Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
28
Favori
199.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok baglantıda hata yok şöyle garip bişey var orjinal kablo takıyorum hatta gidip arkadasımın kablosunuda aldım denedim orjinal kablo takınca doldurmuyor çakma kablo takınca dolduruyor satıcıya mesaj attım direk tekrar cıkarıp takın bataryayı yada iade edin diyorlar. Bide ilk sarjdan mı kaynaklandı biliyorum battery life sarjımı %89 gosteriyor telefon ekranı hâla %100 de kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feak95 F kullanıcısına yanıt
    Siz bi çıkarıp tekrar takın, hatta önce tekrar orijinal bataryayı da takıp, deneyip çıkarın öyle deneyin.
    Sanırım firma gittigidiyor üzerinden 7 gün onay süresi veriyordu.Bikaç gün daha deneyin, sıkıntı varsa iade alırlar zaten, o konuda sıkıntı çıkarmıyorlar.

Aklıma bir de şöyle bir ihtimal geliyor.Deji bataryalar bazı modellerde orijinal amperden az miktar yüksek üretiliyor.Mesela eski telefonumun orijinal bataryası 1900 mah'tı, deji 1950 mah'tı.Böyle bir durumda ios yazılımı bu fazla mah değerini tespit mi ediyor acaba.%89 iken doldu demesi de bu sebeple olabilir mi acaba diye aklıma gelmiyor değil.Tabiki sadece ihtimal :)

Siz bi deneyin bakalım nasıl olacak.

• Yok bana tam 1440 mah yollamıslar biraz kalsın bakalım ne olacak gece format atıcam bide telefona çünkü ugrastırıyor biraz benim orjinal batarya şişme yapmıstı ekranın bi tarafını kaldırmıs biraz panelden ayırmıs hafif açıp kapatırken yıpratmayayım daha orjinal bataryayı 2 yıl 10 ay kullandım 1480 defa şarj yapmısım gösteriyordu ona ragmen kapasitenin %80i kullanılabilir durumdaydı şişmese deşiştirmicektim zaten orjinal her zaman iyidir cünkü :) Gece geç saatlerde bi yorum daha atarım format attıktan sonra :)

Aman hocam şişmişse bir daha kullanmayın.Yeni gelişmeleri bekliyoruz o halde :)
    Bu arada orijinal batarya cidden iyi dayanmış :)

Hocam aklıma gelmişken Iphone kullanıcılarından bi ara Nohon batarya diye bir batarya alıp memnun kaldıklarını duymuştum.Çin'de satılıyor sanırım.Olmadı bir tane de ondan sipariş verirsiniz Aliexpress üzerinden.

• Fena değil orjinal kablo ile şarj olmama devam ediyor yüzde 5te telefon kapandı demekki göstergede hata var bakalım bu gece sabaha kadar şarjda bırakıcam son durumu yazarım

• Resim yüklemeye calıstım ama atamadım. 4 saat 45 dk ekran süresi toplam 10 saat 39dk bekleme süresi aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feak95 -- 9 Ağustos 2016; 2:39:37 >
  • Arkadaşlar yüzde 5te kapanıyor batarya ve orjinal şarj kablosuyla şarj olmuyor telefonum iphone 5 ben önermiyorum bataryayı. Eski bataryam şiştiği icin onu attım yedek bataryamda yok o yüzden geri iade edemiyorum cünkü iş dolasılıyla telefon sürekli lazım oluyor

Kalibrasyon lazım sanırım ona.İos'ta oluyor mu öyle şeyler bilmiyorum ama.
    Benim telde ilk şarjda %1'de kapandı, bi daha denemedim :)

• Beyler xperia z için kullanan varmı kaliteli mi xperia kullananlar bir yorum yazabilirim benden almayı dusunuyorum

• yorum yokmu beyler çok oyun oynayan birisine göre iyimidir bu piyasada orjinal diye aldiklarim hep dırtladi telefonum açilmaz oldu hemde bir kaç ay içinde 3-4 ayda gidiyor açilmaz oluyor telefon...çünkü orjinal diye sattiklarinin alayı çakma...

