Şimdi Ara

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
7
Favori
20.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin linktekiler kingston değil samsung lakin şekil itibariyle aynılarsa uyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyhgost

Hocam sizin linktekiler kingston değil samsung lakin şekil itibariyle aynılarsa uyar

Samsung olandan aldım bir tane. ama Windows u buna nasıl kurcam bilmiyorum. bakalım birini bulcam artık yardım etmesi için.

• kenanbal kullanıcısına yanıt
    Çok basit. Ssdnin yanında klonlama yazılımıda geliyor. Onu kurup gerekli yönergeleri izlerseniz kolayca wini ssdye aktarırsınız.

• Arkadaşlar True Color için ideal ayar paylaşabilir misiniz ? Otomatik yapmıyor, manuel ayarlarken de karıştırdım renkler hiç hoşuma gitmiyor şuan. Bir ss atabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 17 Haziran 2017; 23:2:17 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Ben ofis moduna ayarladım ama oto ayarı yok galiba. Yada ben farketmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyhgost

Ben ofis moduna ayarladım ama oto ayarı yok galiba. Yada ben farketmiyorum.

Teşekkürler, profiller arası geçiş yapamamıştım meğer yanlış yere tıklıyormuşum
  • Şu ürünü Mart'ta aldım hala oturup da 5 dakika oyun oynamışlığım yok bazen diyorum çok mu abarttım bu kadar para vermekte, sırf yazın yazlıkta lazım olacak diye almıştım. Neyse bayramda boş vaktim olursa bir inceleme yaparım adam akıllı, kutu açılışına dair fotolar hazırda duruyor öyle aylarca.

Her neyse konuya gelirsek şu Notebook Fan Control müdür nedir NFBC kısaltması olan programı deneyen, kullanan var mı? Çok bir şey istemiyorum sıcaklık 65 değil de 75 olsun ama ses biraz azalsın oyunlarda ya, en basit oyunda bile çok bağırıyor bu makine daha doğrusu çift fanlıların çoğu böyle sanırım bunu bilerek aldım laptopu zaten ama sorun şu laptop sıcaklığa veya voltaja göre fan devrini yükseltmiyor direk en yüksek devire çekiyor hemen azıcık bir oyuna girdiğimizi görünce. Maksimum devirde dönmesini durdurmak istiyorum en azından oyundayken. Eski oyunlarda bile yapıyor bunu.

• Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de fark ettim, sıcaklığa göre fan ayarlamıyor. Ne var ne yok çalıştırıyor en baştan
  • cihazımdaki 128Gb sandisk m2 ssd'yi bana yetmediği için satmak istiyorum ihtiyacı olan burdan ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smudger

cihazımdaki 128Gb sandisk m2 ssd'yi bana yetmediği için satmak istiyorum ihtiyacı olan burdan ulaşabilir.

Hocam tam da ssd alacaktım yani bayramın sonuna kadar bekleyip bayram sonunda falan siparişi geçmeyi duşunuyordum. Özelden konuşsak mı bir ... [bu arada klavyem bozuldu imla ve harf saçmalıklarından öturu özur dılerim]
  • Flood gibi olacak kusura bakmayın, birkaç gözlemimi yazacağım laptopla ilgili. Şu anda terasta, balkon gibi bir yerde yani açık alanda kullanıyorum laptopu. Kesinlikle açık havada ekran çok kötü, çok karanlık, parlaklığı fulledim ona rağmen kapkaranlık, telefonum bile çok daha net çok daha aydınlık parlaklık olarak güneşte. Bunları yazarken bile zorlanıyorum baya.

Bunun dışında genel olarak oyunlarda sıcaklık 60-70 derece arası hem CPU hem GPU olarak, kısaca sıcaklıkları çok iyi masaüstülerde bile bu kadar olamıyor bazen ama işte fanları da bunla doğru orantılı olarak çok gürültülü. Oyun oynayacaksanız kendinizi bir odaya kilitleyin.

