Şimdi Ara

Deli Aşk (Emrah Kaman) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kahkaha atıcak bir film değil ha bazı sahneler güzel ama genel olarak yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor
  • yarın gidiyorum izlemeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 20 Mart 2017; 15:45:14 >

• kfjkadasdasdasdasdasd Olum çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 23 Mart 2017; 2:12:32 >

• Toplam
    (2 Hafta)
    312.476 seyirci

Gişede pek istediğini bulamadı sanıyorum ama bence büyük ihtimalle hak etmiştir bunu. Bu arkadaşın Kaçma Birader filmini izledim oyuncu kadrosu falan iyiydi filmde ilk başta çok güzel başlamıştı ve gidiyordu sonlara doğru aşırı saçmalamaya başladı zorla bitirmiştim bu filmin fragmanına bakıyorum aşağı yukarı aynı en azından bana hitap etmiyor ama şuna katılıyorum ne olursa olsun Recep ivedikten iyidir.
  • murat kamanın kendisi komik bir adam fırsatım olduğunda izleyeceğim eminim yine güldürür
  • Malum yerlere düşmüş
  • yorumların çoğu olumlu. bize de izlemek düşer.
  • Ben bunu Kaçma Birader'den daha çok beğendim.
    Önceki film de gişede çok izlenmemişti buda aynı şekil.
    Edit:Gerçi film Recep İvedik ile aynı zamanda viziyona girmek gibi bir hata yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 22 Temmuz 2017; 19:9:16 >
  • Emrah Kaman , kardeş payına girdi diziyi mahvetti ondan sonra ne kardeş payını izledim nede emrahın olduğu bir film , diziyi
  • Film beğendim konusu klasik aşk filmi gibi olsada beni gerçekten çok güldürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfire212 -- 20 Temmuz 2017; 20:1:29 >
  • komedi filmi diye çıkan çoğu filmden, çok daha komik bir filmdi bence.
  • Oldukça beğenip komik bulduğum anları:

Dondurmanın insanların üstüne düştüğü sahnedeki replikler:Adana tarihinde ilk defa donarak insanlar olacaktı,gözlerimin önünde gardaş gardaşı yalıyordu.

Amerikan Askerinin annesine ne tür müzik dinliyorsunuz diye sorup rap cevabı alınca 50cent felan mı diye sorunca,onlar çok kıro ben artık sadece bunu dinliyorum deyip arabesk rap açması.Açtığı müzik

Daha var güzel anlar ama ilk aklıma gelenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Temmuz 2017; 20:6:21 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.