Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.580
Cevap
120
Favori
260.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şu araçla indiriyorsunuz, kesinlikle sistem imajı alan bir uygulama değil işletim sistemi indiren bir program önceden link verirdi dell şimdi bu şekilde

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    5.86 gb lık dosyayı indirdim formatta direk sorun gider yedekleme ekranına götürdü beni bende anlamadım ikisi arasındaki fark ne simdiden teşekürler.
  • Ferto0 F kullanıcısına yanıt
    İndirip usb takıyorsunuz prg usb ye kendinden boot olacak şekilde başlatıyor ama en son ekrandaki yönergeleri okumanız lazım ona göre hareket etmeniz lazım yoksa yükleme yapamazsınız çok farkı var cihazı ilk aldığınız fabrika imajına döndürür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ben indirdim ama uefi için yönergelere devam etmedim rufusla flash a yazdım acaba ondan öyle yaptı peki 5.86 lıkla 6 gb arasındakı fark nedir bi bilgin var mı?
    Rufusla işiniz yok resmini attığım program kendi usbye de atıyor

Hocam cok teşekkür ederim sağolasın.
    Halledebildiniz mi peki

hocam indirdim recovery toolstan 5.36 gb lık dosyayı ama flash belleğe yazarken program biçimlendirme hatası veriyo fat 32 biçimlendiriyorum hata veriyo keza ntfs denedim ondada hata verdi anlamadım gitti şanssızlık mı ne bilemedim yazmıyo ikide bir biçimlendir diyo
  • geri çekilen biosun 1.2.7 sürümü tekrar yayınlanmış.
  • arkadaşlar dell recovery kullanmada bi sorun var indiriyorum ama flash yazarken hata veriyo program şimdiden teşekürler.
  • rdlsln kullanıcısına yanıt
    Yüklediniz mi peki, ya da yükleyen var mı?
  • Belesinternetkullanicisi B kullanıcısına yanıt
    Garanti 3-5 günde çözüyor. Süreç hızlı ilerliyor. İstanbul içindeyseniz Koçsistem'e elden bırakmanız iyi olur diğer iller için Yurtiçi kargo ile anlaşmaları var ama önce Koçsistem'i arayıp cihazın durumu hakkında bilgi verin verilen anlaşma numaları üzerinden gönderim sağlarsınız.
  • Merhabalar öncelikle, Dell 7559 notebookumun ekranını kırmış bulunmaktayım. Ekstra monitöre bağlı kullanıyorum şu an. Bu sebepten dolayı notebooka takacağım panelin kalitesinin bi önemi yok sadece derslere götürebilmek için ancak uyumsuz da bi panel almaktan şiddetle korkmaktayım. Yaptığım ufak çaplı araştırmalarda vardığım sonuç 30 pin soketli(ekranın tersinden bakıldığında sağda kalacak biçimde) herhangi bir 15'6 inç panelde sıkıntı yaşamayacağım yönünde. Yine de sizlere ufaktan sormak istedim yanlış panel almamak için.

Örnek olarak birkaç link koyuyorum ve anlamadığım birkaç terimi soruyorum; WXGA, eDP vs bunların önemi var mı uyum açısından?

http://www.alfabilgisayar.com/156-Slim-30-Pin-N156BGE-E41-N156BGE-EA1-N156BGE-EB1-B156XTN031-LP156WH3-TP-S1-LP156WHA-SP-A1-LP156WHB-TP-A1-LP156WHU-TP-A1-LP156WHB-TP-LP156WHA-SP-A1-LTN156AT31-LTN156AT33-LTN156AT37-B156XW04-V7-B156XW04-V8-B156XTN031-B156XTN035-B,PR-5629.html

https://urun.n11.com/ekran/lenovo-g50-30-156-slim-led-ekran-30-pin-dar-soket-P96757812

vb.

Yardımlarınızı bekliyorum.

• Satıcı ile uyumluluk konusunda iletişim kurun; onlarda parça uyumluluğuna dair listeler oluyor. Ayrıca bu tür ürünleri denemeden almamanız iyi olacaktır zira ölü piksel ışık sızması sorunlar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmclskn -- 10 Şubat 2018; 7:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmclskn

Satıcı ile uyumluluk konusunda iletişim kurun; onlarda parça uyumluluğuna dair listeler oluyor. Ayrıca bu tür ürünleri denemeden almamanız iyi olacaktır zira ölü piksel ışık sızması sorunlar olabilir.

üstte de belirttiğim gibi olabildiğince ucuza kapatmayı planlıyorum. halihazırda harici monitörüm var istediğim kalitede. Performans istediğim zaman onu kullanıyorum. kullanacağım panelin minimal seviyede derslerde işimi görmesi yeterli olacak.
  • sakın öyle pine göre almayın o pinlerin dar olanı geniş aralıklı olanı ekranın çözünürlük farklılıkları falan var siz kırık ekranın arkasındaki etikete göre arama yapın baktığınız ekranlar full hd değil alırsınız sonra iade edemezsiniz kalır öyle elinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 10 Şubat 2018; 15:38:48 >
  • dell iso su indirebilen birisi var mı?
    dellin sitesinden baktığımda hd destekliyordu
  • hocam tam uyumlusu varken neden riske atıyorsunuz ki
  • Bf4 full ayarlarda ısılarınız kaç derece ??
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.