Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizinde 0.80lere düşüyor muydu yoksa 2.29larda mı kalıyordu
  • Arkadaslar, bildiğiniz gibi pcnin bataryası cikarilamiyor. Sarj %100 olduktan sonra sarjda kullansak ne olur. Dell Güç yöneticisinden "Öncelikle AC kullanimi" ayarini seçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazburak

Arkadaslar, bildiğiniz gibi pcnin bataryası cikarilamiyor. Sarj %100 olduktan sonra sarjda kullansak ne olur. Dell Güç yöneticisinden "Öncelikle AC kullanimi" ayarini seçtim.

Dell 7567 için dell güç yöneticisi test edilmemiştir diyor bir yönetici , siz nasıl kurdunuz bunu hocam ?

http://en.community.dell.com/support-forums/software-os/f/4997/t/20016325

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryshiz

sizinde 0.80lere düşüyor muydu yoksa 2.29larda mı kalıyordu

Ben msi afterburnerdan test ettim , cpu kullanımı %70 lere falan düşüyordu birden fps drop girince , hızınıda test etseydim keşke. Şuan düzeldi sorun yok bende.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Zaten yüklü olarak geliyor. Ben orjinal Windows yüklü olarak aldım Power Manager Lite da yüklüydü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Windowsum orjinal. Yani sitesindeki butun driverleri yüklemek disinda da bir sey yapmadim.

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

benim de yüklü geldi vatan win 10 alınma olduğu için. fakat dell sitesinde driverlar kısmında var bu diye hatırlıyorum. Dell Inspiron 7567 - Ana Konu
  • Arkadaşlar iyi günler laptopun güvenlik bandını siz mi açtınız açılmış şekilde mi geldi?

• quote:

Windowsum orjinal. Yani sitesindeki butun driverleri yüklemek disinda da bir sey yapmadim.

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Bendeki windows orjinal değil , bazı driverları kurmamıştım belkide içinde olabilir. teşekkürler

• Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Bant bu şekilde geldi açılmış üstüne tekrar bantlamışlar. İçinde ubuntu da yok. n11 Ebrar'dan almıştım. Başına böyle bir olay gelen oldu mu?

Daha önce de güvenlik bandı açılmış gönderdiler. Ona değişim istedim tekrar güvenlik bandı açılmış gönderdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heranta -- 7 Ekim 2017; 16:3:56 >
    E simdi ben sarj takili kullansam ne olur

• Ryshiz kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı sorun bendede oluyo 3.80 e çıkmıyo bile ama şey yaptım aynı programdan turbo boost short power max enable ayarını disable yaptım birazdaha iyi oldu pubg de kafayı yicektim droplardan sonra pc den gereksiz programları sildim alttan açık olanları birazdaha iyi oldu ama hala 3.80 çıkmıyo.
  • quote:

E simdi ben sarj takili kullansam ne olur

valla bende indirdim programı öncelikli AC yaptım , pili kullanmaz fişten çeker elektiriği , diğer türlü ilk bataryaya elektirik akımı gidiyor sanırsam , bu şekilde pil ömrü aynı kalır , haftada bir doldur boşalt yapsak yeterli diye düşünüyorum.
  • Nashiro kullanıcısına yanıt
    bu programı 7567 ye nasıl kurdunuz ? İndirdim ama uyumlu değil diyor.
  • emir1910 kullanıcısına yanıt
    bendeki sorun düzeldi kapatıp açınca ama pubgye 3.5 la giriyorum 2.19la çalışıyor bir süre sonra power limit throttling var diyor xtu programı
  • myartur M kullanıcısına yanıt
    https://www.dell.com/support/home/tr/tr/trbsdt1/Drivers/DriversDetails?driverId=3N7TV
    burdan indirdiysen sıkıntı olmaması lazım. bugun arkdaşta çalışıyordu, kurduk.
  • Ryshiz kullanıcısına yanıt
    bende hala bu işlemciyi tam güçte çalıştığını görmedim hiçbir oyunda güya 2.80 den 3.80 e çıkıyo birkere enson 3.60 gördüm gerisi yok pubg de bende 3.5 la filan giriyom 3.0 a düşüyo 2 ye düşüyo geri çıkıyo ama artık eskisi kadar sıkıntı yaratmıyo eskiden aşırı drop giriyodu yokmu bunun bir çözümü acaba?
  • Gençler bu pubg de ses bozuluyor bazen tüm sesler bozuluyo drop yiyorum win 10 orjinal değil orjinal yapıp pro ya geçsem sorun geçermi?
  • Ekran karti 1050 olan modeli kullanıyorum, klavye isiklari sonuyor kendiliğinden 3-5 saniye sonra bi ayari vs var midir ???

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Ekran karti 1050 olan modeli kullanıyorum, klavye isiklari sonuyor kendiliğinden 3-5 saniye sonra bi ayari vs var midir ???

Eğer pilde kullanıyorsanız sönmesi normal, pilde otomatik olarak yüksek performanstan çıkıyor olabilir. Ama prizdeyken sönmemesi lazım gene yüksek performansta iken.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.