Şimdi Ara

DEMEK Kİ NEYMİŞ RONALDO > MESSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir tarafta Messi yoktu

Bir tarafta Ronaldo

Kazanan ve 5 tane sallayan Barça Messisizdi

5 Tane tokat yiyen 1 tane gol atan Real Ronaldosuzdu

Fark ortada yorum sizin

Ronaldo 2009 da Reale transfer oldu

2009 - 2010 Sezonu İspanya Şampiyonu Barcelona 99 Puan[İspanya Kupa Şampiyonu + ŞL Şampiyonu] - 2.Real Madrid 96 Puan - P.Farkı3

2010 - 2011 Sezonu İspanya Şampiyonu Barcelona 96 Puan - 2.Real Madrid 92 Puan - Puan Farkı 4

2011 - 2012 Sezonu İspanya Şampiyonu Real Madrid 100 Puan[İsp. Kupa Şampiyonu] - 2.Barcelona 91 Puan[ŞL.Şamp.] - Puan Farkı9

2012 - 2013 Sezonu İspanya Şampiyonu Barcelona 100 Puan[İsp. Kupa Şampiyonu] - 2.Real Madrid 85 Puan - Puan Farkı 15

2013 - 2014 Sezonu İspanya Şampiyonu Atletico Madrid - 2.Barcelona - 3.Real Madrid.

2014 - 2015 Sezonu İspanya Şampiyonu Barcelona 94 Puan - 2.Real Madrid 92 Puan [İspanya Kupa Şampiyonu + ŞL Şampiyonu]- P.Farkı 2

2015 - 2016 Sezonu İspanya Şampiyonu Barcelona 91 Puan [İspanya Kupa Şampiyonu + ŞL Şampiyonu]- 2.Real Madrid 90 Puan - P.Farkı 1

2016 - 2017 Sezonu İspanya Şampiyonu Real Madrid 93 Puan [ŞL Şampiyonu] -2.Barcelona 90 Puan - Puan Farkı 3[İsp. Kupa Şampiyonu]

Son sezonu saymıyorum 2017 - 2018 Sezonunda Ronaldo 18 Maça çıkmadı.

Ronaldo Real Madrid'deyken Barcelona 4 İspanya Kupa Şampiyonluğu 3 ŞL Şampiyonluğu + 6 Defa Lig 1.Liği kazanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-20DEB73C4 -- 28 Ekim 2018; 21:54:9 >

• Dünyanın en iyi ortasahasına sahip real madrid bugün kros modric casemiro dünyanın her kulübünde banko oynar.
    Dünyanın en iyi defans futbolcuları real madridde ramos varane marcelo carvahal.
    Dünyanın en iyi kanat oyuncusu bale var üstüne kıvrak isco var.
    Real madrid dünyanın en iyi kadrosuna sahip takım kim olsa yıldız olur.
    Tüm işi bunlar yapıyor Ronaldoya gerek yok.
    Geçen sene barcelonalı arkadaşların sözleri..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo zaten daha iyi de

sadece bu maçlamı anladın ronaldo'nun daha iyi olduğunu o garip

barcalılara bakma zaten. ronaldo juve ile şl kazansa barcalılar şöyle der
    yiyosa ossasuna ile şl kazansın da görelim bakalım, messi daha iyi lem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy13 -- 28 Ekim 2018; 21:5:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy13

ronaldo zaten daha iyi de

sadece bu maçlamı anladın ronaldo'nun daha iyi olduğunu o garip

barcalılara bakma zaten. ronaldo juve ile şl kazansa barcalılar şöyle der
    yiyosa ossasuna ile şl kazansın da görelim bakalım, messi daha iyi lem.
    Hayır bu maçtan anlamadım da barçalı arkadaşlara bir sonuç daha göstermek istedim
  • DEMEK Kİ NEYMİŞ RONALDO > MESSİ

2009 Real Madrid 2-6 Barcelona
    2010 Barcelona 5-0 Real Madrid
    2015 Real Madrid 0-4 Barcelona
    2017 Real Madrid 0-3 Barcelona

• Yol alın hadi

DEMEK Kİ NEYMİŞ RONALDO > MESSİ

Ronaldonun 6-2 lik 5-0 lık maçları eklettirmeyin bana.
  • 6 Barcelona şampiyonluğu görmüş Ronaldo'dan bahsediyor heralde ?
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    O zaman hadi yallah go

