Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
28
Favori
199.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarjdayken ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tutun Apple logosu gözükünce tuşları bırakın %100 olana kadar doldurun. Birde böyle deneyin.
    Deji taktığınızda pil sağlığı çalışmıyor. Hiç %100’den aşağıya düşeni görmedim. Kolpa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar indirim kodu olayı bitti sanırım. Geçen hafta yazmıştım herhangi bir dönüş olmadı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5s için indirim kodu almam mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba iphone 7 deji batarya kullanıyorum 2200 Mah yatmadan %65 ti 8 saat yattık şimdi %39 da aldık Wifi bluetooth konum kapalıydi hemde acaba 3.4.1 güncellemesinden mi bataryadan mi kaynaklı?

• Genel Mobile GM 5 PLUS için batarya nereden bulabilirim?
  • Merhaba efendim şu an 41 dk oldu hala müşteri hizmetlerinizi açan yok. İlk sıradaymışım muhtemelen ilk sıradaki Teli kapattı bana sıra geldi. Madem böyle telden Hizmetleri kapatsanız kimse beklememiş olur.
    Bir de mümkünse ben de kod alabilir miyim
    Teşekkür ederim efendim.

• Ben de uzun süredir araştırıyordum almaya karar verdim note 4 için. Kod varsa ben de rica edebilir miyim
  • 6s için alacağım kod varsa ben de alabilir miyim?
  • @Deji bende iPhone 6s yeni 2300 Mah bataryanızdan alacağım indirim kodu alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala indirim kodu veriliyor mu? Deji pek cevap dönmemiş son zamanlar.
    Benim mevcuttaki bataryam deji. 1.5 sene olmuş alalı. Şimdi günde en az 2 şarj yapmam gerekiyor. Hatta son zamanlarda yüzde 87nin üstune çıkmıyor sarj ederken. Sanırım bataryayı değiştirme zamanı geldi. Yine deji almayı düşünüyorum en azından digerlerinden daha kaliteli gibi.

• İndirim kodu alabilir miyim?

• iphone 6s için 2300mAh batarya alacağım indirim kodu alabilir miyim :)
  • xiaomi mi 6 batarya için indirim kodu alabilir miyim.
  • Arkadaşlar 4 ay önce firma arızalı ürün için yorum yapmıştım. Firma yetkilisi ozelden ulasti. Kendi usengecligimden ürünü geç gönderdim ve bugün değişim yapılmış halde kargom geldi. Bataryayı daha takmadan buraya yazıyorum. Firmanin ürünleri gayet kaliteli. İlk aldığım iphone bataryayi 2 sene kullanmıştım. Diğer bataryalarini halen kullanıyorum.
    3. Senesinde. Firma da arızalı ürün için çözüm oluşturarak ugrastirmadan değişim yaparak kendi kalitesini belli etti. Firma yetkililerine teşekkürler. Umarım kaliteyi bozmadan uzun yıllarca hizmetleri devam eder. Önce de firmaya sözlü olarak ilettigim laptop, tablet bataryaları na da çözüm bulmalarını rica ediyorum ;)

• iphone 6 icin indirim kodu alabilir miyim?

• Iphone 6s için indirim kodu alabilir miyim lütfen..

• Samsung note 5 için indirim kodu gönderir misiniz?

• Zamanında annemin s4 minisi için deji almıştım. 2.5 yıl yoğun kullanımda (günde 2 kez şarj edecek kadar kullanıyordu annem) ekran süresi 5.30 dan 4.30 a düşmüştü. Bence orijinal bataryasindan daha kaliteliydi. Genelde bu sürenin sonunda yüzde 30 da falan kapanmaya başlar kendi bataryası.

Orjinal pil diye tutturmaya gerek yok. Zaten eskiyen cihaz için 2 kat fazla yatırım yapmak mantıklı degil. Cinde böyle bir kaç fabrika var zaten Apple dahil hepsi oradan alıp etiketliyor. Standartları karşıladığı sürece sorun değil. Düzgün yan sanayi batarya bulmanın zor olduğu şu zamanlarda umarım kaliteyi sonradan bozmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 17 Mayıs 2020; 8:0:40 >
  • Note 4 için Batarya alacağım. indirim kodu rica ediyorum
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hala %100... 13 ay oldu, ve çok hırpalayarak kullandım bataryayı.
    Muhtemelen üçkağıdını buldular, imkan vermiyorum pek bu durumda kalabilmesine...
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.