Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.580
Cevap
120
Favori
260.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok değil ama bazen kapanmama sorunu bende de oluyor .Bende win8.1 kullanıyorum. Ne ile ilgili acaba?
  • Arkadaşlar laptopla birlikte aldığım Kingston HyperX Impact HX316LS9IB/8 8GB DDR3L 1600Mhz Notebook rami satıyorum. İlgilenenler pm atabilir.

Ayrıca masaüstüne geçicem yakın zamanda. 4k ve 8 gb ram'li model. Fiyat olarak kaça satabilirim ?
  • Bilgisayar için gelen en son bios güncellemesini bir türlü yapamadım. Dell'in sitesinden dosyayı indirdikten sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Arkadaşlar benim laptop u satmaya karar verdim pek kullanmıyorum artık, kesinlikle kusursuzdur.Tavsiye ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-inspiron-gaming-7559-i7-6700hq-16gb-1tb-plus240gb-sshd-533772058/detay/
  • Arkadaşlar bilgisayarımda bir sıkıntı var. Oyun oynarken bilgisayar bi anda uyku moduna geçiyor yaşayan felan varmı çözümü felan varmıdır?
  • Porthos_ kullanıcısına yanıt
    normal program yükler gibi yüklüyorsunuz o kadar
  • Belesinternetkullanicisi B kullanıcısına yanıt
    güzel bir temizlik ile halledebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayarı alalı neredeyse 1 sene oluyor, ekranda ışık sızması için garantiye göndersem ekran değişimi olur mu ve ortalama kaç günde elime ulaşır?

• Arkadaşlar bilgisayar arada donuyordu fişini çıkarıp batarya moduna geçince düzeliyordu, bu hata ikinciye başıma geldi bugün ve dayanamadım geri yükleme noktasından 2 ay öncesine yüklemeye başladım ama geri yükleme noktasında takılı kaldı. Dün geceden beri bekliyorum hala yüklemedi, bilgisayarın batarya kablosunu çıkarıp işlemi durdurmayı planlıyorum. Kapağı söktüm ama bataryayı çıkaracak olan vidalar değişik, bataryanin üstünde iki tane kablo var onları çekmelimiyim, çekersem kopar mı.

Telefondan girdiğim için internette fazla video bulamadım, bu sorun için video var mı?

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OzzyCreek kullanıcısına yanıt
    vidaları sökmenize gerek yok nazikçe çekin kopmaz onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

vidaları sökmenize gerek yok nazikçe çekin kopmaz onlar

Hocam çekiyorum gelmiyor, kablodan mı çekmeliiyim yoksa beyaz yerden mi. Kopacak gibi oluyor, korkuyorum bir şey olacak diye.

kablodan sert çekersen kopabilir o beyaz yerden tornavida bul ittir yukarı doğru çıkar korkma bişey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

kablodan sert çekersen kopabilir o beyaz yerden tornavida bul ittir yukarı doğru çıkar korkma bişey olmaz

Denedim olmuyor çıkmıyor yerinden bile kıpırdamadı, artık şarjının bitmesini bekleyeceğim.

hocam çok basit çıkıyor aslında kablonun yatay değil dikey olanını çek yani sağ tarafta olanı şimdi sırf denemek için cihazın kapağını açıp kabloyu çıkardım gayette kolay çıkıyor

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bir daha olursa denerim, bilgisayarın şarjı bitti şarja takıp açtım şu anlık bir sorun yok. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

• Arkadaşlar 1.5 sene önce aldığım DELL 7559 4k Ultra HD Dokunmatik ekranlı modeli satıyorum. İçinde kendim alıp eklettiğim Kingston Hyperx 8gb Ram var. Toplamda 2x8 16 GB Ram mevcut. Sıfırdan farksız kozmetik olarak Fiyat 3.000 TL
  • bilgisayar uyku modundan uyandırılınca açılıyor fakat dell logosunda kalıyor. sadece uyku modu için geçerli. ikinci kullanıcıyı açınca böyle oldu ne yapabilirim?
  • Beyler son bios güncellemesini vs yüklediniz mi? Performans düşüşü yaşanıyor mu?
  • Selamlar 7559'a egpu(harici ekran kartı) takan var mı aramızda? M2 portundan bağlamak mümkün mü ? wifi kartını çıkarmak istemiyorumda.
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.