Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet o is benimde canimi sikiyor telefonsuz kalicaz o ara. Oyle bir durum olmaz insallah duzelir. Ben suan performanstan memnunum. Sarj 95te kalmasa sikinti yok. Tak cikar yapainca 100 oluyo iste o da 😂 Bugun komple 3g testi yapicam bakalim aksama yazarin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum sonuçu hocam

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Sabah 11 gibi sarjdan cektim gene 95ti. Sarjdan cektim taktim falan 100oldu. Bu arada hard reset attim telefona gene duzelmezse sifirliycam olmadi iade artik. Suan %33 sarjim ve yolculuk yaptim 3G surekli acikti. 3 saat 40dk ekran suresi be 7.40dk bekleme suresi almisim

Standart 5 i görecek gibi hocam iyi yanı sonuç :)

Sonuc iyide hosam 95te falan takilmasi kafami kurcaliyor be yapsam sizce?

Hocam ya değişim ya kullanım devam :) Ben cihazı sattım bugün hocam daha yeni dolu bataryayı kullanamadık bile adam akıllı :(

Hayirli olsun o zaman 😊 Bakalim evdeki surekli kullanilan prize takicam telefonu suan sarji komple bitsin kapansin diye ugrasiyorum. 14gun kosulsuz iade olayi var en kotu o hakkimi kullanirim diyorum

Sağolun hocam :) Tabi ki dert etmenize gerek yok hocam ama ben bundan sonra deji almam ucuz hangisi ise onu alırım , iPhone 5 de ucuz almıştım bir sıkıntı yaşamadım

• Deji ile İOS'un arası pek iyi değil sanırım.Belki de amper farkı var ve yazılım uyum sağlayamıyordur.Malum Deji'ler amper olarak orijinalden biraz fazla oluyor genelde.

Iphonelarda kalibrasyon olayı var mı acaba pil için, varsa denenebilir.

Iphone kullananlar Nohon marka bataryadan daha memnun bildiğim kadarı ile.Çin'den sipariş verme imkanı olan deneyebilir.

Adı çokça geçen bir de Simex batarya var ama riske girip hiç denemedim.Deji'yi S4 mini ve Galaxy Alpha'da kullandım ikisinde de memnun kaldım.Alpha'nın orijinal bataryası 1 seneden sonra baya çabuk bitmeye başlamıştı.

Bu arada bildiğim en iyi batarya Mugen Power, fakat o da çok pahalı, değmez.

• genelde kullanıcılar memnun olduğunu söylemişler ,ileride bu konu lazım olacak gibi :)
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam dediğiniz gibi bende S4 Mini için kullandım sıkıntı yaşamadım

şuan 97 civarında takılmaya başladı 2 gün önce 95 olup kalıyordu suan 97.Telefona komple format attım bakalım şimdi ne olucak?
  • 5. ayı doldu beyler. Şarj bariz eskisi kadar gitmiyor ama abuk sabuk hiçbir sorun da yaşatmadı. Bu paraya tavsiye edilir. Cihaz S4.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    bende iphone 5s için kullanıyorum daha 3. sarj ama sarjım %100 olmuyor.97de sarj etmeyi bırakıyor.Sizdede böyle sorun oldu mu?
    Hocam 10 gün daha kullan olmadı değiştirirsin
    Bende öyle yapmayı düşünüyorum ya Şarj konusunda sıkıntı yok.gayet rahat 1 günü çıkarıyor.Sadece 100 olmaması canımı sıkıyo
    Benim ilk şarjda yüzde 99 dan yüzde 100 olması 30 35 dk almıştı hocam
    Keşke öyle olsa beklemeye razıyım.İlk 2 sarjda 95te kalmıştı bugun 97de kaldı.belki 2-3 sarja düzelir
    Saatlerce ilerlemiyor ise hocam o işte terslik var zaten kesin değiştirin
    gece 12den sabah7ye kadar durdu aynıydı valla.Telefonculara güvenmiyorum orjinal diye başka bişeyler takarlar mı bilemiyorum.Bataryayı cıkarttıgımda 65tlye bende orjinali var keske sorsaydın falan dedi.Bende diyemedim ne biliyim20tllik bataryayı bana 65e ittirmediğini falan diye
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.