Şimdi Ara

Dell Gaming i5 + GTX1050 ekran kartlı Laptop = 2950 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
7.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ardelis

Kafam karışık bu cihaz 3000 tl monster abra a5 v9.3 var onda 1050ti ve 240ssd var e bunda ssd yok 550 lira ssd say zaten bi de 1050Tİ olması değer 800 tl farka o 3800.Bir de çanta hediyesi var diye biliyorum renkli klavye ips ekran napsam

V 9.3 kullanıyorum , arada işlemci 100 oluyor ama en ağır grafiğe alıyorum yük ekran kartına binince darboğaz ortadan kalkıyor 45 fps falan oynuyorum ağır oyunları.

Yine de memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • linux işletim sisteminin üzerine win7 nasıl kurabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

linux işletim sisteminin üzerine win7 nasıl kurabilirim?

usb ile
  • burocki96 kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz uygunsa Asus daha mantıklı bir seçim olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dell in gaming serileride diger markalara kiyasla bi tik daha kaliteli gibi bir algi yaratiyor bende.

• asus un islemcisinden dolayi mi oyle dediniz ? dell daha kaliteli ve sogutmasi basarili gibi geldi ama resimlerde cift fan yapmislar arka tarafina asusta gorunmuyor

4 bine kadar ne onerirsiniz en ust duzey gaming laptop ?

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    valla fiyat on numara tek sorun forumdan cek bulmasi ve hp seri numarasi (artik tanidik bilgisayarcidan bulurum)

Fakat i5 islemci ve hp olmasi dusunduruyor i7 2.nesil islemcili pavilion dv6 laptop isinma yuzunden illallah dedirtmisti gecen teknosada asusa baktim oyunlarda zorladim isinma yoktu.... konuda arkadasin paylastigi i7 li asus nasil ? 3500tl civarindaydi ama indirim kovalanirsa alinir ben kredi kartiyla alacagim bu hp nin i7 lisi var mi ? sogutma sistemi dell deki gibi cift fan mi ?

icinde windows 10 kurulu mu freedos mu ? son olarak bu cihaz beni 3-4 sene goturur mu ? hayatimda ilk defa kendime kendi kazancimla sifir laptop alacagim ilk laptopumu liseye giderken rahmetli dedem almisti laptopta onun gibi rahmetli oldu gpu omrunu tamamladi :)

• Ben ürünü n11.com'daki ebrar bilgisayardan aldım. Ekran IPS olarak geldi, bilginize,. Eğer ebrar'a sorarsanız büyük ihtimalle TN panel diyeceklerdir ancak sanırım Dell bundan sonraki notebooklarda TN panel kullanmıyor. Ben 177 TL çekle 2822 TL'ye mal ettim, bu fiyata IPS ekranlı notebook kaçmaz bence
  • alan birileri inceleme yapsada bizde bi gorsek almaya niyetlensek

• Arkadaşıma aldık ancak resim vs şeklinde inceleme şansım yok. Kasa kalitesi, görünüm, kullanışlılık olarak benim çok hoşuma gitti açıkcası. Klavye kullanımında ses çıkmıyor. Hoparlörlerin ses seviyesi gayet yüksek ve berrak. Gayet güzel. Ekran yine aynı şekilde güzel. Kırmızı detaylar şık olmuş. Ön taraftaki ızgara ve arkadaki fan çıkışlarıyla çok uyumlu.
    Açık konuşmak gerekirse benim çok hoşuma gitti. Almayı düşünenler, beklentileri ne seviyede bilmiyorum ama GTX1050 ile bence gayet iyi ki hele çeklerle falan 2800 bandında bence çok mantıklı. Ama mutlaka SSD ve RAM takviyesi ile çok daha uzun ömürlü olabilir. İmkanı olan i7 ve 1050TI + SSD'li versiyonu bence almalı.

Kendimce yorumlarımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woody WP -- 23 Eylül 2017; 18:40:46 >
  • Windowsu nasıl kurdunuz?

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Flash bellek ile tabiki.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.