Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
9.937
Cevap
138
Favori
472.481
Tıklama
Giriş
    149 Mesaj

açıp kapatırken bendede boşluk açılıyor önemli bir durum değil tahminimce takılmaya gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    antika1211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

aksine diğer bir çok laptop'tan ekranı çok kaliteli. (ips model kullanıyorum)
    |
    |
    Beels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

7000e gelecek olduktan sonra o fiyata çılgın konfigürasyonlu Gigabyte Aero 15x alınır yahu yurtdışından. Üstürüplu fiyatlardan girerse güzel olur. Kasa güzel, alet popüler.
    |
    |
    _RaGoN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selam arkadaşlar sonunda bir 7567 i7 olan modeli aldım sinerji gen tr adlı satıcıdan mağazasına gidip aldım. Sorun yaşamadım içinde ubuntu yüklü bi kontrol ettim sıkıntı yok. Eve gidince windowsu usbden yüklücem inş sorun yaşamam.

bu modeli almayı düşünüyorum, i5 ve i7 arasındaki fiyat farkına değer mi? sadece oyun oynamak için almayı düşünüyorum? ayrıca eski mevcut ssd'nin yanına elimdeki farklı ve eski nesil bir model ssd'yi taksam sorunsuz çalışır mı?
    bir de nereden almamı tavsiye edersiniz?

Orijinalden alıntı: erenu89

bu modeli almayı düşünüyorum, i5 ve i7 arasındaki fiyat farkına değer mi? sadece oyun oynamak için almayı düşünüyorum? ayrıca eski mevcut ssd'nin yanına elimdeki farklı ve eski nesil bir model ssd'yi taksam sorunsuz çalışır mı?
    bir de nereden almamı tavsiye edersiniz?

Bence 1050ti lı pc yi al oyun için alıyorsan 1050 ile 1050ti arasında oldukça fark var , n11 in ebrar bilgisayar adlı satıcısından almanı öneririm , ben sorunsuz aldım

• Binbaşı
    1899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nashiro

aksine diğer bir çok laptop'tan ekranı çok kaliteli. (ips model kullanıyorum)

İstanbuldaysan eğer cevizlibağ vatan bilgisayara gidersen bütün gaming notebooklar orda sergileniyor , ekran diğerlerine göre kalitelimi değilmi anlarsın Bende 7567 kullanıcısıyım ama kendim kullanıyorum diye objektif yorum yapmayacak değilim.

• Teğmen
    171 Mesaj

cevabınız için teşekkür ederim, ben ekran kartından ziyade, işlemci farkı olan iki model için arada kaldım, yaklaşık 1000tl fark var.
    |
    |
    Arkadaşlar ben bugün aldım cşhazı sorunsuzca windowsu yükledim boot menüsünde ve windoes kurarken 1tb hdd ve ssd gözükğyordu kurulum bitti hdd yi göremiyorum bilgşsayarda sadece ssd takılı gözükğyor sorun ne sizce? Ne yapmam lazım acil yardım??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: erenu89

cevabınız için teşekkür ederim, ben ekran kartından ziyade, işlemci farkı olan iki model için arada kaldım, yaklaşık 1000tl fark var.

hangi modeller onlar hocam ?

• Teğmen
    167 Mesaj

Disk Yönetimi-hdd'nin olduğu bölüme sağ tık(1 tb'lik yer)-yeni basit birim-disk için harf seç-ileri-bitir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 4 Ekim 2017; 17:15:27 >
    |
    |
    züttürük kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

objektiflikle bir ilgisi yok. fhd için gayet iyi panel kullanılmış, ayrıca vatan'a gitmeme gerek yok her gün defalarca farklı laptop ile haşır neşirim işim sebebiyle.
    ve bu yorumu daha önce mac retina kullanan birisi olarak yazıyorum.
    ha bana yetmiyor diyorsan, o zaman bir kaç bin daha fazla verip 4k ekran alabilirsin. ayrıca bahsettiğin kötü ekran eğer tn panel ise ona katılıyorum. tn panel kötü gerçekten.
    |
    |

Çok sağol abi yaptım gördü sıkıntı yok şuan bugün aldım bir inceleme yapıp sizle paulaşıcam ama şuan sıkıntı yok ips panel gayet güzel bence yani 10üstünden 7.5 8 verilir. Oyun deneyimlerinde de söylerim almakla pişman olmicam umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    spache kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Nashiro

objektiflikle bir ilgisi yok. fhd için gayet iyi panel kullanılmış, ayrıca vatan'a gitmeme gerek yok her gün defalarca farklı laptop ile haşır neşirim işim sebebiyle.
    ve bu yorumu daha önce mac retina kullanan birisi olarak yazıyorum.
    ha bana yetmiyor diyorsan, o zaman bir kaç bin daha fazla verip 4k ekran alabilirsin. ayrıca bahsettiğin kötü ekran eğer tn panel ise ona katılıyorum. tn panel kötü gerçekten.

Tn kötü evet , ama diğer ips ler çok çok patlakken bu biraz daha düşük. IPS in Led li ıps normal ıps gibi çeşitleri varmı ? bilgim yok ama eğerki varsa , bunun ledi yok.

|
    |

• Yüzbaşı
    671 Mesaj
    Beyler dell 7567 de ki yaşanan tüm kronik sorunları geçen cumartesi bu bilgisayarı alınca 2-3 gün içinde yaşadım ama sonrasında öyle bir çözdüm ki 3 gündür hiç bir fps drop, cpu throttle veya benzeri hiç bir problem yaşamadım. Yapmanız gereken adam akıllı tüm driverları hatta dell de olmayan ama bilgisayarınızda olan driverları güncellemeniz. Drivermax ile yaptığım güncellemeden sonra inanın hiç bir sorun kalmadı laptop da. Gerçi omenimi daha çok seviyorum :) klavyesi oyun oynarken çok daha rahat.

Bu arada bende ki drivermax lisanslı siz nasıl kullanırsınız bilmiyorum ama şiddetle tavsiye ederim. Lisans vb konular için lütfen bana yazmayın. Ya yolunu bulun veya lisans alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 4 Ekim 2017; 17:57:17 >

Hocam bi aida 64 stress (cpu+gpu) testi yapar mısın cihazda?
    |
    |
    headhunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yaparım neyi kontrol edeceğiz?
    |
    |
    bozcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu test mi ?
    |
    |
    bozcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.