Şimdi Ara

Deli Aşk (Emrah Kaman)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fragman,Cem Yılmaz'da küçük bir rolde katkıda bulunuyor.

Deli Aşk (Emrah Kaman)

Filmin oyuncu kadrosu önceki gün Cem Yılmaz Fikir Sanat Yapım'da toplandı ve okuma provası yaptı.
    Yapımcı Cem Yılmaz ve ağabeyi Can Yılmaz, senaristler Murat Kaman ve Emrah Kaman'ın hazır bulunduğu provaya oyuncular
    Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu katıldı.
    "Deli Aşk" filminin 2017 Mart ayında vizyona girmesi bekleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/-deli-ask-filmi-geliyor--magazin-2329128/
    Yer Adana
    Deli Aşk (Emrah Kaman)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 21 Temmuz 2017; 14:40:4 >

• Umarım Adana'yı orijinal bir şekilde yansıtan bir yapım olur, cem yılmaz ayrıntısı var neyse ki, onun oldugu bir işten kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum.

• Murat kaman da gurgen oz, mehmet ali erbil gibi tum rollerde ayni karakter. Sivesi bile ayni. Biktirmaya basladi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman geldi..

• Fragman leş ya

• Açıkça söylemek gerekirse berbat bir şeye benziyor. Hala neden bu tarz filmler çekerler anlamıyorum. Para kazandırıyor demek. Yönetmeni, senaristi, oyuncuları vs filmi izlediği zaman gülüyorlar mı merak ediyorum. Gülüyorlarsa durum vahim.
  • Başrolün ismi ekrem tövbe gitmem.
  • Yarın vizyon

Deli Aşk (Emrah Kaman)
  • Giden varmı film nasıl ?
  • Kötü diyen çok fazla ama bilemedim.

• Tespit ettiğim kadarıyla her insanın mizah anlayışı farklı, mesela ben Leyla ile Mecnun, işler güçler, kardeş payı gibi dizileri kahkahalarla izlerken, bazıları çok saçma diyor, aynı şekilde o bazıları Recep İvedik'i kahkahalarla izlerken ben gram gülmüyorum, çünkü komik gelmiyor. Bu filmi de kahkahalarla izledim, yani tavsiyem Cem Yılmaz, Selçuk Aydemir, Burak Aksak gibi adamların mizahını seven varsa mutlaka izlesin, Kaçma Birader'den daha iyi olduğunu da söyleyebilirim.

• izledim güldüm. çok yüksek beklenti içinde olmayın . güzel filmdi. recep ivedik gibi tadımlık bir film. bazı sahneleri var güldürüyor. izlerkende sıkmıyor.

6/10
  • çöp

• baya güzeldi, öyle bir sahnede güldürüp 30 dakika sus pus oturmuyorsun gayet yerinde bence. Tavsiye ederim ben 5 arkadaş gittik hepimiz memnun olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Fragman geldi..

hocam fragman çok iyi ya. eleman admın omzuna dokunup yere düşüyo ya, ora fena

• Kuzenim gitmiş,baya iyiydi diyor.Espiriler felan iyiymiş.
  • eminim recep ivedik ten daha komiktir. recep e kim neden gülüyo anlamak da mümkün değil ama neyse.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Film çok iyi değil sinemaya gitmeye gerek yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 18 Mart 2017; 12:32:47 >
  • Fragmanı beğendim ama sinemada izleyeceğimi sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.