Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bataryaları alın beğenmez iseniz iade edersiniz sonuçta 14 gün koşulsuz iade var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustam ne yaptin?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Telefonu sattım
    Xioami redmi note 3 pro aldım...
    8 saat ekran süresi var 👍

• Hee dogru satmistin sen. Pil iyi. Ama rom falan ne durumda? Var mi? Performansi falan?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Valla suan sıkıntı yok pil 8-9 ekran süresini rahat veriyor kısıtlamadan...
    Rom var haftalık güncelleştirme alıyor birde kararlı rom yapısı var oda 3-4 haftada bir yayınlıyor...

Note 4 ünn tek artısı kamera oda gece çekimde..gündüzde birbirine kafa tutar...

• 75000 civarları antutu puanı var...6 çekirdekli snap 650 işlemci var...mtk olsa zaten almazdım..
    Burada 800-900 bandında dısarıda 550-600 civarı telefon...Benim işimi çok rahat görüyor...4000 mah bataryayıda 2-2.5 saatte 2000 mah lı adaptörle dolduruyor...Volte desteği var.sebeke cekimi note 4 e göre bariz fazla...parmak izi note 4 den çok iyi.

Yani bu paraya seni üzmeyecek bir telefon..xda da olsun kendi mıuı sayfasında olsun epeyce konusu mevcut f/p cihazı...

• Anladim ustam. Bir kaynakta 615 diyordu. 650 olmasi iyi. Rom olarak anladigim kadariyla aosp tarzi yapisi var. Memnunsan sorun yok. Xiaomi guzel marka. Ben de powerbankini aldim. Güle güle kullan. İyi bayramlar

• Yok hocam 650...saolun sizlerede...umarım telefonla çok fazla kafayı bozmassınız..6 sürümü geldi afedersiniz içine ettiler telefonun...sizede hayırlı bayramlarda size...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Deji Mucize Batarya

• son durum nedir şimdi?

alanlar ilk başta memnun ama 6 ay sonra memnuniyet oranları düşüyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navolta

şu olumlu yorum yapanlar neden fake üyelik gibi duruyor :DD:D::D

Benim s2 e alcaktim bu bataryadan ama konuya bakinca kafan karisti. bu kadar olumlu yorum cok supheli duruyor

Bundan sonra birkac olumsz yorum gelebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullanıyorum öyle ahım şahım mucizelik yok hatta bu fiyatlara orjinal batarya bulunabiliyor eğer bulabilirseniz orjinal almanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 28 Temmuz 2016; 18:53:30 >
  • Telefonunuz kaliteli ise bu batarya orijinal ayarında, ama orta seviye cihazınız varsa bir tık daha önde olabilir.Orijinalden çok üst seviye performans beklentisi içine girmeyin.Ama kalitesiz yan sanayi bataryalarla da karıştırmayın.

S4 mini için kullandım memnun kaldım.Orijinal batarya %2-4 gibi kapanırken bu batarya %0'da kapanıyordu.Sertec batarya %10'da kapanarak başladı, kısa süre sonra %30'lara çıktı ve bozuldu.
    Galaxy Alpha için almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu bataryadan günde 2 kez şarj ediyorum, şimdilik harici xiaomi ile idare ediyorum sizce yeni batarya almanın zamanı geldi mi?

Özellikle note 3 için deneyen var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
    Tşkler...

• systemexp kullanıcısına yanıt
    Galaxy Alpha için aldım.1 yıllık bataryam en iyi ihtimalle 4 saat ekran süresini zor veriyordu.Yani 4 saate yakın değer görünce sevinir olmuştum.Deji'nin bugün 2. şarjıydı.İlkinde 5.5 saat, bugün de 5 saat 15 dakika ekran süresi verdi.Bu değerler sıfır orijinal bayaryaya benzer değerler.Belki çok az daha iyidir.
    Yani alırsan muhtemelen telefonun ilk aldığın gün ki şarj performansına geri dönecek.Ona göre karar senin.

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim,yeterince açıklayıcı bir bilgi oldu...👍👍 👍

• systemexp kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• Bu bataryayı 6 ay önce internette çeşitli sitelerdeki olumlu görüşlerin de etkisiyle Samsung Galaxy Note 2 modeli için satın aldım ve bugün itibarıyla bu bataryayı almadan önce 2.5 yıl kullandığım orijinal batarya ile aynı duruma geldi. Yanımda powerbank yoksa kesinlikle bir günü çıkarmıyor yarı yolda bırakıyor gün içinde pilin bitmesi ile alakalı satın almadan önceki stresi yaşıyorum şu anda. Ilk aldığım dönemde sabahtan akşama rahatlıkla bir günü çıkarıyordu oh be rahat ettim dedim ama 6 ay sonra durum bu. Bu sıkıntıyı satın alan herkes mi yaşıyor yoksa bana problemli bir ürün mü denk geldi onu bilemiyorum.

• Bende 2 Hafta Sonra Deji Note 4 İçin Sipariş Vereceğim Bakalım Performansı İyi Olursa Kötü Olursa Sizinle Paylaşacağım ve Neden 2 Hafta Diye Sormayın Şuan 58 TL Japon Batarya Kore Batarya ve China Üretim batarya Alıp Denedim mah değeri 3000 çıktı 220 eksik piyasada çevremdeki mağazalara bakıcam orjinal var mı diye ondan sonra deji sipariş vericem. ilk bataryayı hemen tüketmek istemiyorum en azından 2 sene hepsi tam performans götürsün ölmez kalmazsak yeni model alana kadar götürmesi için önlem s5 minide çok sorun yaşadım. verdiğim kişi s5 miniyi internetsiz kullandığı için artı şansına orjinal batarya bulduğum için 2 2,5 1,5 gün gidiyormuş.
  • Merhaba arkadaslar. İphone 5 icin satın aldım ancak telefon şarj olmuyor bu kablo veya aksesuar onaylı degil hatası veriyor sizdede bu hatayı alan oldu mu çözüm için ne yapmak gerekir??

• Feak95 F kullanıcısına yanıt
    Bağlantı yaparken bir hata yapmış olabilir misiniz acaba?Bence bi satıcı ile görüşün, muhtemelen bilgisi vardır konu hakkında yardımcı olmaya çalışacaktır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.