Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.904
Cevap
33
Favori
118.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 117
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 492
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 419
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Teknoline2002 (1157 mesaj) kayıboyu11 (897 mesaj) BART SIMPSON (492 mesaj) neduda (167 mesaj) kadiremr (136 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (933 mesaj) Mobil (667 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (14 mesaj) Uygulama (2336 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Kombi vb. Isıtma sistemleri >> Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX
Giriş
    1670 Mesaj

Bu tur hareketler normal hareketler migo icin. Ben alismistim zamaninda sizde alisin ki bunlar coook kucuk sorunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    buldozer85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1670 Mesaj

Exa control e alaydin tam istedigin gibi calisacak ti her daim petek sicak. Migo bundan daha iyi calismaz

|
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teknoline2002

Exa control e alaydin tam istedigin gibi calisacak ti her daim petek sicak. Migo bundan daha iyi calismaz

Peki bunun kablosuz olanı var mı, kablo çekemem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1670 Mesaj

Kablosuzu yok, daha dogrusu var oda migo fajat bildiginiz uzere arizali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 24 Kasım 2020; 9:49:6 >
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    @Teknoline2002 üstadım exacontrol e nin montajıyla ilgili yardımcı olabilir misin

• Binbaşı
    1670 Mesaj

Kombiye 0.75 kablo cek ama yeri duzgun olsun exa nin disa vakan duvar olmasin ve oda gunes gormesin. Sonrasinda ebus yazan yere bagla kombide

|
    |
    hakdag01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    termostatı koridorda banto ve tuvalet kapılarının arasındaki duvaramontajını yapsam uygun mu? montaj ile ilgili de daha çok hangi kablonun nereye bağlanacağı ile ilgili bir yardım istemiştim. servis ücretli mi yapıyor montajı. kendimiz yaparsak garanti dışı kalma gibi bir durum olabilir mi

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba geçenlerde demirdöküm migo line oda termostatı aldım fakat yeni ürün olduğundan kimsenin kullanımını bilmediğinden programda olan eksikliklerinden dolayı değişmeyi düşünüyorum sizden tavsiye almak istiyorum kombim demirdöküm nitromix p24 . Sizdice bu modeller nasıl yada sizlerin tavaiyesi nedir

https://urun.n11.com/termostat/honeywell-y87rfc2090-akilli-internet-baglantili-termostat-P211395375

https://urun.n11.com/termostat/netatmo-enerji-tasarruflu-akilli-termostat-homekit-P428108390

• Binbaşı
    1751 Mesaj

Tereddütsüz netatmo
    |
    |
    61_soner_61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    İki model arasında kullanıp memnun kalan arkadaşlar önerilerinizi söylerseniz sevinirim siparişi ona göre verecem honeywell yorumlarıda gayet iyi fakat kullanmış yada tecrübe sahibi arkadaşların önerileri benim için daha önemli herkese teşekkür ediyorum

• Yarbay
    2561 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neduda

Aynen aynen. Baktım bu migodan adam olmayacak. Tavsiye üzerine termostat değişimi yaptım ve sonuç grafikte.

termostat degisimi derken ne ile degistirdiniz ??

|
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj
    Excel verilerine nereden ulaşıyoruz, kombi kaç derecede yanıyor merak ettim, kombi üzerinden ayar yapamıyorum, çalıştığında ekrandaki veriler değişiyor, 55-58-60-63 değişken