• Hep diyorum zaten Ronaldo 2011'deki o Barcelona kadrosunda olsa 100 golü aşardı o takvim yılında beleşçi dua etsin Guardiola sistemine ondan sonra çöktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 28 Ekim 2018; 21:12:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: transverse

6 Barcelona şampiyonluğu görmüş Ronaldo'dan bahsediyor heralde ?
    sürekli şl kazanan ronaldodan bahsediyorlar

2 takımın ligde şampiyon olabildiği ispanya ligini amma büyüttünüz yav

gelin premier lige de futbol izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy13 -- 28 Ekim 2018; 21:14:59 >
  • Siz 10 sene boyunca boşuna bu kanser kitle olan küçük boylu futbolcunun fanlarıyla tartıştınız. Ben zaten hep gerçekleri söyledim ve söylüyorum. Gerd Müller'den fazlası olamayacak bir topçu bu 10 numaralı arkadaş. İkisi de tek kulüpte gol kasan statpadder diye tabir ettiğimiz futbolcular.
  • Ronaldo gibi adamı satmak neyin kafasıydı halen çözemedim.. Zaten ronlado yu satanlar Bale dene adam layık olanlardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

O zaman hadi yallah go
    Ne oldu verecek cevap bulamadın mı ?Adam ol azıcık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Dünyanın en iyi ortasahasına sahip real madrid bugün kros modric casemiro dünyanın her kulübünde banko oynar.
    Dünyanın en iyi defans futbolcuları real madridde ramos varane marcelo carvahal.
    Dünyanın en iyi kanat oyuncusu bale var üstüne kıvrak isco var.
    Real madrid dünyanın en iyi kadrosuna sahip takım kim olsa yıldız olur.
    Tüm işi bunlar yapıyor Ronaldoya gerek yok.
    Geçen sene barcelonalı arkadaşların sözleri..
    Ronaldo'yu satıp yerine adam almadıkları için olabilir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ronaldo=Real Madrid ise o zaman o iki takımdan biri Şampiyon olurken diğeri andaval gibi bakmayacak. Bu arada son 10 yılda epl de 4 la Liga da 3 şampiyonluk çıktı, şu götü boklu overrated premier lig izleyip futbol izledim diyen adamın da elinden klavyeyi alırlar kusura bakma. Bu arada Ronaldo ŞL kazandı, Messi kazanmadı sanırım 4 ŞL'si var adamın.

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Çamura yatmayın yahu hemen. O söylediğinden azıcık ol bari. Aldın cevabı evirdin çevirdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Siz 10 sene boyunca boşuna bu kanser kitle olan küçük boylu futbolcunun fanlarıyla tartıştınız. Ben zaten hep gerçekleri söyledim ve söylüyorum. Gerd Müller'den fazlası olamayacak bir topçu bu 10 numaralı arkadaş. İkisi de tek kulüpte gol kasan statpadder diye tabir ettiğimiz futbolcular.
    İngiltere'de United, İspanya'da Madrid, İtalya'da Juventus'ta oynayan adamın fanı söylüyor bunu, bence araya PSG veya Bayern sıkıştırsın güzel olurdu
  • quote:

Alıntıları Göster
    2015'ten önce Ronaldo'nun Real'le 1 tane Cl kupası vardı xd. 6 sene boyunca 1 tane Cl kupası alabilmiş adam 30 yaşına gelip 3 tane art arda CL kazanıyor bak sen şu işe. Prime'ındayken alamadığı kupaları 30 yaşında nasıl kazandı acaba? Ben söyleyeyim ceza sahasına kamp kurarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldonun kağnı gibi takıma 3 şampiyonlar ligi kazandırır iken Ronaldoyu gömme takımı uçurma çabaları içinde olan kesim için bahaneler bitmiyor tabi.
    Sırf aynı isim almasın diye adamın hak ettiği ödülü başkasına verdiler. Modric=messi yapacaklardı bir an.

• VAR sistemi olsa son 3 CL şampiyonluğunun son ikisini alamayacak takım taraftarı hiç konuşmasın. Barça da UEFA organizasyonlarında çok kayrıldı. İspanyol lobisi aşırı güçlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.