Şimdi Ara

DELTA Servis (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
44
Favori
234.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. bir kaç ay önce konudaki ilgili tavrınızdan dolayı delta servis garantili nexus 4 satın aldım. bildiğim her nexus 4 de olan power ve ses açma kapama tuşlarında görünen takılma sorunu baş gösterdi cihazımda. tuşların değişmesi gerekiyor yani. tuşları internetten satın alıp kendim de değiştirebilirim fakat garantisi bozulmasın ve masraf etmeyeyim diye servisinize göndereceğim. mutlaka bu şikayetle gelen nexus 4 olmuştur daha önce. servis sürenizi öğrenebilir miyim acaba bu gibi durumlarda?
  • Arkadaşlar Merhaba;
    06.05.2014 te Samsung Galaxy s3'ümü şarjının geç dolduğu şikayeti ile Delta Servis Ankara yetkili bayii Mobiltech İletişim'e teslim ettim.

9 gün sonra 15.05.2014 tarihinde telefonumun ''sıvı teması ve yetkisiz müdahale gördüğü 'iddiası'' ile garanti kapsamından çıktığı ve anakartının değişmesi gerektiği tüm bunlar için 350 Lira onarım bedeli ödemem gerektiği yanıtını aldım.

Telefonum ''kesinlikle'' adı geçen yetkili bayii dışında hiçbir onarım ve inceleme görmemiş, itinalı kullanımım sonucu su teması yaşamamıştır.

Buradaki Delta Servis yanıtlarından sonra sorun belki de yetkili bayiinin tutumudur diye düşünüp konuyu buraya da taşımak istedim.

Sizler için de faydalı olacağına inandığım bu konu hususunda Delta Servisin, 1 yıl daha garantisi olan telefonumun onarımını ücretsiz gerçekleştireceğini umuyorum. Cevaplarını bekliyorum, bakalım nasıl bir tutum takınacaklar?

• Delta Servis kullanıcısına yanıt
    çok önemli bir sorum var sitenizi incelediğimde sadece telefon ve tablet tamiri onarımı görüyorum fakat artık PS4 garantiside vermeye başlamışsınız?Bir sorun olursa tamir mi yapıyorsunuz değişim mi çünkü bildiğim kadarıyla PS4 tamir edilemiyor yenisiyle değiştiriliyor kullanıcı hatası yoksa
  • Merhaba,

6 ay kadar önce paralel italat yolu ile gelen bir samsung galaxy s3 mini almıştım. Ekranın sağ üst köşesinde nokta şeklinde bir iz vardı. Koruyucunun altında kalan bir toz zerresi mi, ekran camında kırık mı anlayamamıştım. 2 mayısta noktanın biraz büyüdüğünü fark ettim. 3 gün içerisinde ekran camında nokta halinde gördüğüm şey 1 cm uzunluğunda bir çatlağa dönüştü. Neden olduğunu bir türlü anlayamadım. Baktım ilerleyecek 5 martta Delta Servisi aradım gönderin bakalım dediler. 6 martta güzelce paketleyip gönderdim. 7 martta servise vsrmıştı. Birkaç kez aradım bilgi almak için, bir hafta sonraki aramamda garanti kapsamında ekranını değiştireceklerini söylediler. Telefonum ekranı değişmiş olarak 20 martta elime ulaştı. Telefonum sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Home tuşunun alttarafında ekran camı ile metal kasası arasında çok ince bir açıklık var gibi, ama benim için öenmli değil.

Buradaki yorumlar gözümü korkutmuştu. Ama yersizmiş. Burada yaşadığımı anlatma gereği duydum. Servis çalışanlarına teşekkür ederim.

Saim BALLI
    Kilis Anadolu İmam Hatip Lisesi

• Merhaba

Nexus 4 almistim bimeksten yani deltadan. Garantisi devam ediyor. Kulaklik girisindeki kulakligi tutan ne denir centik galiba o kirildi. Aleti gonderdik bekliyoruz. Sonucu tekrar yazacagim buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkh -- 25 Mayıs 2014; 9:13:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeuygun.com'dan delta garantili telefonlardan, üst seviye olanlarından birini almak istiyorum fakat hem daha önce internetten alışveriş yapmadım hem de delta servise ne kadar güvenebileceğimi bilmediğimden araştırıyorum. Çoğu kişiyi iyi yönde yorumlar yapmış. Ama delta servis adlı kullanıcı olması beni tedirgin etti.Hangi şirket forum gezer ki diye düşünmeden edemedim. Ya da biz böyle ilgiye alakaya alışkın bir millet olmadığımızdan bana öyle geliyor olabilir :)

• Delta Servis kullanıcısına yanıt
    Sizin garantinizde olan bir ps4'üm var ve herhangi bir sorunda çözecek elemanınız var mı? Tamamiyle yeni bir ürün çünkü

• Arkadaşlar selamlar.

İlgili sorunum firma tarafından uygun bir şekilde çözüldü.

Fakat ne buradaki temsilcilerinin ne de Ankara bayiilerinin performansından hiç memnun değilim. İstanbul merkezdeki Şafak Hanım gibi çalışanlarının profesyonelliği ve hakimiyeti inşallah firmanın geneline daha bir yayılır, daha kurumsal olabilirler.

Bu mesajı sorunuma çözüm geldiği için yazıyorum, nasıl bazı şeylerden rahatsız olup bunu buralara taşıyorsak, memnun kaldığımız şeyleri de ilan etmesini bilmeliyiz.

