Şimdi Ara

Defacto Sepette %30 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
6.309
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen mağazaya gittim çok güzel sweatler vardı. Bedenimi bulamadan çıktım. İnternet sitelerine bir bakayım dedim %30 indirimi de görünce hemen yapıştırdım. Çok sıcak olmasa da uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine defoluları kaktıracaklar.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Böyle bir huyları mı var artık? Trendyol Morhipo vs aldığımızda da mı aynı defolu mallar geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu defolu ürün furyası nedir ben de LCW den 3 ürün aldım ikisi defolu geldi...

• 2 kot aldım 120 tlye . bence çok güzeller gelince görücem :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Fiyat bence çok yüksek. 30tl falan ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Böyle bir huyları mı var artık? Trendyol Morhipo vs aldığımızda da mı aynı defolu mallar geliyor?
    Defactonun sitesinden 50 ürün falan almışımdır yarısından fazlası defolu geldi.
    Ya dikiş hatası oluyor ya beden hatası. Aynı ürünün 2 rengi aynı beden ama giyince 1 beden farkediyor. Geniş yaka tişört aldım 3 renk biri dar, biri normal, diğerinin yakası straplez olacak neredeyse.
    Tabi bu geçen seneden falan. Şimdi nasıllar bilmiyorum ama toplu iptallerden sonra pek bulaşmıyorum.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    haber ederim :)

• Açıkcası Defacto'dan baya alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım.
    Pantolonda 28 veya 30 giyiyorum 22.5tl falan pedro modelleri aldığım oldu. Kesimleri vs hoşuma gidiyor.
    Mesela şu gabardinler var almayın çuval gibi pantolon hiç beğenmiyorum. Özellikle ilk fiyatlara bakın 69.99'dan 89.99'dan düşen ürünler gerçekten hoş ama normal fiyatı 29.99 35.99 vs olanlar almaya değmez 20 liralık mallar zaten.
    Pantolon ve tshirtte ben memnun kaldım.
    Mesela mont konusunda hiç beğenmiyorum. Kalite olarak aşırı zayıf kalıyor.
    Son dönemde yaşadığım bir sorunu söyleyeyim önceden mağazada ürün varsa bedenini değiştirebiliyordum. Geçenlerde siz bunu indirimli almışsınız diyip aynı ürüne fiyat farkı çıkarıyorlar. Ürün farklı bir model olsa anlıyacağım ama aynı üründe inatla fark istiyorlar.
  • 5 pantolon almıştım daha önceki kampanyalarından. hiç birini begenemedim. bir köşeye attım . keşke 5 pantolon yerine maviden ltb den 1 tane alsaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı.

5 pantolon almıştım daha önceki kampanyalarından. hiç birini begenemedim. bir köşeye attım . keşke 5 pantolon yerine maviden ltb den 1 tane alsaydım.
    Hocam.niye iade etmediniz

• Başarılı

• Ben niye göremiyorum indirimi

• bi kolu uzun bi kolu kısa giyerim farketmez diyosanız netten almaya devam :)
  • Abartıyorsunuz, 5 adet gömleği 100 liraya kargosuz aldım. Gömlekler geldi defo vs yok. Mis gibi. Hemde yazlık kısa kollu gömlek.

Karalamaya gelince daha defacto magazasına adım atmamış insanlar başlıyo yazmaya.

Yazık.

• pantolonlar geldi , gayet güzel paketlenmiş ve defosuz. ben beğendim bir eksikleri yok

• Yakınınızda varsa Defacto outlet mağazasına gitmenizi öneririm. İnternet üzerindeki indirimli fiyatların yarısına ürünleri bulmak mümkün
  • Arkadaşlar defactodan internetten Kazak.almıştım dış etiketi söktüm iade alırlar mı? Dış etiket derken defacto yazan fiyat yazan.kağıt olan.

• Başlığı yanlış yazmışsın DEFOcto olacak

• Defuckto

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.