• Binbaşı
    1751 Mesaj

Honeywell i forumunda sorun hocam, burda tanıyan zor çıkar
    |
    |
    61_soner_61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Gece 11 de 23 dereceden 20.5 e düşmesi gereken kombi, gece 2 de lavaboya kalktığımda çalışıyordu. Migo ya baktım 23 derecede, telefondan ayara baktım 20,5 gösteriyor. Bozuk mu, sıkıntı mı var anlamadım. Reset felan atabiliyor muyuz? Sıfırlasam düzelir mi? Daha önce bağlantı sıfırladım yeniden kurdum. Servis işini nasıl halledebilirim, direk Demirdöküm servisleri anlar mı, yoksa İstanbul’a felan mı göndermek lazım
    |
    |
    espanyol55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Excel verilerine nereden ulaşıyoruz, kombi kaç derecede yanıyor merak ettim, kombi üzerinden ayar yapamıyorum, çalıştığında ekrandaki veriler değişiyor, 55-58-60-63 değişken
    |
    |
  • Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Gece 11 de 23 dereceden 20.5 e düşmesi gereken kombi, gece 2 de lavaboya kalktığımda çalışıyordu. Migo ya baktım 23 derecede, telefondan ayara baktım 20,5 gösteriyor. Bozuk mu, sıkıntı mı var anlamadım. Reset felan atabiliyor muyuz? Sıfırlasam düzelir mi? Daha önce bağlantı sıfırladım yeniden kurdum. Servis işini nasıl halledebilirim, direk Demirdöküm servisleri anlar mı, yoksa İstanbul’a felan mı göndermek lazım

Hiç başıma gelmediğinden 1şey diyemeceğim.

Sadece düne özgü 1 olaymı yoksa geçmiş günlerde de tekrarlamış mı?

Raporlardan kontrol ettiniz mi?

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sezonun ilk faturası çıktı.

29 gün süresince 5 tam gün yaktık. diğer günler sabah 1 saat, akşam 3 saat ve sabaha kadar gece modunda dış sıcaklığa bağlı olarak 3 saat çalıştı.

29 gün süresince toplam 152m3 tüketim ki, bunun yaklaşık 15m3 sıcak su tüketimim kaynaklı olduğu düşünülecek olursa ısınma için 137m3 hadi yaklaşık 140m3 yuvarlayayım.

MiGo ile günlük ortalama 4.82m3 ile şimdilik beni memnun eden 1 tüketim değeri yaşadım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8d/85/5e/8d855e138912d3e4cf7594aee61dcff9.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BART SIMPSON -- 26 Kasım 2020; 13:18:37 >
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Hocam cevap için sağolun. 10-15 gün oldu kombi yakmaya başlayalı, kopmalar oluyor, migoyu duvardan söküp gözümün önüne koydum bir iki akşam, ekran ara sıra ilk açılış gibi yanıp sönmeye başlıyor, sonra tekrar bağlanıyor. Geçen gün de yazmıştım zaten. Geçmiş döküme baktım şimdi, sadece bir gece 4:15 te ev sıcaklığı 22.3 ayar 20.5 te iken, çalışmış, absürt bir rakam da var, boiler on 590, boiler off 9830... 55 te çalışmış. Benim problem kopma problemi de olabilir ama emin olamadım. Bir kaç gün daha takip edeyim, servis işine girmeden.
    |
    |
    BART SIMPSON kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    195 Mesaj

Sizin gibi ben de İstanbul'dayım.

Bu ay 55 m3 tüketim yapmışız. Sabah 10 ile 24 arası 24 C, gece 24 ile sabah 10 arası ise 22 C set edilmiş durumda.

Hemen hemen günde üç kez ateşliyor. Birer saat gibi de çalışıyor. Evin yalıtımı iyi, gece boyunca ortam sıcaklığı kombi çalışmamasına rağmen ancak 0.6 C düşüyor.

Havalar biraz daha soğuyunca daha net belli olur. Bu arada kombi Vaillant 296/5-5
    |
    |
    BART SIMPSON kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj

Akrabama takılan nitromix p24 ün resmini çektim.

Bu grundfos pompa eca proteus premixte kullanılan pompa. Eski pompa var diye bu kombinin alınmasını istememiştim ama yeni nesil pompa var, kombi 2020 üretimi.Bu arada kombi çok sessiz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/60/d5/b6/60d5b6319f717d5a6fc372deb3e33517.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.