Şimdi Ara

DELL S2721DGF/2K-165Hz-IPS HDR400/10Bit/DCI P3 %98/DP 1.4/3399 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
10
Favori
28.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üretimin durdurulduğunu düşünmüyorum. Reddit'de okuğum yorumlara göre; insanlar direkt olarak DELL'in websitesinden siparis vermis fakat bir kaç parçanın stokta olmadığından ötürü insanların siparişlerini ötelemişler. Tahmini teslimat tarihi 8 Mart'a kadar uzayan var. Yani üretimi durdurulsa hala DELL'in sitesinde satışta olmazdı diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbold

4722 tl ye ancak geri zekalı alır

https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgf-165hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor//

18 Aralık 2020 Dolar kuru 7,8 tl iken itopya 3400 tl (435 dolar) satıldı

25 Şubat 2021 Dolar kuru 7,16 tl iken 435 dolar = 3115 TL

Ayrıca bu ürünün paneli değişik çıkabilir

Ürünü 3100 - 3400 tl arasına satacaklarsa alın

4000 - 5000 tl gözden çıkaranlar bu ürünü beklesin (2K 240hz de en ekonomik seridir)

Fiyatı 600 dolar (ilk çıkış fiyatı)

Acer Nitro XV272U-X

🔵  Panel : M270DAN08.0

🔵  Çözünürlük : 2K

🔵  Yenileme Hızı : 240 Hz (OC 270 Hz)

🔵  Parlaklık (cd/m²) : 400 cd/m²

🔵  DP 1.4 :

🔵  HDMI 2.1 :

🔵  USB Type C : ✓ (65 Watt)

🔵  Thunderbolt 3 :

🔵  Thunderbolt 4 :

🔵  VESA DisplayHDR : 400

🔵  Adobe RGB % : 100 (Panel katalog değeri)

🔵  DCI P3 % : 95 (Panel katalog değeri)

🔵  Rec. 2020 % :

Bu ürünün 144 hz i 2900 TL ye satılıyor Acer Nitro XV272UP

sadece panel ve modülasyon farkı var (panel farkı 60 - 75 dolar - modül denetleyici 30 -35 dolar olur)

geri kalan her şey aynı

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-acer-nitro-xv272upbmiiprzx-27-1ms-qhd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,702020646.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 25 Şubat 2021; 3:39:45 >

• Bir de monitör Almanya'dan gelecek. Hem kargoda yaşanması muhtemel sorunlar var, hem de ithalatçı siz olacağınız için Dell'in garanti hususunda ne tavır sergileyeceği muamma.

Bu fiyata zaten alınmaz ama ben Amazon.com.tr satıcılı olmadan 3500 liraya da verseler oradan almazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum, sadece stok olduğunu göstermek için paylaştım zaten.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

O ürün almanya üzerinden gelmez bunlar nerede fiyat pahalı ise oradan geçirmeye kalkarlar

ürünün gerçek fiyatı 350 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 25 Şubat 2021; 13:33:17 >
  • Mart ayında stoklara girer mi sizce ?

• Carpetguys kullanıcısına yanıt

Aylardır stok bekliyorum ben de kimse bilmiyor ne olduğunu. Dell çağrı merkezi numarası var Türkiye için orayı aramayı düşünüyorum. Kendi sitelerinden satış yapmıyorlar malesef Türkiyede.

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Aylardır stok bekliyorum ben de kimse bilmiyor ne olduğunu. Dell çağrı merkezi numarası var Türkiye için orayı aramayı düşünüyorum. Kendi sitelerinden satış yapmıyorlar malesef Türkiyede.

Ben tedarikçi Arena bilgisayara mail attim;

Alıntı

metni:
    Bu model artık üretilmemektedir muadili konusunda da herhangi bir temin görünmüyor

gibi bir cevap verdiler. Muadili olarak S2721DGFA modelinden mi bahsediyorlar anlamadım ama. Üretimi dursa hala amazon.de , fr ve co.uk da satışta olmazdı herhalde diye dusunuyorum.

Belki buradaki arkadaşlar Arena bilişime tekrar mail atsalar bir sonuç alabiliriz.

musteri.hizmetleri@arena.com.tr

S2721DGFA modelini sormanız yeterli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temet Nosce -- 21 Mart 2021; 17:41:20 >

• Temet Nosce kullanıcısına yanıt

O halde Türkiye'ye gönderimi ile bir problem var gibi duruyor. Üretilmiyor olsa bi kere şu an DELL in ABD sitesi üzerinden ( abd içinde gönderim yapıyor sadece ) doğrudan satın almak mümkün olmazdı. Sanıyorum bu monitörün peşini bırakıp başka seçeneklere yönelmek gerek böyle olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 21 Mart 2021; 17:46:52 >
  • quote:

O halde Türkiye'ye gönderimi ile bir problem var gibi duruyor. Üretilmiyor olsa bi kere şu an DELL in ABD sitesi üzerinden ( abd içinde gönderim yapıyor sadece ) doğrudan satın almak mümkün olmazdı. Sanıyorum bu monitörün peşini bırakıp başka seçeneklere yönelmek gerek böyle olmayacak.

Çok pahalıya geliyor hocam böyle de hemen hemen muadilleri 3400 3300 liralara satılırken şindi buna da 4500 üstü çıkmak mantıklı olmayacak.

• quote:

Çok pahalıya geliyor hocam böyle de hemen hemen muadilleri 3400 3300 liralara satılırken şindi buna da 4500 üstü çıkmak mantıklı olmayacak.

Hocam muadili bile stokta yok Türkiye de. Ben buna muadil olarak Acer 27" Nitro XV272UPbmiiprzx dusundum ama o da yok stokta. Sizin baska marka/model aklınızda var mı

LG 27GL83A-B 27"IPS modelini düşünüyorum en azından 1.4 display portu var 165 hz olmasa da kısmen idare eder diye düşünüyorum forumda epey satın alan olmuş. Siz bu modeli araştırdınız mı isterseniz özel mesajdan devam edelim konu bozulmasın.

• quote:

Ben ümidi kestim yerine Asus VG27AQL1A aldım çok da memnunum kesinlikle tavsiye ederim

• Carpetguys kullanıcısına yanıt

çok güzel monitör ama pahalı geldi bana bir de display port 1.2 hayal kırıklığı artık bu zamanda.. LG modeli satın alıp geçtim.

• Hepsiburada da stoğa gelmiş. 4008 lira. Ben kaptım bir adet
    https://www.hepsiburada.com/dell-s2721dgfa-27-165hz-1ms-hdmi--display-qhd-ips-monitor-p-HBCV000003ZS9X?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

18 Aralık 2020 Dolar kuru 7,8 tl iken itopya 3400 tl (435 dolar) satıldı

21 Nisan 2021 Dolar kuru 8,12 tl iken 435 x 8,12 = 3532 TL

Fiyat 4008 - 3532 = 476 tl artmış

Fiyatın biraz daha düşmesi gerekir

Hayırlı olsun. bjkyener'in dediği gibi, aslında fiyatı daha düşük olmalı ancak muadili monitörler de son gözlemlemelerimde 4400 lira civarına satılıyor. Bu fiyata alınabilir bir monitör, ilk günkü gibi memnunum. İyi günlerde kullanın.

Ben de dün sipariş verdim hala "Hazırlanacak" aşamasında. Sizinki kargoya verildi mi?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.