Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
47
Favori
196.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google playde erelax i ve migonin yeni versiyonunu beyenenn bir kisi yok. Herkes sorunlu diyor ki gercekten sorunlu. Ben daha migonun seti bukadat fazla gectigi gune sahit olmadim ilk ogrenme asamasi da bile bukadar gecmiyordu. Rekor +0.7. Grafikteki senkron bozuklugu ve gjncellemyi, baglanti kopmasini. Internetbolmasina ravmen internet yok demesini sorundan saymiyorjm bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eski surumu yukledim 17.1 derece, yeni surum 9.4 derece bu sekilde bu cihaz nasil stabil calisacak. Tamam gecikmeli olmasi iyi fakat bukadarda gecikme olmaz gunun ortasj gelmis geceki derece duruyor.

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Bozma yok bende hocam ortalama saate 1 guncelliyor dış ısıyı bende exa dan daha iyi

• kadiremr kullanıcısına yanıt
    Exadan iyi olma ihtimali hic yok da,sen ogle diyorsan ogle olsun.

• Tabii ki bu benim ve evim için geçerli yanlış anlaşılmasın lütfen

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Exa dan iyi dememdeki maksat yaklaşık 40 saattir 22 ayarlı termostat ne 21.8 oldu nede 22.2 oldu sebep sadece bu exa bunu yapamadı benim evde

• kadiremr kullanıcısına yanıt
    Hocam atladigin nokta migonun 22 ayarli iken exa da karsiligi degil 22 degil. Exanin calistigi bir sicaklik araligi var 0.5 derecelik bir bir bandin icinde calisir. Hava soguk ise bu bandin en ust ve en alt noktalarina deger ve ortalara cekilr tekrar. Hava sicak ise bu bandin sonlarinda yer alir ama uzun uzun sabit verir. Bir 22 bir 22.5 olmaz en fazla 0.1 oynar

• Eski surum yuklu hanimda 13.3 gosteriyor . Bendrki Yeni surum 7.9. Modem ac kspa yapinca devismiyor. Migonun fisini tak cikar 13.3 uluyir yeni surum. Yaxilinsal hatadsn başka hicbirsey degil budurum. Fisini tak cikar yspinca degismese tamam bildigi var diyecegim. Genelde geceleri degisiyor.

Edit: cok buyuk ihtimal arka planda guncelliyordis sicakligi ekrana guncellemwsi gec oluyor yazilimsal hatadan dolayi. Cunku isitma ag gecidi kendisi dis sicakligi internetten aliyor telefondaki program isitma ag gecidi uzerinden aliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 13 Şubat 2022; 16:23:5 >
  • Selam arkadaşlar konu dışı birşey danışmak istiyorum erkek bakım seti saç sakal makinesi kullanan varmı hangi markayı önerirsiniz teşekkürler şimdiden

• Seti 0.8 gecti, artik zorlamanin alnlami yok. Verdigim sure de bitti. Exa ile yola devam. Suan benimki dis hava isisi 15 ve uzeri icin ogrenmis hava soguk olunca sapitiyor. Oysa hava soguk ikende 3 gun calismisti araliksiz. Aynibtas aynibhamam vakit harcamaya gerek yok. Bu cihazda zerre iyilesme yok hatta daha kotu. Ben hicbirzaman seti 0.4 ten fazla gectigine sahit olmadim 0.8 gecti. Cunku sete ulasinca durmuyir 0.2 gecince duruyir. Cok nadir 0.1 de duruyor. Boyle oluncada seti geciyor .kombi venim bukadarcyuksek sicakliga aliskin degil

• Üstadım 2 yıldır ben de kullanıyorum Migoyu. Geçen sene migonun web sitesi üzerinden kazan hareketlerini (derece, kazan yanma ısısı vs) görüyorduk. En son bu siteden o excel tablosu gitmişti.

Mevcut durumda bu bilgileri nerden görebiliriz?

Bu arada buraya çok yazmasam da sizden çok şey öğrendim Migo ile ilgili. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazin kiminde duzgun calosmasinin tek sebebi ogrendigi dis sicaklikta oldugu icindir. Benim de disarisi 15 uzerine ciksin duzgun calisacaktir. Egerki ogrendigi yerleri unutmaz ise sikinti yok. Ama eskisi gibj ogrendigi yerleri tekrar sil bastan yaparsa hicbir anlami yok bu guncellemenin.

