Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 7 plus indirim kodu alabilşrmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi mi6 ve Mi5s için batarya siparişi vereceğim kod verebilir misiniz lütfen

• İndirim kodu varsa ben de alabilir miyim?

• Arkadaşlar indirim kodu kaç tl indirim yapıyo merak ettim

• SayımOmen S kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ben de merak ettim, tahminim 10 TL'dir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG G4 için deji batarya aldım. Şarj yüzdesi kendi kendine sürekli değişiyodu. İade formunu doldurup site üzerindende iade talebi oluşturup ürünü iade ettim. 3 gün sonra bi baktım firma bana yeni batarya göndermiş. Firmayı aradım gündüz saatleri olmasına rağmen mesai saatleri cart curt telesektreter sesleri dinletiyolar sürekli ve kimse açmıyor. 2 gün boyunca sürekli aradım hep aynı ses telefon açan yok. Burdaki arkadaşa yazdım cevap vermedi. Batarya arayışında olduğum için dedim bi şans daha vereyim. Açtım kullandım bi kaç gün. Telefonumun şarjı %6 kalmıştı 5 dk sonra bi baktım %13 olmuş :D Bataryayı çıkarıp taktım bi baktım %9 oldu. Daha sonra bataryayı boşaltıyım diyerek sonuna kadar kullanıyım derken %2 de kapandı. Pili çıkarıp baştan taktım bu sefer %1 olarak tekrar açıldı. Şuan bataryayı iade etme hakkımda doldu çünkü 14 günlük verilen süre bitti. Değişime göndersem benden kargo ücreti alıcaklar. Mucizevi dedikleri olay pil yüzdesinin %6 dan kendi kendine %13 e çıkmasıysa evet gerçektende mucize. Lg g4 eski bi telefon olduğu için bataryaların üretim tarihi kesin eskidir. O yüzden sıkıntılı bataryalar geliyor. Aşağıdaki screenshot'ya 1 şarj döngüsü olduğuna bakmayın programı silip baştan yüklemiştim. Batarya 6-7 kere şarj edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgonul -- 16 Şubat 2020; 11:15:18 >

• iphone 6s batarya icin indirim kodu alabilirmiyim?
  • Merhaba 6s için ben de kod alabilir miyim?
  • akgonul kullanıcısına yanıt
    Pillerin üretim tarihinin çok eski olduğuna ve ben dahil beklenen performansı alamamamızın bundan kaynaklı olduğuna hiç şüphe yok ama iade/değişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadığım ender firmalardan biridir bu firma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam kimse ilgilenmiyor kaç gündür ne yazan var ne bişey. Bana sıkıntılı batarya satıcaklar 14 gün geçti diye değişime gönderince kargo ücretini ödicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgonul

Hocam kimse ilgilenmiyor kaç gündür ne yazan var ne bişey. Bana sıkıntılı batarya satıcaklar 14 gün geçti diye değişime gönderince kargo ücretini ödicem :)
    Kargo ücretini karşı ödemeli olarak Aras Kargo ile gönderirseniz sorun olmuyor (Mucize Batarya Teknolojileri adı ile).

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli tarafınıza aittir. Koşulsuz iade kapsamındaki ilk 14 günde göndereceğiniz ürünlerin ulaşım bedeli ise firmamıza aittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgonul

Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli tarafınıza aittir. Koşulsuz iade kapsamındaki ilk 14 günde göndereceğiniz ürünlerin ulaşım bedeli ise firmamıza aittir.
    Valla bana sağolsunlar karşı taraf ödeme imkanı vererek ürünü aldılar. Sizde iletişime geçip böyle rica edin. İnşallah halledersiniz.

• Merhaba ben de indirim kodu alabilir miyim hala geçerliyse?
  • Selamlar indirim kuponu alabilir miyim?
  • iPhone 6S+ için almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim. İndirim kodu alabiliyorsak bende faydalanmak isterim.

• Herkese Merhabalar;
    Şuan için geçerli bir indirim maalesef yoktur.İlginize teşekkür ederiz
  • Yaklaşık 1.5 yıl önce araştırmalar sonucu bu markayı buldum ben dahil 4,5 arkadaşıma aldırttım su anda hepsi sorunsuz gerek ömür gerek performans anlamında orijinali halt etsin yanında kesinlikle düşünmeden alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, sizden 2 hafta önce galaxy a5 2016 cihaz için batarya satın almıştım. Bugün farkettim; telefon şarjdayken kullanmaz isem güzel doluyor. Yalnız telefonda şarja takılı bir iki şeye bakayım diyorum hop sarj yüzdesi teker teker geriye sayıyor. Telefon şarjdayken şarjı bitiyor anlayacağınız. Sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Merhaba, sizden 2 hafta önce galaxy a5 2016 cihaz için batarya satın almıştım. Bugün farkettim; telefon şarjdayken kullanmaz isem güzel doluyor. Yalnız telefonda şarja takılı bir iki şeye bakayım diyorum hop sarj yüzdesi teker teker geriye sayıyor. Telefon şarjdayken şarjı bitiyor anlayacağınız. Sorun ne olabilir?
    Deji balon çıktı galiba günlerdir şu mesajıma geri dönüş alamadım. Telefon şarja takılı durumdayken bu şekilde bir durum bataryada bir sorun olduğunun göstergesi.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.