Şimdi Ara

Dell Inspiron 7577 - Ana Konu (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.269
Cevap
62
Favori
221.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aramizda iPad'i ikinci ekran olarak kullanan var mi? Duet display ya da benzeri uygulamalar üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: first9

siz driver güncellemelerini nereden yapıyorsunuz? sorun bitmiyor bilgisayarda. sürekli mavi ekran hatası, dünde 2 kere ekran kararması oldu. pc açık ama ekran siyah, yeniden başlatasıya kadar düzelmiyor.

bilgisayardan soğudum gerçekten.

bugün format atıp 1511 windows 10 yükleyip, dell'in sitesinden güncelleme yapıcam sadece. birde böyle deneyeceğim. windows 10 uptade kapatıcam

1511 çok eski hocam. 1607 yüklemenizi öneririm.

sorunsuz olsun artk eski yeni takılmıyorum. sürücüleri olsa 8.1 kullanıcam ama yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kronik sorunları çok diye duydum. Bu laptop alınır mı? Bu fiyatlarda başka bir laptop tavsiye eder misiniz?

3500tl max

• Merhaba,
    Yeni bir notebook alacağım. Dell Inspiron 7577'u genel olarak önerir misiniz? Benzer özelliklerde bir cihaz arayışındayım. Lenova Y520 ve Acer Nitro 5 içinde araştırma yapıyorum. Uzun ömürlü ve performanslı bir kullanım istiyorum. Tavsiyelerinizi rica ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekullu E kullanıcısına yanıt
    Hangi ekran kartlı modeli düşünüyorsunuz? GTX 1060'lı kullanıyorum. Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgunay -- 4 Mart 2018; 20:11:4 >
  • cgunay kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler.

CTX 1060'lı model pek bulunmuyor sanırım şu sıralar. 1050Ti ya da 1060 düşünüyorum. Siz ne zaman ve ne kadara almıştınız?

Freedos versiyon alacağım bir eksisi olur mu? Ayrıca üründe bazı sorunlar var sanırım alırken dikkat etmek gereken ya da dikkat edilebilecek bir nokta var mıdır?
  • ekullu E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

5 Şubat'ta 5307 TL'ye Ebrar Bilgisayar'dan almıştım internet siteleri üzerinden, havale ile.

Bende tek sorun ışık sızması vardı, ha bu herkes için problem değil, benim aklımı kurcaladı gönerdim servise. İki haftada değiştirdiler yeni ekranla, şimdi sorunsuz bir cihazım var.

Freedos'un bir eksisi olmaz, ben de linux olarak almıştım. Alırken Windows'a 400-500 lira fazladan vermemiş olursunuz, bence daha iyi.
  • petenka pokrovski P kullanıcısına yanıt
    kronik sorunlar aşılamıycak sorunlar değil

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-gl502ve-dm032-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB0000090BRA

edebileceğim tek tavsiye bu fiyatta
  • 1050ti olan modelde 180w adaptör kullanmaının bi zararı olur mu?
  • Kronik sorunları ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: petenka pokrovski

Kronik sorunları ne hocam?

1050 ve 1050ti serisindeki adaptörün yoğun yük altında yeterli gelmemesi

bunu bazıları sorun olarak görmeyebilir bile

servisle iletişime geçilip 180w batarya temini sağlanabilir
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    dostum klavyesi nispeten iyi eğer harici klavye kullanıyorsan ve alıştıysan biraz garipseyebilirsin ama 1 haftada alıştım ben tuşların basım hissiyatı güzel basma tuş basma mesafesi kısa bunları söyleyebilirim
  • Beyler bazı oyunalarda FPS dropun sebebi nedir ?
  • petenka pokrovski P kullanıcısına yanıt
    1050 modelini kullanıyorum.Tavsiye ederim hocam.Arkadaşın söylediği asusun hem malzeme kalitesi hem de ekran kalitesi çok kötü.Performans illaki önemlidir ama kalitesiz bir pc almak bence akıl karı değil.
  • İyi geceler arkadaşlar. Bende 1060 lı modeli aldım performans olarak tavsiye ederim. Ekranda herhangi bi ışık sızması yok benimkinde. Sadece kasa kapağının sol tırnaklarından ses geliyor. Başka bu problemi yaşayan varmı

• Selamlar. Ben de 1050 ti ile aranıza katıldım. Ekranda herhangi bir ışık sızması bulunmamakta fakat touchpad'in üst tarafı sabitken alt tarafı çok oynar geldi ve dokundukça çıtçıtlı sallanıyor sizlerde de böyle mi acaba?
  • Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Geçenlerde cihazımı Koç sisteme ışık sızması ve touchpadden dolayı yolladığımı söylemiştim.Şuan hala parça bekleniyor ama bugün ilginç bir telefon geldi. Ben sizinde şarj sıkıntınızı ve yorumları alarak bu konuyu Amerika dell care twitter adresinden konuşmuş, şikayet ve bu başlığı paylaşarak şikayetlerden bahsetmiştim.Artık onlar mı Koç sistemle iletişime geçti bilmem bugün Koç sistem adaptörümün fotoğrafını istedi ve ona göre sipariş vereceklerini söylediler.Bende o an daha soramadım dersteydim olayı doğru anlayıp acaba 180 lik mi istekte bulundular yoksa 130 luğun bozuk veya sıkıntılı olduğunumu düşünüp böyle birşey yapacaklar ama bir 10 gün içinde sonuçlanacağını düşünüyorum. Haber edeceğim sonuçlanınca inşAllah. Sağlıcakla kalın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1050ti modelini kullanıyorum. Laptop'u servise vermeden adaptör değişimi sağlayamaz mıyız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1050 ti modelini aldim bende. windows 10 pro kurdum fakat garip bir sekilde cubuktaki file explorer tikladigimda acilmasi yaklasik 7-8 saniye suruyor. bunu yasayan var mi yada buna benzer windowsta takilma sorunu yasayan oldu mu ?

ayrica 130w adaptor sorununu bilmiyordum gelmeden once bildigin pilden cekiyor makine ekran karti yuk altindayken. bunu nasil cozebilirim servise ulassam 130w adaptoru daha guclusuyle degistirirler mi ?

@shoters61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 5 Mart 2018; 21:20:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1050ti olan için

Işık sızması, pil sorunu, bios güncelleme sorunu, mavi ekran, touchpad sorunu, fan sesi vs herkesde yaşanıyor mu?

Windows veya yüklenmesi gereken diğer şeyler kolay kuruluyor mu?

Alıp da pişman olduğunuz noktalar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petenka pokrovski -- 5 Mart 2018; 21:50:17 >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.