Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.683
Cevap
47
Favori
196.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kadiremr kullanıcısına yanıt
    Sevindirici taraf hic set altina dusmemis ben de de bu hic olmuyor. Toplasan 1 kez ancak gormusumdur.
    Bu arada benim exa on ofta full alevde calisip duruyordu. Gecen sene bu sekilde degildi. Ful alev baslar kisa sure sonra min aleve dusuyordu. Tejrar eski haline getirdim. Nasil yapildigi ise . Bu ntc lerin bakir borulara deyen kismi bulasik teliyle parlattti. Ntc nin deyen bakir kismida bicakla surterek parlattim. Suan ayni eskisi gibi calisiyor. Calisma sekli cok degisti, temizlik yaparken buna dikkat edin inanilmaz faydasi var

Sevindirici taraf hic set altina dusmemis ben de de bu hic olmuyor. Toplasan 1 kez ancak gormusumdur.
    Bu arada benim exa on ofta full alevde calisip duruyordu. Gecen sene bu sekilde degildi. Ful alev baslar kisa sure sonra min aleve dusuyordu. Tejrar eski haline getirdim. Nasil yapildigi ise . Bu ntc lerin bakir borulara deyen kismi bulasik teliyle parlattti. Ntc nin deyen bakir kismida bicakla surterek parlattim. Suan ayni eskisi gibi calisiyor. Calisma sekli cok degisti, temizlik yaparken buna dikkat edin inanilmaz faydasi var

• Teknoline2002 T kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı hocam takıyorum o zaman migoyu 😘 exa onof da set altında kalıyor her zaman çünkü tek full ateşliyor ve yetişmiyor haliyle saygılar

Çok iyi inşaallah bozmaz 🖐️

D40 veD41 minimum alevde çalışma boyunca 10 derece fark sabitti kazan kapandıktan sonra 2 dakika içinde pompa kapanmadan eşitledi dediğiniz gibi

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX böyle durum 3 sefer pik yaptı ve kapattı son pik 70 derece idi burada güneş olması na rağmen -1 civarı gecemiz -15. -16 civarı idi

Evet hocam aynen öyle sensörü ve boruyu da temizledim biraz elimden geldiğince bakalım hayırlısı

Kesinlikle katılıyorum

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX sıkıntı yok 0.3 düşmesi normal dışarı gelgit oldu dış kapı bir süre açık kalmış olabilir oğlanın okul dönüşü gibi bence iyi gidiyor

• Şu an 2. yılı. Geçen yıl da memnundum, bu yıl da. Tek anlamadığım 2 yıldır hala program tahmini devam ediyor. Bir türlü bitiremedi.

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hvarol H kullanıcısına yanıt
    Program yaptiysaniz konfor moda gecerken tahmin devam ediyor demesi normal. Bizde de ayni ama bu sene gecen senelerden cook farkli calisiyor

Tahmin devam ediyor ile ileri mod farklı işlevler ileri mod a geçip geçmediği ni ayarlardan kontrol edebilirsiniz

2 yıldır ileri moda geçemedi. Reset ediliyor mu bilemedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Cihaz reset edilmiyor ama termostat in çalışma si güzel ileri modda gibi sanki kurcalamayin derim

• Dun paylastigim mesajlari sildim, malum migo yapacagini yapti sapitti. 24 saati askin guzel giden cihaz modemi acip kapamayla eski halini aldi. Ilk ateslemede seti gecti gecme nedeni kazan belirledigi icin sonrasinda yine d09 75 olunca iyi gitti gece yine iki kez sapitmis. Cihaz d09 75 olunca on numara calisiyor sanki exa gibi oluyir hatta daha iyi oluyor. Djn mesajda da belirttim eger sapitirsa konumu ya agri yada sibirya yapacagim veya egriyi 5 yapacagim. Egrigi 5 yaptim d09 75 oldu yine eski stabil duzene dondu.olurda yarin hava isinir 5 egride kurtarmaz ise konumu sibirya degil everestin zirvesine tasiyacagim kolaysa simdi sapitsinda gorelim. Bu cihaz son yazilimla 75 kazanda stabil calisiyor. Ama 75 kazani girmuyir ara ara pals ypiyir yuksek alevde ve gercekten ozaman randman veriyor. Diyer turlu kazan belirler ise o kazani gorunceye kadar alevi yukseltiyor gordukten sonrada sete ulasincaya kadaf o yjksek kazan yanmaya devam ediyir ve seti Allah ne verdiyse geciyor. Diyer 75 kazan ise ara ara pals yaptigindan ve ilk acilir acilmaz yuksek aleve gectiginden hem setin Altina 0.1 den fazla dusmuyir hemde sinrasinda dusuk alevde yandigindan seti gecmiyor. Ilk yaktigi yüksek alev odayi on isitma yapip arkadan gelen dusuk alevde yavas yavas sete ulastiriyor arda da yine duruma gore 1-2 yuksek alev yapiyor

• Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX
    Grafigin basi 68 kazan marifeti en sonu ise 75 kazan
    75 kazanda +-0.1 calisti. Mi termometre ile hassas olcumde bile 22.7 olmadi. Ilerleyen saatlerde -0.1 ve set seklinde calismaya devam edecektir

Süper en sonunda oldu desenize hocam 👏👏

Abi exa da ayni sekildeydi nezaman kazan sinirkasam sapitiyirdu 75 den 55 e indirdigimde de ayni durum vardi. 75 den 65 indirirdim yine bir sorun olurdu ama 75 de stabil calisirdi. Bu migoda en son yazilimla 75 secmesinde var birseh dedim. Ama yinede 75 altinda dusuruyirdu illa dis sicakliga gore ayar yapacagim diye. Gun icinde en az 1-2 d09 75 goruyirdum kis basinda. Baktim egride degismiyir egrigi 5 yapalim sabit 75 olsun. Olurda yarin disarisi 22 oldugunda bu 65 olur bu seferde everetin zirvesine tasiyacagiz. Suan ikinci kez deniyir yine stabil

Bu migo son yazilimla kesinlikle d09 75 iken stabil calisiyor. D09 u 75 yapta nasil yaparsan yap.d09 75 olunca bildigin exa oluyor sadece exa gibi sik dur kalk yapmiyor ve genelde -0.1 set seklinde calisiyor. Exa uzun sureli sabit sicaklik veriyor fakat onunda kotu yani uzun salinim yapiyor. Devamli -0.1 ve set calismasi daha iyi konfor veriyor

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.