Bir de şu kapak kısmını siz neyle temizliyorsunuz acaba? Çok parmak izi, ıslak mendille sildiğim zaman onun izi falan kalıyor, çok sık tozlanıyor hele şu an açık alandayken daha çok belli oluyor üstündeki kir, toz. Neyle silmek lazım acaba çizmeden etmeden, çok nazik bir kapak yüzeyi var, ıslak mendille sildiğim zaman bazı izler geçmiyor üzerindeki. Aynı şekilde monitörü de çok toz tutuyor onu da neyle silmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 25 Haziran 2017; 16:24:19 >

Hiç ısınmıyor ama vantilatör gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

quote:

Orijinalden alıntı: smudger

cihazımdaki 128Gb sandisk m2 ssd'yi bana yetmediği için satmak istiyorum ihtiyacı olan burdan ulaşabilir.

Hocam tam da ssd alacaktım yani bayramın sonuna kadar bekleyip bayram sonunda falan siparişi geçmeyi duşunuyordum. Özelden konuşsak mı bir ... [bu arada klavyem bozuldu imla ve harf saçmalıklarından öturu özur dılerim]

özel mesaj atıyorum
  • Arkadaşlar adam gibi ilk kez Rainbow Six Siege denen oyuna gireyim dedim 1080p'de otomatik medium ayarlarda cpu sıcaklığı 80 dereceyi buluyor hatta geçiyor, normal mi bu ya bana çok saçma geliyor?

5-10 dk oynadım, daha da oynasam 90'ı bile geçerdi sanırım en son çıkmadan önce 85-86-87'leri görüyordu oynadıkça artıyor gibiydi, sinirlendim çıktım. Keza GPU sıcaklığı da 80'e dayanmıştı, geçiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 28 Haziran 2017; 16:38:54 >
  • Ne zaman 3000 e düşecek aylardır takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Ne zaman 3000 e düşecek aylardır takipteyim.

Bu ürün artık alınmaz hocam bunun üst modeli olan 7567'lerin i5'li versiyonlarının gelmesini bekleyin onların i5'li versiyonları 3.000-3.500 civarı olacak diye tahmin ediyorum. Şu an piyasada sadece i7'lileri var isterseniz bütçeniz iyiyse 4000 civarına onu alın hem SSD'lisi de falan da var. Ekran kartı ve işlemci hariç bire bir aynı tasarım, aynı donanım ürünler. Bu saatten sonra gtx960m'li eski bu modeli alınmaz. Ben Mart ayında bu ürün tükenmek üzere olduğu dönemlerde almıştım 3350 civarına, hatta Hepsiburada'da falan KDV indirimleriyle anlık 3.000'e kadar düşmüştü ara sıra, artık üst modeli varken bu ürün düşmez o fiyata ayrıca zaten.

Üst modeli olacağı için düşmesi lazım zaten. Bankada tam 3000 liram var. Düşse anında ödeme yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 6 Temmuz 2017; 23:56:23 >
  • Arkadaşlar USB Tethering ile çok düşük internet hızı alıyorum, telefondan hotspot'ı açıp bağlandığımda (laptoptan) 4,5G'de 50 mbit'e kadar hız alabilirken USB ile 1 mbit zor alıyorum, acaba laptopla alakalı mıdır bu?
  • Ya arkadaş neden durduk yere bu laptopun dokusu çizilir veya boyası atar. Biraz takıntılı biriyim laptopun kapağınının oralarında bir yerde küçük gözüme çarpan toz gibi beyaz bir leke var çıkmıyor sanırım boya atması bu. Bir de kasanın yan tarafında jak girişine yakın bir yerde 2 tane pürüz pürüz noktacıklar var böyle kazısan çıkacakmış gibi duran ama ne yaparsan yap çıkmayan türden.

Sizin kasalar ne alemde, niye bu konuyu benden başka kimse aktif tutmuyor?
    Benimkinde sıkıntı yok ancak kapağın çok leke tutması canımı sıkıyor.Konunun aktif olmama sebebi muhtemelen cihazın çok az sayıda kullanıcıya sahip olması.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.