Şimdi Ara

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.888
Cevap
33
Favori
623.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ch0sen

quote:

Orijinalden alıntı: kurshad

arkadaşlar pcdepodan canlı desteğe girdim 1500 - 1750 tl arasında oyun da oynanabilecek performanslı bir laptop arıyorum dedim bunu önerdiler

http://www.pcdepo.com/asp/product/77943/Dell-INS-5010-G74F45-i7-740QM-4GB-500G-15-6-Gumus

ne dersiniz bu özelliklere bu fiyat işin içinde bi yamuk mu var acil cevap bekliyorum :)

yukardaki yorumlarda i7 çok ısınır falan denmiş eğer öyleyse bu değil de aynı fiyat aralığında ne önerirsiniz.

g46h45 tabiki :)

daha ucuz bu dediğin ama daha iyi diyosun öyle mi :)

• dostum sorunun çözüldümü yazmadığına göre çözülmüşmü sayalım açıklama lutfen

quote:

Orijinalden alıntı: GoingToFree

memnun olmadığımı söyledim fakat yetkili arkadaşlar kutuyu açtığından kabul demeyeceklerini söyledi. e ben memnun değilim diyorum, kutuyu açmadan nasıl memnun olup olmayacağım... güler misin ağlar mısın... aynı üründen istersem kabul etmezler mi? açıkçası dell in bu modelini sevdim, i7 li modelini ısınma problemlerinden dolayı istemiyorum. bakalım bugün müdürü gibi birşeyler görüşüp dönecekler, ısrar ettiğimden dolayı. ısrar etmesem, ortada iki tane kabak gibi pikselle yaşayıp gidecektim. teknik serviste bir acayip, " onlar büyücektir, gelişecektir 6 tane olur zaten o zaman gelin diyor. "

bir de laptop 1 ay önce işlenmiş resmi dell sitesine dedim 3 gün önce aldım, doğrudur fatura önemli gönderirsiniz dedi ama 1 ay geçti muhabbeti de yapıyor.

• bu ürünün güvenle satın alınacağı yerler de forum konusuna girer sanırım.ben 2 gün önce i3-3 gb-ati 5470 1 gb olan modeli sadecenotebook.com'dan(sinerji bilgisayar) aldım.Internetten satın alırken güvenilir mi diye tereddütlerim vardı tabi.Canlı destekleri süresince çok nazik ve saygılı bir tutum içindeydiler.ürün için kargo seçip ödemesini yapmama rağmen kargoya güvenmedim ve gidip elden almak istediğimi söyledim.Bana ertesi gün için telefon açıp alabileceğim saati söyleyecekleri ilettiler.Ertesi günde aradılar.Yerleri üsküdarda.Gittim ve bilgisayarı alıp çıkmaya razıyken ben daha bişey söylemeden ilgili arkadaş kutuyu açtı,ilk windows kurulumunu yaptı,ürünü inceleyebileceğimi söyledi.Ve ödemiş olduğum kargo ücretini de benim herhangi bir talebim olmadan çıkarıp iade etmezler mi:)Daha önce birçok farklı siteden ürün satın aldım ama böyle üst düzey bir müşteri odaklı çalışma görmedim.Ürünün fiyatı ise hep en uygun olduğunu iddaa eden firmadan 100 tl civarı daha aşağıdaydı.Bunu da sordum,genelde toptan ağırlıklı çalıştıklarını ve dell'in direk partnerleri olduklarını ilettiler.
    Bunları da foruma yazalım ki,işlerini gerçekten iyi yapan firmalar öne çıksın ve satın alacak arkadaşlar güvenle alışveriş yapabilsin.Özetle sadecenotebook.com'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

• Ürünle ilgili henüz 2 gün olmasına rağmen görüşlerim: (b37h33 modeli)

1-Dizaynını ben çok beğendim,oldukça şık.Klavye plastik falan diyenler olmuş ama bence bir zararı yok.
    2-Isınıyor ve harddiskten ses geliyor diyenler sanırım daha önce acer falan kullanmamış:)alet çok sessiz.
    3-benimki 3 gb ram olmasına rağmen, i3'le fırtına gbi desem yeridir.
    4-klavyenin önündeki bilek koyulan mesafe çok iyi düşünülmüş.
    5-Şimdilik tek eleştirim,hoparlör ön alt tarafta.Laptop kucağınızda ve aynı anda dıştan müzik dinliyorsanız,ses biraz boğuluyor.

