Şimdi Ara

Deji Mucize Batarya (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
912
Cevap
28
Favori
199.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıfır bir Iphone bataryası kadar performans gösteriyor ise ben olsam 97 olayını sorun etmezdim.Mesela bu batarya 5 saat ekran süresi veriyorsa, sırf %100 görmek için 4 saat ekran süresi veren batarya kullanmam şahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Telefoncuda sıfır orijinal Iphone bataryası olabileceğine pek inanmıyorum.Ya çıkmadır ya da imitasyon yan sanayidir.Eski Iphoneları servise verip, döndüğünde içinden yeni bataryayı çıkarıp satıyorsa bilemem tabi :)

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    5 saat ekran süresine yakın bişeyler veriyor.Bende tam karar veremedim.Zaten 1 yıl garanti var ne yapsam bilemedim kararsızım suan.Telefonu sürekli tak sök falanda yaptırmak istemiyorum açıkcası
    Sıfır ıphone bataryası ne kadar gider bilmiyorum, tahmini 5 saat dedim.Yani esasen sıfır ıphone bataryası gibi batarya ömrü veriyorsa, fiyatını ve güvenilir olmasını da dikkate alarak ben olsam 97 olayını takmaz kullanırdım.Yan sanayi bataryaların patlama durumları falan da risk oluşturuyor.En azından bunun içinde güvenlik çipi var, dediğiniz gibi garantisi falan var.

Hocam telefoncudan sakın alma :) yalan dolan işleri tamamen zaten orjinalini bulamazsın , 5 saat ekran görüntüsü alman gayet yeterli bende iPhone 5'de çakma adı sanı bilinmeyen bir batarya ile değişimi yaptığımda 4.30-5 saat alıyordum

• Arkadaşlar deji bataryayı 4s için almıştım.

3-4 aydır kullanıyorum, bugün farkettim batarya şişmiş ne yapabilirim?

Acil yardım bekliyorum.

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Firma ile irtibata geçin

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam, iade alırlar sanırım değil mi? Yada değiştirirler mi ?

değişim olur
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Bugün kapalıymış aradım ulaşamadım, yarın tekrar denerim. Eyvallah

Firma değiştirir.O konuda sorun çıkarmıyorlar sağ olsunlar :)

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

• Arkadaşlar bugün firma ile görüştüm bize kargolayın değiştirelim dediler.

Sağolsunlar

ürünün arkasında duruyor.

firma tam not aldı benden...

• Bendede şarş 100 olmuyordu bugun gittim telefoncudan 85tlye ttec batarya taktırdım Dejiyide iadeye yolladım.Firma konusunda sıkıntı yok ama kusurlu ürün çok oluyor kullanıcı yorumlarından anladıgım bu.Gerçi benim iadeyi kabul edecekelr mi bakalım o da var
    Ederler hocam hiç merak etmeyin :)
  • Yaklaşık 20 gündür Galaxy S3 telefonumda kullanıyorum full wifide 4saat 15 dakika full 3g ise 3 saat ekran süresi alıyorum şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar bendeki Deji Max.
    Hocam telefon numaralarını nereden aldınız acaba :) Note 4 için bataryaları kalmamış arayıp soracağım temin edebiliyorlar mı diye de bulamadım bir numara
  • 6489426 6 kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde numaraları mevcut.. Deji mucize batarya yazarsanız google a siteleri çıkıyor..

• Tamamı wifi de batarya 26.gününde bence performansı çok güzel umarım böyle uzun süre devam eder.
    Edit: Telefon Galaxy S3 bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahatay63 -- 9 Nisan 2017; 14:52:14 >

• Telefonum S3 Ben deji batarya ile ilk 1 ay orjinal bataryayla aynı performansı aldım sonraki 2. ayda şarj süresi uzadı 6 - 7 saat de şarj olmaya başladı e katlandık sabahat ettik bi 2 ay daha geçti busefer pil tam kafayı yedi 12 -15 saatte dolmaya başladı pili 1 ,2 gün sonra bitirdim şarja taktım %55 e kadar doldu ondan sonrada şarj etmemeye başladı cuma günü kargoyla iade ettim acaba eski deji bataryadanmı yolluycaklar yok sa yeni jenerasyon deji max 'danmı bakalım neler olacak ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.