Şimdi Ara

Değerinin altında satılan mükemmel araçlar? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
2.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birde şöyle bir durum var. biri anlattı gittim sıfır dacia sandero aldım.donanımı çok yetersiz arabadan sürekli takır tukur sesleri geliyor ne yaptıysam kesemedim derken araba park halinde birden yandı ve şöyle bitirdi valla efsane kasa 96 model corolla al daha iyidir demişti..toyota corlla 96 model xei ler için şuan 21-22 istiyorlar değer mi bilemiyorum.
  • Tata'nın tüm multijet motorlu modelleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerinin altında satılan mükemmel araba diye birşey yoktur, mükemmel olsa zaten değerinde ve çok satılır. Ya fazla yakıyordur, ya malzemesi işçiliği kötüdür, ya parçası pahalıdır, ya mtvsi çok yüksektir bu ve bunun gibi sebeplerden ötürü satılmıyordur ve oldukça az paralara gidiyordur. Ya da insanlarca pek bilinmeyen, sıfırken de tutumamış bir model de olabilir, tasarımı hiç sevilmemiş kasa da olabilir. Mesela civicin, lagunanın falan vardır böyle tipinden dolayı hiç sevilmeyen kasaları.
  • mitsubishi colt
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acc04 -- 21 Ekim 2016; 22:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: tetete37

Genelleme yapılacak olsa yani fiyat aralığı belirtilmese;
    Renault Latitude
    Bmw 5.20i
    Vw Cc lerde var neticede rakiplerine göre çok alt düzeyde fiyatları...

Hocam CC'nin neresi değerinin altında satılıyor.

Bunu gidip 4 serisi ile falan kıyaslamıyorsunuz değil mi?

Ya da şöyle söyleyeyim, Türkiye'de herhangi bir aracın değerinin altında satıldığına inanan var mı acaba

Türkiyede hiç bir araba değerinin altında satılmaz tabiri caiz se kaba eti kırık paslı delik 1990 şahin ve toros bile hala 8-10 bin tl, Türkiyede araba çok değerlidir şahin ve toros 10 sene sonra klasik olacak hatta, şimdi 10 bin tl ilken malum sitede 10 sene sonra 10.000$ olarak görebilirsin bizde her araba fabrikadan çıktığından itibaren çok değerlidir eskisi klasik olarak geçer r12 fransız kası

• Renault Fluence Z.E.
    Yani elektrik motorlu Fluence.
    Piyasa 40bin civarı.
    Şehir içi kullanım için ideal.
    Günlük ortalama 100km ve altı yapanlar için mükemmel araç.
    Sebebi atik olması, sessiz olması ve sadece 7 tlye fullenmesi.
    Kilometrede 5krş yakıyor.
    Dijital klima navigasyon vs standart.
    Yıllk MTV yok.
    Yıllık bakımı çok uygun.
    Daha ne istersiniz?

• Çocukluk hayalim cabrio bir araç almaktı
    Temiz doluları bu yaz 100 bin civarıydı şimdi 80'e kadar düştü bi 10 daha düşsün anında kapıda
     Değerinin altında satılan mükemmel araçlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ortaşekerli

Cruze gibi araçlar çokca anıldı. Galiba şuan 30.000 tl civarında bir ara araç arıyorum karşımda bu cruze çıktı galeride arkdaşla bakalım dedim kime satıcan yürü dedi kaldı.Yani alırken yarın kime satıcam diye düşünüyoruz.birde türkiyeden çekilde buda değeri dahada düşürdü.rezzo muhteşem bir araç ama korkuyor insan yarın ne olur diyor.

Bilmediğimiz hatta duymadığımız o kadar model varki her arabayı bildiğini sana kişi rezzoyu duyduğunda o da ne diyordu mesela..evet pek bilinmeyen modelleri paylaşalım mesela burada yazılanları hemen açıp bakıyorum ben.

Bu arada bir ara dedimki tamam ben tata indigo sw alıcam dedim..2010 ve üstü olup donanımı harika kaza boya değişen olmayan kilometresi oldukça düşük(20.000-50.000 )arası araçları 18-20.000 tl arasında satıyorlar aradım buldum araç daha 17.000 km de.19.000 tl ye anlaştım çevrem bastırdı yapma etme kime satıcam yedek parçayı nerede bulucam burada ustasını nerede bulucan derken korkup bıraktım.

