Şimdi Ara

Demirdöküm Nitromix & MiGo & Vaillant e-RELAX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
27
Favori
81.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 90
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 461
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 51 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 13172
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 90
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Teknoline2002 (1037 mesaj) kayıboyu11 (856 mesaj) BART SIMPSON (461 mesaj) neduda (157 mesaj) elador (116 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (725 mesaj) Mobil (584 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (2233 mesaj)
  • @
Giriş
    1425 Mesaj

normal calismasi gerekyigi gibi calismis. normal herzaman busekil calisiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    karanka38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    İyi gidiyoruz hala bakalım migo ilçe çok şükür sadece d17:1 modunu beğenmedim bu sene deneme amaçlı bu kaç gun kullandım ama ısıtmasini beğenmedim d17:0 ile sorunsuz kullanmaya devam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karanka38 -- 15 Şubat 2020; 0:0:36 >
    |
    |

Hocam merhaba exa e nin kablosuz modeli yok belki üretirler bilmiyorum ama kablolu olmasının +sı bence kombiyle birebir iletişim kuruyor arada bir kablosuz verici yok o yüzden sıkıntısız çalışıyor galiba saygılar

|
    |
    SEHZADE63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1425 Mesaj

kablolu candir. kablo cekme ihtimali varsa kablosuz alinmaz. kablosuzun devamli anlik olarak haberlesme sansi hic yok. pil yetistiremezsin. ayrica exa nin kablosuz modeli yurt disinda var turkiyeye nezaman gelir bilinmez

|
    |
    kadiremr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj

Hocam netatmo exa gibi iki moddada calisabiyormu bağlantı on of mu ebus mu

|
    |
    Teknoline2002 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    150 Mesaj

Exa nin netatmo ya karşı avantajlarını hesaplama ya çalışıyorum kablolu avantaj tek modda çalışıyor sa 2.avantaj birde on of konumunda bağlıysa exa netatmo ya göre 3-0 önde başlıyor maça exadan internet bağlantısı olmadığı için veri alamıyorsunuz degilmi hani şu paylaştığımız salınım verileri alinabilseydi eminim ispatlardiniz

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Kayiboyu arkadaşımız inşallah yazdıklarımdan yanlış bir çıkarım yapmaz

• Binbaşı
    1425 Mesaj

hicam veriler migonun verileri fakat evi isitan exa yani o verinin olusmasini saglayan exa. netatmo on of mantigi ile calisan pid algoritmali cihaz. ikisinin kulvari cok farkli. amac sabit sicaklik ise netatmo cok daha basarili. ama benim kazanim gerektigi kadar yansin fazlasinin yanmasini istemiyorum ayarladigim sicakliga cok yakin degerler olsun dersen exa. ikisi de farkli calisiyor. kendi adima exa yi gordum netatmoyuda kayiboyu arkadastan biliyorum. tekrar ikisinin arasinda karar verecek olsam yine exa alirim acikcasi. istedigim hep modulosyonlu calisan cihazdi o yuzden

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Teşekkürler hocam

|
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

Hocam yanlış anlaşılacak birşey yok, olsa ne olur burası paylaşım platformu, sen yazarsın ben yazarım herkes yazar. Herkes aynı fikirde görüşte olsa bu dünyaya gelmemizin bir anlamı kalmaz
    Exa güzel cihaz bunu ben zaten söylüyorum, arz talep meselesi oyuncak aramayana exa biçilmiş kaftan kablo hikaye, gizlenir bi şekil
    Netatmoya gelince oda harika bi cihaz ama 700 TL lik acı bir fark var yenilir yutulur cinsten değil

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Teşekkür ederim hocam 50 yaşındayım kızım devlet memuru oğlum lise ikide hayattan edindiğim tecrübe şudur şu dünyada kim olursa olsun ne yaparsa yapsın istediğim en son şey kalp kırmak tır

|
    |
    kayıboyu11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

Abimiz yaştasınız Allah sağlık afiyet versin
    Çok zevk alıyorum bu sayfadan seviye hiç düşmedi seviyesiz hadsiz ziyaretçimiz olmadı şükür
    Kalb kırmak gerçekten çok tehlikeli hocam aslında çok daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Allah razı olsun cümlemize inşaallah dimi üç günlük dünya kime faydası olabilir ki kalp kırmanın şeytandan başka sağlıkla yaşayalım bu bize yeter saygılarımla

|
    |
    kayıboyu11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Evet hocam demek istediğim tamda buydu

|
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Exacontrol e düşünen arkadaşlar hâlâ düşünüyorsanız faturamiz kesildi 24 gün bazında termostat sız kullanımda 50 ye ayarlı evi anca ısıtan değer buydu 458 TL exa sonrası 397 TL yalıtımsız evlerde oda termostat i az yaktirmaz cogalabilir belkide tabusu an itibariyle yıkılmıştır reklamın sonu gibi olsun tükenmeden alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadiremr -- 15 Şubat 2020; 18:5:0 >
  • Teğmen
    150 Mesaj
    Düzeltme 24 günlük periyotta

• Binbaşı
    1425 Mesaj

4 gun exasiz gecmis en az 20 tl o sekil dusersek. birde gecen fatura doneminden bu fatura donemi daha soguk onuda hesaba katin. testlerde cabasi. asagisi gelmez hocam exa yapacagini yapmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknoline2002 -- 15 Şubat 2020; 19:29:11 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj

abi yalitimsiz ev var yalitimsiz ev var. ogle evler var ki izmirden ornek vereyim. yuksek kesimlerde olan evler var izmirde ataturk mahallesi gibi mesela. ogle evler var uste cati yok yan duvarda siva yok etraf acik. bu sekil olupta 900 gelen adam var oda termostati yuzunden. sebep adam ayarlamis ot yi 23 e kazanida almis 65 e her sartta 23 yapmak icin ugrasiyor. oysa kazani 45 e alsa isindigim kadar dese bu fatura gelmez. ot bundan dilayi yaktiriyor fazla. siz sukredin sizin ev benim ev yalitimsiz ama kotu bir konumda degil yoksa gorurdunuz faturayi

|
    |
  • Binbaşı
    1456 Mesaj

Hocam yalıtımsız evlerdeki durum çok farklı, ayağını yorganına göre uzatırsan pek sıkıntı olmaz, burada ayak istediğin sıcaklık yorganda evin oluyor. Set derecesi yükseldikçe tüketim koşar adım artacaktır. Mesela ben 26 dereceleri görüyordum önceki yıllarda, yalıtımsız bir evdede termostatı 26 ya ayarlarsanız maaşın tamamını gaza yatırabilirsiniz
    Sizin ısı eşiğiniz düşüktür zaten düşük ısı kullandığınız için bu ısının gereksiz artan bölümlerinide termostat törpülemiştir ve bir miktar fatura düşmüştür

|
    |
Reklamlar
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.