Hepinize iyi günler diliyorum.
  • Bende birşeyler yazıyım delta servisle ilgili

nisan 2013 de xperia p aldım paralel ithalat .henüz almadan delta servisle ilgili araştırma yaparken dh forumu karşıma çıkmıştı aldıktan birkaç ay sonra versiyon güncellemeye çalışırken telefon birden kullanılamaz hale geldi . dogrusu içimde bir şüpheyle yolladım garantiye ama sagolsunlar hemen anakartı değiştirip yolladılar.
  • Selamlar Delta garantili LG g2 almayı düşünüyorum.
    Önce şikayet sitelerinden sonra buradan firma ile ilgili yorumları okudum.

Anladığıma göre delta tamir yapıyor, bu tamirin bekleme süresi uzayabiliyor.
    Peki @Delta Servis tarafından arıza problemlerden dolayı ı 1 e 1 değişen cihaz var mı? Cihaz değişimi satıcı firmaya mı ait?

Teşekkürler.
  • Death Battle kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce oğlumun bb 9900 telefonu hiç açılmadığından KVK ya elden teslim etmiştim. Teslim tutanağında ekranda çizikler var yazdı gôrevli hemen itiraz ettim çünkü ekran koruyucu vardı tekrar beraber baktık teslim ederken yine bence yoktu ama görevli ısrarla var siz göremiyorsunuz dedi. Bence bütün servisler aynı.

• Death Battle kullanıcısına yanıt
    Bence saçma.
    Hem de çok saçma. Darbenin şiddetini, zararın gerçekten darbe kaynaklı olup olmadığını nasıl tespit ediyorlar.

Madem öyle Böyle bir durumda o alanları zımparalarsak ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSMAN

Bence saçma.
    Hem de çok saçma. Darbenin şiddetini, zararın gerçekten darbe kaynaklı olup olmadığını nasıl tespit ediyorlar.

Madem öyle Böyle bir durumda o alanları zımparalarsak ne oluyor?

sacma bencede. telefonun kilidini kirmadiysan sorun cikmaz diye dusunuyorum.
    cihazinin disindaki cercevesindeki cizikler seni ilgilendirir. servisi ilgilendirecegini hic sanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 2 Haziran 2014; 0:06:25 >
  • Arkadaslar ekranda samsung yazisi kalan s4 u mu yolladim sivi temasi dediler ama oyle bir sey olmadi neyse ama yapariz garantiden dediler memnun ettiler beni 5 gun sonra kargo geldi eve onarilmadigi yaziyordu ustune garanti disi birakmislar aradim dedim hani yapiyordunuz musteri memnuniyeti icin yapariz dedik ama onaramadik dediler ustune daha da bozulmus sekilde telefonu yolladilar artik ne sarj aliyor nede aciliyor kies e baglanmaz halde tamamen bozuk bir sekilde yolladilar ne yapmami onerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEYTANTUYLU -- 2 Haziran 2014; 18:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

Arkadaslar ekranda samsung yazisi kalan s4 u mu yolladim sivi temasi dediler ama oyle bir sey olmadi neyse ama yapariz garantiden dediler memnun ettiler beni 5 gun sonra kargo geldi eve onarilmadigi yaziyordu ustune garanti disi birakmislar aradim dedim hani yapiyordunuz musteri memnuniyeti icin yapariz dedik ama onaramadik dediler ustune daha da bozulmus sekilde telefonu yolladilar artik ne sarj aliyor nede aciliyor kies e baglanmaz halde tamamen bozuk bir sekilde yolladilar ne yapmami onerirsiniz?

Sikayetvar.com a magduriyetimi yazdim haber bekliyorum,basimdan gecenleri tam olarak birazdan yazacam buradan da.

• quote:

Arkadaslar ekranda samsung yazisi kalan s4 u mu yolladim sivi temasi dediler ama oyle bir sey olmadi neyse ama yapariz garantiden dediler memnun ettiler beni 5 gun sonra kargo geldi eve onarilmadigi yaziyordu ustune garanti disi birakmislar aradim dedim hani yapiyordunuz musteri memnuniyeti icin yapariz dedik ama onaramadik dediler ustune daha da bozulmus sekilde telefonu yolladilar artik ne sarj aliyor nede aciliyor kies e baglanmaz halde tamamen bozuk bir sekilde yolladilar ne yapmami onerirsiniz?

tuketici haklarina basvur o zaman onlar dusunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

tuketici haklarina basvur o zaman onlar dusunsun

Sikayetvar.com a durumu belirttim eger sonuc alamazsam hocam tuketici hakem heyetine basvuru gerceklestirecem.

• valla bende paralel ithalat g2 alacağım ( delta garantili ) fakat bugün okuduklarım beni şoke etti ve üzdü desem yeridir ....
  • Eğer delta servis yetkilisi bunları okuyorsa , sizin kasadaki en ufak çizilmeyi dahi ''telefon düşmüş- düşürülmüş'' şeklinde yorumlayıp garanti dışı bırakmanız bence insanları bu telefonları almaktan soğutuyor . Eğer telefonlar az satılsın az müşteri teknik servis e gelsin biz nasılsa aynı maaşı alıyoruz diyorsanız orasıda sizin bileceğiniz iş tabiki...
  • S4'ün malum ekran çerçevesi soyulmasını yaşadığımdan servise vermeyi düşünüyorum da okuduğum yorumlara bakarak buna da sıvı teması derler diye düşünüyorum. Sizce kabul ederler mi?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.