Başka modelleri8özellikle bilmediğimiz)araştırdığımızda gerçekten böyle bir model-donanım bu fiyata dedirtecek araçlar lütfen.

bende hep şu tata da gözüm var...))) mutlaka sahibi olacagım...meraktan soruyorum şu an sizde ne araç var..ve yeni arac alsanız ne alıırsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: harvardharvey

Renault Fluence Z.E.
    Yani elektrik motorlu Fluence.
    Piyasa 40bin civarı.
    Şehir içi kullanım için ideal.
    Günlük ortalama 100km ve altı yapanlar için mükemmel araç.
    Sebebi atik olması, sessiz olması ve sadece 7 tlye fullenmesi.
    Kilometrede 5krş yakıyor.
    Dijital klima navigasyon vs standart.
    Yıllk MTV yok.
    Yıllık bakımı çok uygun.
    Daha ne istersiniz?

Fluence Z.E mantıklı gibi görünsede batarya ömrü düşündürüyor, üreticisi 10 yıl batarya ömrü biçmiş yanlış hatırlamıyorsam gerçi
    bu ömür kullanıma göre değişir orası ayrı , tekrar bu bataryayı yenilemek istesek ne kadar yenileriz önemli olan bu bildiğim kadarıyla elektrikli otoların bu bataryaları fiyatı fazla.

• Kullanmadım ama çok almak istiyorum ford mondeo 99-2000 model ghia
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: tetete37

Genelleme yapılacak olsa yani fiyat aralığı belirtilmese;
    Renault Latitude
    Bmw 5.20i
    Vw Cc lerde var neticede rakiplerine göre çok alt düzeyde fiyatları...

Hocam CC'nin neresi değerinin altında satılıyor.

Bunu gidip 4 serisi ile falan kıyaslamıyorsunuz değil mi?

Ya da şöyle söyleyeyim, Türkiye'de herhangi bir aracın değerinin altında satıldığına inanan var mı acaba

Konuyu güzel saptamışsın; tebrikler...
    75-80 aralığında satılmayan ikinci el Cc'ler varken ve B segmenti çoğu arabadan ucuzken hala Bmw4 serisini ön plana çıkartıp neyse

• iakbay06 İ kullanıcısına yanıt
    Şu an 2022 yılına kadar akü garantisi var. Yani 2022 yılana kadar kapasite %80 in altına düşerşe Renault ücretsiz aküyü değiştiriyor. Piyasadaki 2012 model araçların yalnızca çok azı %80in altında performans düşüşü yaşadı ki Renault değişim kapsamına aldı. Tabi bu araçların nasıl kullanıldıkları,şarjda ne kadar bekletildikleri vs gibi şeyler performansı etkiler. Akü olayından korkmaya gerek yok öyle hemen kötü olmuyorlar.
    Diğer bir konu akü fiyatları. Şu an piyasa çok gelişmemiş durumda fakat geçen seneye göre kat kat çalışmalar yeni şirketler kuruldu. Dünya devleri son 6 aylık süreçte batarya fabrikaları kurmak için adım attı. Yani gelecek çok parlak. Şu an 350 km menzilli batarya yanlış hatırlamıyorsam 20bin euro. 6 yıl sonra kim bilir neler olur? Belki araç sahipleri 2022de akülerini ücretsiz yeniletip bi 5 yıl daha kullanırlar yani seni soru 11 yıla batarya sektörü ne hale gelir? :)

• Proton Gen 2
  • Arkdaşlar başka yorumu olan.
    Cesaretim olsa gider bu arabayı alırdım bu paralara dediklerinizi paylaşır mısınız?
  • up
  • Bravo, Accord, 4 çeker Impreza'lar. Son kasadan önceki Mondeo'lar. Alacak olsam bütçeme göre bunlardan birini alırım. Altımdaki dizel Polo yerine Accord alabiliyormuşum mesela tabi 4-5 sene önce bu bilinç yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 24 Ekim 2016; 12:42:07 >
  • 2.0 yada üstü benzinli otomatik hemen hemen tüm d sınıfı japon araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 24 Ekim 2016; 18:34:56 >
  • up
  • laguna 3
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.