Amacınıza göre değişir tabi ama pişman oluncak bir ürün kesinlikle değil...
  • arkadaşlar format atmayı düşünüyorsanız ve elinizde başka pc yoksa mutlaka @dntpnc arkadaşın bir önceki sayfada vermiş olduğu linklerden driverları edinin, çünkü dün gece win 7 ultimate 64bit kurmama rağmen (verilen driver cd'sindeki driverlar win7 64bit için güya) kutudan çıkan driver cd'sinde uygun wlan driverını bulamadım, neyseki driverları indirmiştim sorunu kısa sürede çözdüm, ama dell'in driverını kurmak için başka bir laptop üreticisinin sitesini kullanmak dell'i benim açımdan bu konuda sınıfta bırakıyor. buarada kullandığım model 5010 g46h45
  • quote:

Orijinalden alıntı: torex666

quote:

Orijinalden alıntı: torex666

Arkadaslar önceki sayfalar da benm de problemlerin olduunu ve servisle görüstüümü yazmıstım şimdi mail le sıkıntılı noktaların resimlerini çekip gönderdim resimleri buraya ekliyorum sizce sonuc nolur yani sadece resimlere bakarak kişisel fikirlerinizi yazmanızı istiyorum zaman ayırırsanız sevinirim şimdiden tşk ....;)))

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü

Arkadaslar dun DELL den yanıt geldi değişim onaylandı ve değişim raporu bana doğru yola çıktı umarım benzer sorunları yasayan arkadaslara da yardımcı olur.......

Sonunda rapor geldi Koç sistemden gelen arkadas 8 aralık ta raporu bıraktı ve gitti (bu arada 8 aralık doğum gunumdu ve ii bir hediye oldu) şimdi de raporla beraber gidip MERSA SİSTEM den ürünü deiştireceğim kargo yoluyla cihazı yollarsam bana yenisinn gelmesi 15 gunu bulabiliyormus ama kendim gidersem aynı gun değişim yapılıyormus ben de kendim gitmeye karar verdim urunu aldıımda tekrar sizlerle paylaşıcam....

Darısı sorun yasayan diğer arkadasların basına

• quote:

arkadaşlar pcdepodan canlı desteğe girdim 1500 - 1750 tl arasında oyun da oynanabilecek performanslı bir laptop arıyorum dedim bunu önerdiler

http://www.pcdepo.com/asp/product/77943/Dell-INS-5010-G74F45-i7-740QM-4GB-500G-15-6-Gumus

ne dersiniz bu özelliklere bu fiyat işin içinde bi yamuk mu var acil cevap bekliyorum :)

yukardaki yorumlarda i7 çok ısınır falan denmiş eğer öyleyse bu değil de aynı fiyat aralığında ne önerirsiniz.

ben pc depodan 1650 tl 6 takside aldım. şuan gayet iyi. fiyat performans açısından alınabillecek uygun notebooklardan biri.

buda windows 7 puan tablosu. ben tavsiye ederim

DELL INSPIRON N5010 (15R) - Kullanıcıları Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: ch0sen

quote:

g46h45 tabiki :)

işletim sistemi olmadığından fiyat düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: notonman

arkadaşlar
    DELL Inspiron 5010 Intel Core i3 370m 2.4GHZ 2GB 320GB 1GB HD550v 15.6 dün aldım(1250tl) yaklaşık 18 saattir kullanıyorum.izlenimlerimm:

1- ses sorunu en zorlayıcı durumlarda bile rahatsız edici değil.
    2-ısınma sorunu yok denecek kadar az
    3-klavyede enter tuşu civarında hafif bir kabarma var ancak bu kadar ince-uzun klavyelerin hepsinde var.
    4-tüm driverleri dell sitesinden sorunsuz indirebiliyorsunuz.