• Değerli arkadaşlar.Bir kaç gün önce modem değişimi yaptığımı ve tekrar migo termostatıma bağlantı yapamadığımı yazmıştım.Yardım çağrım olmuştu.Bir şekilde çözbildim.Şu anda yaşadığım sorun ise ayarladığım haftalık programıma migo 3 saat gecikmeli cevap veriyor.Yani akşam 17:30 da 21,5 derecede yanması için programlama yapmışım 20:30 da yakmaya başlıyor.Ne yapabilirim bir yardım edin lütfen.

• selamlar dostlar. erelax yazılımı 1026 olmuş. yeni farkettim. bu arada dün ne olduysa sapıttı erelax. ısıtma eğrisi 0.4 idi. 22 derece olan program 21.5 a kadar düştü ve bir türlü kombiyi tetikleyip çalıştıramadı. ne oldu anlamadım. bağlantıları vs hep elden geçirdim. acaba yazılım güncellemesi dün geldi de mi böyle oldu anlamadım. ısıtma eğrisini 0.4 otomatik seçimden 1'e aldım. şu an ısıtmasında problem kalmadı. sapmalar ne kadar olacak takipteyim. güncelleme bana yaramadı galiba.

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt

İlginiz için çok teşekkür ederim.Bölge olarak türkiye seçili.Saat dilimi olarak istanbul seçili.Hangi dilimi seçmeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali19emir -- 16 Şubat 2022; 13:18:15 >
  • tanjuyildizhan67 T kullanıcısına yanıt
    1025 hataliydi hocam erken farkina varmislar. Insallah duzelir.yine umut dogdu bana-:)

Hocam su benim exa nin yazilimi kadar olamiyor. Tek sorun dis sıcaklıkta israr etmesi, adamlar gurur meselesi yapmislar sanki.

Exa yi modulosyonlj modda kullaniyorjm suan resmen kombiye dans ettiriyor. 22.5 den 23 olsjn diyorjm. Tam 5 kez kazan derecesini degistiriyor (50-49-47-45-42)ve nokta atisi bitiriyor isi ve sonrasinda kendini uygun bir banda sokuyor. Pompa devamli calisiyor. Vaillantin kullanma klavuzunda pompanin devamli calismasina konfor mod demisler. Durdurmaya durdurabulirim pompayi ama gerek yok hep tisil tisil calisiyor harlama gurleme yok. Birde bu sene ben pompayi 1 yaptim oda ayri bir güzellik katti. On of moduda apayri bir guzel mod. Modulosyonlu kullaniyorum, hafiften sapma olsun aninda toparliyor.

Hocam yola felan gurmez. Ben 5 gun bekledim hicbirsey degismedi. Illa 15 gun gececek veya o periyot dolacak. Ben mesela exa ya gecince 15 gun sure uzuyir. Sedce calistigi zaman ogreniyor kaldigi yerden devam ediyir. Benim hava sicakken calisti en son o aklinda oyuzden geciyor seti cok fazla. 1024 en guzeliydi 1025 ile cok bizdular. Insallah 1026 iyi olur bizde yok henuz daha. Bir ihtimal kablosuz agi tekrar yapilandir deyince guncellemeleri ariyor. Ozaman hizlandirabiliriz guncellemeyi

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Taktiklari buysa takmasalar ne olurdu acaba. Dis sicakligi iptal etsin veya kapatilabilir yapsin. Veya dhs takildiginda gorsun. Dis sicaklik ile bu is olmaz. Kolay isi zorlastiriyorlar. 75 kazan ateslerken 1024de tamam dedim busefer oldu ama mahvettiler.

Bendede oldu aynısı kombi ve migoyu kapadım açtım düzeldi ben 21 derece yapmama ragmen migo 19 da tutmuş kapatıp açınca düzeldi 2 3 gün oluyor

• Benden size aksam bonusu. Tam Tahmin ettiğim gibi tekrardan wifi kurulumu yapinca guncelliyor, yazil8m gelmeyen arkadaslar , hizlandirmak icin wifi kurulumu yapin tekrardan gelecektir

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 16 Şubat 2022; 22:16:26 >

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.