Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menteşelerin gevşemesini engellemenin bir çözümü var mı acaba? 2 güne bir sıkmam gerekiyor kendi kendine gevşiyor sürekli.

• drumtheater D kullanıcısına yanıt
    Civata sabitleyici sürün sıkıntı çözülür. Bilgisayarcılarda açık olarak vardır siz alırsanız pahalıya gelir. Loctite 270 var ağır vasıtada kullanıyorlar 10ml olanı 130 liraydı..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

benzer başka vida kullanın uzunluğu aynı olsun ben öyle çözdüm gevşeme sorunu kalktı

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt

Peki sökmek gerekirse, vida kolay sökülüp takılabiliyor mu hocam? Yoksa ömürlük mü oluyor :)

• sezar61 kullanıcısına yanıt

Hocam hard diskin vidaları uyuyordu, onlarla değiştirmiştim yine aynı sorun meydana geldi. üstelik ekranı hiç indirip kaldırmamama rağmen kendiliğinden gevşiyor. Sıfır bulursam denerim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drumtheater -- 18 Nisan 2022; 1:33:57 >

Benim alt kapaktaki vida yuvaları kırılmış. Termal macun değiştirirken oraları delip alttan telle dikiş attım. Ömürlük oldu :)

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt

hahaha iyimiş bu :D

• Merhaba arkadaşlar cihazımı 2 teknik servise gösterdim, ikisi de işlemcinin kısa devre yaptığını ve değişmesi gerektiğini söyledi. Elinizde sağlam anakart veya işlemcisi sağlam arızalı anakart varsa, uygun bırakırsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, 2016'dan beli laptopu severek bir fiil kullanıyorum. Bu süreçte ne termal macun değiştirdim ne de fanlara adam gibi temizlik yaptım ama bilgisayarı ela alma vakti geldi. Termal macun değişimi yanına ssd ve ram de yükseltmek var aklımda. Şu anda 128 gb ssd mevcut fakat alan yetersiz geliyor.

www.hepsiburada.com
    Samsung 860 Evo 500GB 550MB-520MB/s M.2 2.5" SSD Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/samsung-860-evo-500gb-550mb-520mb-s-m-2-2-5-ssd-mz-n6e500bw-p-HBV00000A5BLZ

Linkteki ürün sanırım bizim bilgisayarlarımız ile uyumlu.

Ram olarak da standart 8 gb ram ile geldi bilgisayarım. Ben ek 8 gb ram daha takmıştım 16 gb ramdı. Bunları daha fazla yükseltme şansımız var mı?

• emryrgc E kullanıcısına yanıt

hocam ram'e gerek yok yeterli bildiğim kadarıyla max 16gb destekliyor

SSD için samsung evoya hiç gerek yok aşağıdaki ürünü alabilirsin okuma yazma hızı aynı bende hikvision var 500 okuma 500 yazma nvme desteklemediği için bizim pcler boşa o kadar apara vermenize değmez

https://www.hepsiburada.com/intenso-top-512gb-520-500mb-s-4mm-m-2-sata-3-0-ssd-3832450-3d-nand-p-HBV000019QLMN

iyi bir temizlik baya pc yi kendine getirecektir, güzel bir termal macun alın fanları güzelce temizleyin yeterli

Samsung ssd m2 sata değil mi hocam? nvme modelleri farklı oluyor diye biliyorum çünkü

• emryrgc E kullanıcısına yanıt

nvme fiziksel olarak aynı özellik olarak farklı demek istediğim ssd sata ise 550/500 okuma yazma olur max ama nvme ise yüksek olur o yüzden samsung olmasa dahi başka markada alsanız aynı değerlere sahip olsun yeter

yani boşuna samsung evoya o kadar para verme başka marka ucuz olanı al

Anladım hocam. Bu markayı daha önce duymadım. Sonuçta ssd içerisinde önemli veriler olacak. Bir sorun yaşarmıyom bu markayla? Çok güvenemedim açıkçası

• Merhaba, bilgisayarın kamerasını kullanırken bir anda kameram dondu, daha sonra da bilgisayar skype, zoom gibi uygulamalarda kamerayı algılamamaya başladı. Kameranın takılı olduğundan emin olun diye uyarı veriyor. Bu bilgisayarda böyle bir sorun yaşayan var mı? Ya da neden olabileceğine dair bir fikir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gin and tonic -- 29 Mayıs 2022; 14:16:23 >
  • Merhaba, cihazın malum sitede 7-7.5binlerde ilanlarda olduğunu gördüm. Bu fiyatlara ya da bir tık aşağısına satmak cidden mümkün müdür bu cihazı?

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

millet fazla fazla yazıyor 6,5 a koydum ilan pazarlıkla 5-5.5 a bırakırım diye elden almak isteyen olunca 5 e sattım cihazı

7-7.5 a gtx 1050 1060 cihazlar alınır abartmışlar

Anladım hocam.

Cihazı satıp 3060lı bir makine alayım diye düşünüyorum fiyatlar daha artmadan((

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

ben öyle yaptım 3060 lı acer nitro 5 aldım

• Inspiron 7559 umu satıyorum. İlgilenen mesaj atabilir

• Windows 11 ile batarya süresinde azalma yaşayan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.