Şimdi Ara

Dell Gaming G315 Intel Core i5 8300H 8GB 1TB 128GB SSD GTX1050 Freedos 15.6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
11.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows kuramadım boot ekranında flash göremiyorum siz nasıl kurdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeza42

Windows kuramadım boot ekranında flash göremiyorum siz nasıl kurdunuz?
    Hocam ben de çok sıkıntı çektim 2 saat falan uğraştım technopat ın Windows kurulum videosunu izle. Orada belirtiyor nabicagini. Ya da baştan uygun şekilde bidaha W10 yukleyeceksin USB ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badboy28 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Touchpad ile ilgili bir problem yaşadınız mı? Bunun muadili Asus almıştım ancak touchpad'in altında boşluk var gibiydi ve inanılmaz ses çıkarıyordu. Bende iade ettim. Şimdi bu ürünü almak istiyorum ama emin olmak istedim.
    Saygılar
  • qeza42 Q kullanıcısına yanıt
    Linkteki videoda arkadaş uygulamalı göstermiş nasıl yapılacağını.

https://www.youtube.com/watch?v=UQB-ngmId7Y
  • badboy28 B kullanıcısına yanıt
    Videodaki gibi yükleme yapmayı başardım ama en son ki windows yükleme aşamasında pc ekranı gelmiyor ekranda yuvarlak dönüyor sürekli

• Beyler laptop ilk aldığınızda ekranda jelatin falan var mıydı? İçine koydukları şeffaf şeyden bahsetmiyorum. Direk laptop ta yapışma jelatinden bahsediyorum

Kullanılmış mı geçirdiler diye şüphelendim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: demons_eye

Merhaba,
    Touchpad ile ilgili bir problem yaşadınız mı? Bunun muadili Asus almıştım ancak touchpad'in altında boşluk var gibiydi ve inanılmaz ses çıkarıyordu. Bende iade ettim. Şimdi bu ürünü almak istiyorum ama emin olmak istedim.
    Saygılar
    Touchpade tıkladığınızda ses çıkıyor. Tam emin değilim ama boşluktan kastinizi anladım sanırım. Bu da onun gibi. Ses hani sürekli Touchpad kullanacaksanız sizi rahatsız eder

• Ganara G kullanıcısına yanıt
    Dostum emin değilim 3 hafta oldu alalı. Ama sanki böyle telefonu alırsınız dumduzdur ya öyle değil de baya hava almış bi jelatin vardı sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi II. Ceki -- 28 Aralık 2018; 19:57:58 >
  • Yakın zamanda bende alacağım dostlar yardımcı olmaya çalışırım hepinize hayırlı olsun güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin benim Asusa verdi şu an para iadesi bekliyorum o yüzden söylüyorum

• Ganara G kullanıcısına yanıt
    Benim ekranda jelatin yoktu ekran ve klayve arasında süngerli parça vardı notebook dışı naylon paket içindeydi
  • https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000EZKWH,HBV00000AJNCI İkisi arasında gidip geliyorum. Alan arkadaşlar eminim siz de gidip gelmişsinizdir. Neye göre hangisini seçmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candassz

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000EZKWH,HBV00000AJNCI İkisi arasında gidip geliyorum. Alan arkadaşlar eminim siz de gidip gelmişsinizdir. Neye göre hangisini seçmeliyim?
    Hp yi bir hafta önce 3999 a satıyordu yine de almadım sende alma.Hatta aklımın ucundan bile geçmedi almak o kadar nettim.

Ekran kartı bir kere 2 gb onun o direk kafadan eleniyor. İşlemci olarakta % 10 15 daha iyi 8300h ondan. Ona çok ısınıyor diyorlardı. Tavsiye edilmiyordu zaten.Değmez yani. Tabi yinede sen bilirsin kullanacak olan sensin.

• quote:

Orijinalden alıntı: qeza42

Benim ekranda jelatin yoktu ekran ve klayve arasında süngerli parça vardı notebook dışı naylon paket içindeydi
    Aynen bende de ekranda yapışma jelatin yoktu naylon paket içinde geldi. Sorun yokmuş o zaman.

Sağolun beyler cevaplar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: candassz

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000EZKWH,HBV00000AJNCI İkisi arasında gidip geliyorum. Alan arkadaşlar eminim siz de gidip gelmişsinizdir. Neye göre hangisini seçmeliyim?
    Hocam git gel yapılacak bişey yok aslında . Sadece ikisi arasında takildıldanız direk Dell.

• Aslında ikisi arasında gidip geliyodum çünkü araştırarak bunları buldum iyi olarak. Aynı fiyat civarında tavsiyeleriniz varsa açığım. Olmadı bu delli. Almayı düşünüyorum. 2 ram slotu olsaydı coktan almıştım.
    Malesef bilemiyorum. Bende çalışıyor hepsi.
    1809 isosunu direk indirip kurabilirsiniz hocam. Beni baya uğraştırdı.
  • 2 ram slotu yokmu dell de ?
  • Ben de onu merak ediyorum sanırım bunda 1 ram slotu var. Alanlar bilgi verebilir mi ?
  • İyi mi bu laptop alanlar cevap yazsın yoksa monster almak mi mantıklı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.