Şimdi Ara

Dehşet BMW M3 ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa çok mu güzel bana mı öle geliyo ya yamuldum ya yok böle bi araba bi param olsa ..

http://www.sahibinden.com/siyah_m3WQQaXQQ13277573WQQpXQQdisplayitem

• Yamulunmayacak gibi değil aşık oldum resmen gözlerimi alamadım
  • Fena makine...

Alpina jantlar da hoş olmuş. Ama ben orjinallikten yana biri olarak aracın sahibi olsam ne yapar eder orjinal jantlarını bulur takardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 15 Nisan 2009; 18:07:24 >
  • bana valla herşeyiyle orjinal gibi geldi o yüzden aşık oldum :)
  • yaw bu arabanın ne özelliği varki 33 bin lira.... 87 model arabaya o kadar verilirmi... hadi 65 model mustang falan olur verilir...
  • bu arabaya 33 bin lira değmez
  • Ankaraya satmıyormuş
  • "Ankara'ya satılık değildir!" Ne alaka ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wehby

yaw bu arabanın ne özelliği varki 33 bin lira.... 87 model arabaya o kadar verilirmi... hadi 65 model mustang falan olur verilir...

bu aşk başkadır arkadaşım anlayan anlar :) ayrıca türkiye'de bir iki tane olunca ki dünyada da bugüne kadar orjinal şekilde çok kaldığını düşünmüyorum, fiyatı bence iyi bile m3 bu sonuçta boru diil
  • Bence orjinale sadık kalınarak restore edilmiş bir araç bu. Bu tür aracı bu kadar para vermeden kendiniz de toplayabilirsiniz. Tamamen orjinal olduğunu hiç sanmıyorum..

• Özel bir araç..Problemli insanlar alamaz bu aracı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: maghapas

quote:

Orjinalden alıntı: wehby

yaw bu arabanın ne özelliği varki 33 bin lira.... 87 model arabaya o kadar verilirmi... hadi 65 model mustang falan olur verilir...

bu aşk başkadır arkadaşım anlayan anlar :) ayrıca türkiye'de bir iki tane olunca ki dünyada da bugüne kadar orjinal şekilde çok kaldığını düşünmüyorum, fiyatı bence iyi bile m3 bu sonuçta boru diil

Hayırlı satışlar arkadaşım sana:)
  • bende bir önceki kasa diye bakıyorum en güzeli oydu ayrıca bencede 33 etmez bi de ankaraya satılık değil demiş
  • tamam, bu araba haftaya pert
  • kusura bakmayında tam kro işi bence hiç beğenmedim
  • başkente giderse kan mı çıkar?
  • hiç güzel değil o kadar param olsa daha yeni bir model alırım.
  • ankarada nem yok ondan satmiyordur arabanin bunyesi kaldirmaz
  • arabadan anlayanın anlamayanın belli olduğu bir konu

nerde kalmıştık... o aracın yana doğru olan şişlikleri çok apaçi onları sökmesi lazım birde 3 milyar olmalı yanlış yazmış
  • goruntu olarak berbat duruyo.....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.