ÖZELLİKLE AKTİF ELEKTRONİKTEN AL ORJİNALİ DEDİLER EMİNÖNÜNDEN GİTTİM ALDİM 3 ayMI NE DAYANDİ ODA..BİDE 30 LİRA İSE BATARYA AKTİFTE 60 LİRA DİYELİM

SEREFSIZLER İNSANLARI AKILLARI SIRA KERİZ YERİNE KOYUYORLAR..

BEN ŞİMDİ TANIDIKLARIMIN HİÇ BİRİNE ALDİRMAM ARTİK ORDAN...İNSANLARI KAZIKLADIKLARINI SANİYORLAR HALBUKİ KENDİLERİNİ KAZİKLİYORLAR..

mesela deji batarya biton kişi olumlu yorum yapmiş garantili ürün satiyorlar ama eminönündeki alcak aktifde garanti oldugunuda sanmayin...kutusunda yaziyor sorunca bataryanın garantisimi olur diyor 3-gun 7 gün hesabı diyor...bunlardan mal alinmaz...sizlerde almayin arkadaslar boş yere paranız gitmesin...alicaklarıda uyarin eminönünden hiç birinden allmayın bataryayı...

elektonik parça satan yerlerde aynı....bilginize bataryadir kapakçiktir...kapakçiklarin lastigi atiyor bir kaçgune bilginiz olsun...orjinal parça diye birsey yok bunlarda muhtemelen paranızı kaptirmayin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 29 Ağustos 2016; 22:28:36 >

• evet siparişi geçtik bakalim nasılmış xperia ziçin bataryası...umarim iyi çikar..
  • Key kullanıcısına yanıt
    2 samsung telefonda kullandım iyi çıktı.Sony için de iyi çıkar büyük ihtimal.Kullandıktan sonra buraya yorum bırakırsanız diğer arkadaşlar için de faydalı olur :)

• vlkn216 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende iphone5 için almayı düşünüyorum nasıl memnun kaldınızmı siz birde uygulama nedir acaba ?
  • flatron58 kullanıcısına yanıt
    Ben 5 için aldım bozuk geldi batarya , direk iade ettim değişim 10 günü buluyor bilginiz olsun
    s4 mini için kullanıyorum öyle bir mucizeliği yok bilginiz olsun
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    20 30 tl lik gecen sene alıp takmıştım gecen sene idare etti 3 4 aydır yine iyi değil en azından iki sene tam performas vericek batarya olsun yeter

Bunda garanti var 2 sene zannetmiyorum dayanacağını ama en azından garantiye gönderir belki değiştirirler ama ben tövbe bir daha bulaşmam deji ye

Başka alınıcak ne varki 20 30 tllik cin malı batarya hepsi varsa önere bileceğin bişey onu alayım

Hocam garanti yüzünden başka seçenek yok mecbur deji
    Ama ben şu markayı tercih ediyorum sirf deji 2 dir hata yaptığından dolayı

https://m.aliexpress.com/item/32413814808.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32413814808&productSubject=100-Original-NOHON-New-Battery-For-Apple-Iphone-5-5G-Real-Capacity-1440mAh-With-Retail-Package&shortkey=qiMfyAni&addresstype=600

Anladım hocam sağolun

• Sanki batarya iyi gibi ama oyun oynayan biriyim oyun yüzünden batarya attim 2 tane lakin orjinal bataryamda boyle bir sorun yoktu

Deji batarya xperia z için güzel gidiyor suan lakin oyunda sanki diğerleri gibi boşaliyor yada bana oyle geliyor

Normal kullanimda 1 gün götürür yani çok mucizevi degil ama en azindan garantili ve diğer sözde orjinallere göre iyi..tavsiyemdir..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.