıt
    bundan daha iyisi olamaz.oda sicakligina gire midulosyonda yapmis acikcasi bu cizelgede. 23 den 23.5 e cikarken kazani 61 den 46 lara kadar dusurmus. buesnada dis sicaklik yukselmis olamaz sanirim yarim saatte. bakalim sali gunu girecegiz benimkinide

• Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Hocam burda hava soğumustur saat itibari ile. Kazanı kademeli olarak azaltmış.

hocam. bu sefer olumsuz dusunmek istemiyorum. eger sicaklik yukselmis olsaydi akabinde 56-58 mi. ne kazan yakmis onu yapmqzdi

ayni modulosyon burda da var. bu sefer migo gorevini yapmis hocam hakkini yemeyelim

sette tutma basarisi olur olmaz bilemem. ama neduda su minimum isitma zamanini 4 -5 yapup bir denemesi lazim. duzeni bozmaz korkmasina gerek yok

Olabilir. Ben öyle anladım. Yüksek kazan yakmasın sette tutsun , konforlu olsun fazlasıyla yeterli benim için.

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    4 yapıyorum ozamn

yap dene bir bakalim ne olacak

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Sabah verileri paylaşırım.

haklisin yukseldikce kotu olmustu. cetin beyin soyledigi mantikla denemek icin dedim. 2-3 saste belli olur kotu olursa eskiye doner

bu arada rutbe yapmisiz hayirlisi olsun

• Merhaba Arkadaşlar, bu işlerde çok yeniyim. Doğalgaz evime yeni bağlandı.Kombi olarak Vaillant Ecotec pro 286/5-3 modeli tercih ettim. E-relax ile birlikte kullanıyorum.Yaklaşık 2 ay oldu. E-relax öğrenme modunu tamamladı ileri düzeye geçti. Fakat malumunuz İzmir de oturuyorum ve hava sıcaklıkları anca bu hafta düşmeye başladı. Set değerim 22.5-23.0 aralığında olduğu halde bir türlü set değerine ulaşamıyorum.Dış hava sıcaklığı 15.2 olarak gösteriyor ama kombi set değerine ulaşamamasına rağmen çalışmıyor.Eğri değerleriyle oynuyorum yükselttiğim zaman biraz daha iyileşme oluyor fakat set değerine asla ulaşmıyor. En son otomatiğe aldım eğri değerini ve 2.8 le başladı şuan 2.6 ya düştü. Havanın 15-19 olduğu zamanlarda ısınma hep böyle problem mi olacak? Yapabileceğimiz bir şey var mı? Evde bebeğimiz var o yüzden konfor ısı benim için çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  • gurkancinoglu kullanıcısına yanıt
    alin iste size ayni sorunla karsilasan bir izmirli daha. demekki ayni sirunu tek yasayan ben degilmisim.

hocam ayni sorun bende de var ama yarin veya obur gun net bir cevap verebilirim. ama gunluk cizelgeni paylasirsan sevinirim.

• gurkancinoglu kullanıcısına yanıt
    sorununu cok ama cok iyi anliyorum. birebir yasiyorum ayni sirunu ve derdini cok iyi anliyorum

• Bu kadar para verip aldığımız cihazın çalışması kesinlikle böyle olamaz. Her ne olursa olsun ayarladığımız set değere gelmesi lazım. Düşük kazan sıcaklığıyla getirir bu sıcaklığa belki ama her türlü getirir. Ama şuan kazan bile çalışmıyor. Set değerini 30 yaptım şuan ev biraz ısınsın diye:)
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.