Şimdi Ara

Dell mi Monster mı kararsız kaldim Butce 4600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4gb-gtx1050ti-156-freedos-pmu357449

Monster :

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V9-2-2.html#.WW2ouiM8XqA

(Monsteri 256ssd ve 1TB ozellestiriyorum)

Sizce hangisi pisman etmez?

Dell tm ekran beni biraz sogutuyor.

Monster ise malzemele kalitesi kasa vs guvenemiyorum. hic kullanmadigim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5000 civari tulpar var güzel alet.

• hocam ben olsam Dell alırdım.bildigimden deil arastirdigimdan söylüyorum.bu arada Dell n11 den yine Ebrar bilgisayara 4169 liraya veriyor 20 lirayada 200 liralık çek bulabilirsin bayaa güzel fiyata geliyor

• 200 tl indirim aradım bulamadım nereye bakmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_n95

hocam ben olsam Dell alırdım.bildigimden deil arastirdigimdan söylüyorum.bu arada Dell n11 den yine Ebrar bilgisayara 4169 liraya veriyor 20 lirayada 200 liralık çek bulabilirsin bayaa güzel fiyata geliyor

2 Adet Dell 7567 siparişi verdim son karar olarak zaten. (IPS ekran olan modeller)

Bende cok fazla araştırdım ve DELL daha iyi olacak diye düşündüm. Ayrıca ebrar'ın kendi sitesinden Logitech G300S mouse ve mouse pad hediyeli olarak.
  • I_can kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de IPS ekranlı modeli var mı DELL 7567'nin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Türkiye'de IPS ekranlı modeli var mı DELL 7567'nin?

Ebrar bilgisayar'ın 25 Temmuza kadar verilecek siparişlerde sattığı modeller IPS ekran. Kendileriyle görüştüm.TM ekran modeller stoklarda bitmiş zaten. Yeni gelen seri IPS ekran olacak.
    süper bilgi bu bunu birkaç kere daha teyit etmek gerek

• emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    hocam 200 tl indirim aslında yok .n11 de hediye çekler kullanılıyor.. forumdonanimda n11 için çekler satılan konuları var oraya girin muhakkak birileri satiyorlardir ..200 tl lik çekler 20 ile 30 tl arasında gidiyor.. bulabilirsiniz buradaki arkadaş n11 den alsaydı 2 tane çek olmuş olacaktı birini ben diğerini siz alabilirdiniz hayrına 😁

tabi size gelince teyit etmiş olucaz bu arada bende kontrol ettim gelen ekran ips panelmis ancak tn modelden farklı olarak bunda ram slotu 2*8 mis tn panelde 1*16 idi yani ben öyle hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcell -- 19 Temmuz 2017; 23:40:59 >
  • quote:

hocam 200 tl indirim aslında yok .n11 de hediye çekler kullanılıyor.. forumdonanimda n11 için çekler satılan konuları var oraya girin muhakkak birileri satiyorlardir ..200 tl lik çekler 20 ile 30 tl arasında gidiyor.. bulabilirsiniz buradaki arkadaş n11 den alsaydı 2 tane çek olmuş olacaktı birini ben diğerini siz alabilirdiniz hayrına 😁

ürünün bir tanesini n11 den aldim zaten ben. 200 tl kupon gozuktu ama alisveris tamamlanmadan kuponu vermiyor. U4un 31 temmuza kadar engec gelecegi icin kuponda havada kaldi suan benim.

• birkac yetkiliyle gorustum hepside ozellikle IPS panel oldugunu soyledi evet.Bu kesin bilgi. yoksa ben siparis vermiycektim. Ram slotlarina dikkat etmedim acikcasi.

Buarada suan hepsiburada KDV indirimi yapti. Guzel fiyatlar var bir bakin.

ben bitane gözüme kestirdim 1050 ti msi model zaten fazla yok ama 5k fiyatı var onu mu almalı 4k fiyatlı Dell mi almalı

• quote:

ben bitane gözüme kestirdim 1050 ti msi model zaten fazla yok ama 5k fiyatı var onu mu almalı 4k fiyatlı Dell mi almalı

Benim aldigim dell ozelliklerinde msi olsaydi uygun fiyata bi pismanlik olurduda. Bakiyorumda hep gtx 1050 msi lar. ti olanlarda dedigin gibi 5k uzeri.

Güzel haber hocam demek ki bundan sonra stoklarındaki modeller IPS ekran olacak sanıyorum. Önümüzdeki ay alabilirim eğer doğruysa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.