Şimdi Ara

DeFacto 3adet pantolon 40TL, 6/9 adet 70TL. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
13.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • siparisim gun boyu hazirlaniyor gorundu. insallah iptal etmezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bu kot pantolonlae hangisi oluyor

• https://www.sikayetvar.com/defacto-tadilatta-nevsehir-subesi-adet-basina-2-ucret-almaktadir

Paça kesiminden para alıyorlarmış. Şikayetvarda bir sürü şikayet var bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrlion83 kullanıcısına yanıt
    Benim 3 pantolon iptal oldu 😤

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hsnyvz H kullanıcısına yanıt
    Benim de 3 sipariş iptal oldu 3 ü kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benimki hala hazirlaniyor diyor. ne pantolonmus arkadas. 9 pantolonu hazirlayamadilar gitti.

• Giydiğim en kalitesiz pantolon chino. Bedava verseler dolapta yer kaplıyor diye almıyorum. 8 tane chino alacağıma 1 mavi colin's falan alır hep aynı pantolonu giyerim en azından kaliteli rengi 3 gün sonra solmuyor. Siyah beyazlamıyor yer yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

İstanbul'da olan arkadaşlar kaliteli tişört ve mont arıyorsanız Theorie Tekstil'i öneririm. Fiyatları da bayağı uygun. Geçen gittiğimde pantolon alamamıştım, onları da bu kampanyadan defacto'dan alayım bari.
    Aynı şekilde ben de öneririm Theorie ve bir de Centone vardı. Bunlar kumaş olarak Altınyıldız kullanıyordu. Kaliteli ve uzun ömürlü birkaç şey almıştım. Şu anda bulunduğum şehirde ikisi de yok. Spor olarak bilemem ama klasik giyimde gerçekten ekonomik markalar. Tasarım konusunda biraz düz veya geri kalmış olabilir ona bir şey diyemem ama F/P olarak tavsiyedir.

• benim siparis kargoya verildi

• bel 32 kalmamış. nasıl bir şanssa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Giydiğim en kalitesiz pantolon chino. Bedava verseler dolapta yer kaplıyor diye almıyorum. 8 tane chino alacağıma 1 mavi colin's falan alır hep aynı pantolonu giyerim en azından kaliteli rengi 3 gün sonra solmuyor. Siyah beyazlamıyor yer yer.
    Kesinlikle katılıyorum. LCW chinosu daha kaliteli. 20 liraya geöen yıl 2 tane almıştım, henüz bir problem yaşamadım. Us pololarda güzel ama max. 50 liraya kadar güzel. üzerini haketmiyor.

Bugün trendyolda lacoste %50 indirimi var. turuncu pantolon, kırmızı pantolon gibi absürd renkler kalmış. Erkek için uygun olmayan renkler yani. Bir de şortlar var. Bir göz atın isterseniz 100 lira altına alınabilir, yazlık yerde şort falan giyilir bence....
  • Pet şişeden pantolon yapıyoruz diyorlardı bunlar mı onlar acaba :)
  • Yetişemedik. Millet pantolonu indirip aldı. Şuan inmiyor sanırım.
  • Benim pantolonlar geldi kalıp ve renkleri tam istediğim gibi. Haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.