şu cep telefonunun hoparlör ve mikrofon görevini yapması çook hoşuma gitti:))

şimdilik 10 üzerinden 9 verdim cihaza

merhaba aynı makineden bende de var senin kutudan win7 reinstallation dvd çıktı mı merak ettim.
  • bende pcdepodan aldim. icinden freedos isletim sistemi cdsi cikti. bu arada ilginc olan xp driverlerinin olmamasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor x

bende pcdepodan aldim. icinden freedos isletim sistemi cdsi cikti. bu arada ilginc olan xp driverlerinin olmamasi.

driver cdeleri çıkmadı içinden . delin sitesindn bütün driverları yükledim. ama pc depoda driver cd si olduğu yazıyordu.

benim de gördüğüm xp driver leri yok. ama böyle bir makinayadaxp kurmak yazık olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 11 Aralık 2010; 14:57:41 >
  • Arkadaşlar g46h45 vatanda 1545 tl'den haftasonu indiriminde.

Ayrıca Bios Güncellemesi çıktı A10. Bilginize
  • Arkadaşlar ben bu g46h45 modelini yeni aldım ama adsl modemi tanıtamıyorum. Ayarları yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Win7de İşler farklı galiba.Modem Ttnetin verdiği Pikatel Combomax.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdilarakurnaz

Arkadaşlar ben bu g46h45 modelini yeni aldım ama adsl modemi tanıtamıyorum. Ayarları yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Win7de İşler farklı galiba.Modem Ttnetin verdiği Pikatel Combomax.

usb modem değilse tanıtmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdilarakurnaz

Arkadaşlar ben bu g46h45 modelini yeni aldım ama adsl modemi tanıtamıyorum. Ayarları yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Win7de İşler farklı galiba.Modem Ttnetin verdiği Pikatel Combomax.

usb modem değilse tanıtmana gerek yok

Ethernetten bağlanıcam.Fakat bir ev ağı kuruldu ağa bağlı gözüküyor pc fakat internete bağlanmıyor.
    bu combomax kolay kurulumu fln denedim ıp atamada donup kalıyor anlamadım gitti xp bu kadar uğraştırmamıştı??
  • Arkadaşlar.

Dell 5010-4645 modelinde değiştirilebilir ekran kartı özelliği var mı?
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Bugün EW Dell n5010 g37h33, i3 370 3gb ram hd5650 li cihaza bktım.
    Fiyatı 1193 TL 6 taksit. Cihaz gayet şık görünüyor ama lcd ekranı hakkında şüpheye kapıldım. Led mi değilmi anlayamadım.
    WLED ekran ve TrueLifeTM Panel yazıyor dell in internet sayfasında. Bilgisi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Bugün EW Dell n5010 g37h33, i3 370 3gb ram hd5650 li cihaza bktım.
    Fiyatı 1193 TL 6 taksit. Cihaz gayet şık görünüyor ama lcd ekranı hakkında şüpheye kapıldım. Led mi değilmi anlayamadım.
    WLED ekran ve TrueLifeTM Panel yazıyor dell in internet sayfasında. Bilgisi olan varmı acaba?

fiyat çok iyiymiş ancak ekranı bende de hayal kırıklığı yarattı 1156 liraya kaldıysa vatanda lg a510 ua11t modeli var i3 370m nv gt425m w7hp 4gb 320 gb tavsiye ederim
  • Arkadaşlar bende 5010 almak istiyorum...
    İster i3-i5-i7 işlemcili olsun... İster Ekran kartı 5470, 550 veya 5650 olsun...
    Biliyorum çoğunuzda bu karışık kombinasyonlu 5010 laptoplardan bulunmakta...
    Siz kullanıcılardan ricam WİNDOWS DERECELENDİRME PUANI ekranının resmini çekerek buraya yüklemeniz.
    Benim gibi kararsız olanlara yol gösterebilirsiniz... Şimdiden emeğinize teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar merhabalar benımde sızlere bır sorum olacak ben bu dell ı ttnetden alalı baya oldu ılk aldıgımda ses acma kapama gıbı tuslara basınca ekran uzerınde sımgeler fılan cıkıyordu fkt hard dıskı bolmek ıcın format fılan attım bısıler yaptım sımgeler yok oldu sımdı benım bu sımgelerı yenıden acmam ıcın ne yapmam lazım bırde bunun drıver menusu cok ıgrenc hangılerını yuklucem hangılerını yuklemıcem anlamadım gıttı . gercı drıverlerın yanına tik atmıs sanırım tik atılı olanlar yuklenecek ama dıgerlerı ne ıse yarıyor onlar yuklenmemesı lazımsa neden o cd nın ıcınde mevcut bır turlu anlam veremedım bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım saygılarımla
    Eren AKBAŞ
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.