Şimdi Ara

Dell Gaming G315 Intel Core i5 8300H 8GB 1TB 128GB SSD GTX1050 Freedos 15.6 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
11.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum sadece oyun için alacaksan monster tercih edebilirsin soğutma konusunda daha iyi olabilir. Ama sadece oyun için değilse bu bilgisayarı tercih edebilirsin çünkü gösterişli değil sade ve performansı iyi. Stok bekliyoruz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vchi19 -- 4 Ocak 2019; 23:9:49 >
  • Hepsiburada'da satıştan kaldırılmış.
  • Arkadaşlar bende bu modelden almayı düşünüyordum. 4400'e kaçırdığıma bayağı üzüldüm açıkçası. Tekrar gelir mi acaba? Veya memnun olmayıp satmak isteyen varsa talip olabilirim
  • Stok yenilenmeyecek herhalde ben ümidi kesmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: vchi19

Stok yenilenmeyecek herhalde ben ümidi kesmeye başladım
    Yenilenir ama eski fiyata olucağını sanmam. Min. 4600 olur ama bende 4900 yaparlar.
  • Stoğa bi gelsin de kardeş bekleriz ya

• Stok yenilenmiş arkadaşlar. Fiyat 4.399 TL
    https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g315-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000EZKWH?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 17 Ocak 2019; 16:33:49 >
  • Dostum ben göremiyorum stok yenilendiğini ama yenilenip tekrar mı tükendi ne oldu?

• vchi19 V kullanıcısına yanıt
    Tükenmiş. 1-2 güne stok güncellemesi yapacaklardır. Genelde HB sabah 10-11 gibi site düzenlemeleri, kampanya, fiyatlar... vs değişiklikleri yapar. Ara ara bakın bende tesadüfi gördüm yoksa Asus FX504GD modeline bakıyordum.

• Eyvallah dostum umarım yaparlar 1-2 güne . Haftalardır stok bekliyorum vallahi. Sanmıyorum stok yenileneceğini ama insan bekliyor işte

• Kullanan arkadaşlar bu cihazın hoparlörleri nasıl acaba? Ses az mı yoksa tatmin edici mi? Merak ediyorum da. Stok bitti alamadık.

• vchi19 V kullanıcısına yanıt
    Dell g3 3579 için:

Orta seviye ses kalitesi var. Tiz veya net ses istemezseniz Dell ses yazılımı ile bir tık daha iyi oluyor.

Malzeme kalitesi beklediğimden çok daha kaliteli, ekran IPS mat göz yormuyor fakat 3. dünya ülkesinde yaşadığımızdan olacak ki beyaz aydınlatmalı beyaz yazılı klavye ile gelmesi yurtdışı modellerinde mavi aydınlatma ve mavi yazıların kullaılması tasarım bütünlüğü sağlıyor. Parmakizi okuyucusu çok seri çalışmakla beraber şarj için küçük bir taneyi saymazsak bildirim ledleri olmayışı da eksi bir durum.

Oyunlarda denemediğimden sunduğu FPS hakkında birşey diyemem.

• Linkte 11bin küsür tl gözüküyor kullanan arkadaşlar önerirse bu ürünü almayı düşünüyorum, tabi fiyatı düşünce
  • Dell G515 modeli için;

Ben 2 gün önce kampanyadan aşağıdaki modeli Vatan kampanyasından 7090 TL'ye aldım. İyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum.

Ürün daha elime ulaşmadı ama dün gidip Vatan'dan makineye baktım ama pek içime sinmedi. İade mi etsem diyorum, bilemiyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/dell-g515-core-i7-8750h-2-2ghz-16gb-1tb-256-ssd-gtx1050ti-4gb-15-6-w10.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: flycat2002

Dell G515 modeli için;

Ben 2 gün önce kampanyadan aşağıdaki modeli Vatan kampanyasından 7090 TL'ye aldım. İyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum.

Ürün daha elime ulaşmadı ama dün gidip Vatan'dan makineye baktım ama pek içime sinmedi. İade mi etsem diyorum, bilemiyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/dell-g515-core-i7-8750h-2-2ghz-16gb-1tb-256-ssd-gtx1050ti-4gb-15-6-w10.html
    gtx 1050ti için 7000 tl bence çok fazla. illa laptop mu almanız lazım bu fiyata süper masaüstü sistem alırsınız

• flycat2002 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım moralini bozmak gibi olmasın ama bu ürün için fiyat çok fazla. Kafadan 1500 liran cepte kalır eğer iade edip aynı muadil aletlerin kampanyasını takip edersen. Hepsiburada'dan 4500-5500 TL aralığında çok rahatlıkla alabilirsin.
  • Alan arkadaşlar, ısı sorunu var mı laptopda? Oyun oynarken deneyen oldu mu veya ısı konusunda sorun yaşayan?
  • faksu.42 F kullanıcısına yanıt
    Dostum ısı sorunu yaşayan arkadaşlar varmış öyle belirtmişler forumda hatta bir arkadaş undervolt yaparak sıcaklığı biraz olsun düşürmeyi başarmış.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.