Şimdi Ara

Deezer 3 ay üyelik 1 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni üyelik almanıza gerek yok eski de oluyor
    http://www.deezer.com/tr/offers/offer-2017?origin=desktop_signup_landing

• 4 ay önce aynı kampanyadan yararlandım. Sonra tidal ı 1 ay denedim. Pek beğenmedim. Şimdi deezer a geri döneyim dedim ama "Ne yazık ki bu özel tekliften yararlanamazsın" diye uyarı veriyor. Galiba daha önce bu kampanyaya katılan bir daha katılamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify varken gerisi yalan. Arşiv olarak baya geride

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Spotify varken gerisi yalan. Arşiv olarak baya geride

spotify durduk yere öğrenci üyeliğimi iptal etti sonrada ödeme alınamadı diye hata verdi bende şutladım. deezer 1 tl işimi gördü
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Spotify hizmet olarak bayağı ileride ama uygulama bana göre pek iyi değil. Zaten sırf uygulamasındaki sorun yüzünden bıraktım.

• Cok teşekkurler güzel uygulama spotify cok pahaliya geliyor 1 tl iyidir.

• Valla android için soyluyorum. Bu yaz kullanmiştim ve uygulamasi cok kotuydu. Hic bir ozellik yok. Ulan bir çapraz geçiş bile koymamişlardi adamlar. Siraya sarki ekliyemiyorum falan uygulama sadece tiklayip dinlemek icin yeterli. Onun disinda ainir ediyor insani. Pek arsiv olarak sikintisi yoktu (edm icin).

• Kullanmadığım halde bir keresinde böyle bir kampanyadan almıştım, daha doğrusu aldırmıştınız. Kullanmıyorsanız DH da yayınlanan bu konulara çok girmemek lazım.

1tl önemli bir para.

Dışarıda su alırsın, arabaya su tutturursun, tuvalete gidersin, dilenciye verirsin yada hiç gereği olmayan bir yere rahatça harcarsın 1tl yi ama bu internet aleminde 1tl değerli arkadaş. En azından DH için değerlidir.
  • Spotify iptal edeyim

• yillardir spotify kullaniyorum.

deezerin flow olayi guzelmis Spotify gibi ayni şarkıyı dayayip durmuyor. Begenmezsen bir daha gelmiyor spotfy da anlamsiz sekilde aynisi çalıyor beğenmiyorum yine çalıyor.

sirf bu olaydan dolayi deezer'a geçiş yaparim artık temelli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pek şarkı yok ki dinlemek istediklerim çıkmıyor spotify yanına yaklaşamaz
  • İptal etmesi ayri dert soyleyeyim. Sonradan karttan cekmeye devam ediyor cunku

• Teşekkürler spotify yanında dursun belki lazım olur.
  • Aldık, teşekkürler.
  • deezer gayet kalitelidir ancak iptal edeceğiniz zaman benim gibi birkaç ay geçirmeyin sakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.