Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
0
Favori
269.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xulux

http://espad0n.free.fr/Deep.rar indirin içinde 98 için kullanmak için program var
    ayrıca 5.20 kitinden 2 mblık create yaptığınız deep freezeler fulldur.full olmamamsı imkansız
    tamindirde 1 -1.5 ay önce indirdiğiniz 4.20 ler tabiki demodur ama bu 5.20 fulldur

bu yukarda verdiğim deep.rar full olmayabilir ama bunun da crackleri mevcut.ayrıca kitte oluşturduğunuz deep create kısmında yazdığına göre 98/2000/xp de çalışabiliyor.burdan create ederek 98 de kullanabilirsiniz

maratbilgin arkadaş deep şifreni girdikten sonra açılan menüde ortadaki seçeneği seçersen 1 defalık olursa sen onu seçip reset ettiğinde 1 defaya göre kapalı kalır işini görürüsün ve hiç ayarlara girmeden reset ettiğinde tekrar çalışır bulursun ok deneme yap anlarsın

endoo arkadaşım deep sisteme sıkı sahip bir program olduğu gibi cafe programlarıda böyledir .cafe program ayarlarını bilmiyorum ama bilipte deep çalıştıran varsa yardımcı olabilirler.sanırım iki programda sisteme sahip olmak istiyor ve çakoşma oluyor.sorun budur daha öncede bir cafeci arkadaşta vardı ve sorunu çözmüştü bulursam yazarım

Evet xulux! Denedim aynı söylediğin gibi oldu... Tşk ederim...

• sorun değil
    bu arada hala yer arıyorum yokmu yer verecek biri
    ayrıca sitemede üye olup birileri konuşursa çok sevinirim
    ha bu arada full albumleri tüm piyasadan bulup oraya koydum full diyorum tek zipte sanatçının toplu mp3 leri var indirin ok
    ayrıca çalıştığım yerin video görüntüleride var belki ilginizi çeker
  • saolun beyler ayrıca cafelerin bayağı işine yarar diye düşünüyorum
  • bu kitin exe'sini türkçeye çevirip bir adreste türkçe yama şeklinde çevirecek ingilizceyi iyi bilen ve rescue hacker çeviri programını iyi kullanan bir arakadaş arıyorum
    ayrıca 700mb lık cd isosu içinde yer arıyorum
    yapabilen yanıma gelsin

ayrıca bu pdf inmiyor diyorsunuz burdan indirin

URLhttp://d5.yousendit.com/d/8D82DC3F48B91451116E9D0C354AC4E6/DeepFreezePro.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 3 Ekim 2004, 18:23:35 >
  • ya xulux Alla askina günde 10 kez forma bişeyler yazıyopsunda benim soruma bi cvp yazmamışsın benim sorunlarım var neden kimse benle ilgilenmiyor :(
  • aksakarif
    bence sen tekrar unnistal et
    deep 2 katmanlı unnistal ediliyor ağır ağır tekrar unnistal et
    sonra rgister temizleyici bir program kullan meselawww.jv16.com dan indirip tara temizle
    sonra kiiten kedi şifrene göre bir deep create yap ve yüklemeye çalış
    eğer olmuyorsa format at baştan kur sonra full deep yükle
    başka bir şey aklıma gelmiyor
    kaç defa full kullanın dedim değilmi
    kitle oluşturduğum 2 mb lık olanı fulldur trial değil
    ben 4-5 aydır kullanıyom banamasın demedi yaw
  • quote:

sorun değil
    ha bu arada full albumleri tüm piyasadan bulup oraya koydum full diyorum tek zipte sanatçının toplu mp3 leri var indirin ok

Xulux, benim sınırsız bir FTP depom var ( 3, 5, 10 GB sorunsuz ) ama şifre ile girilmesi gerekir, şifre verince de içeriğini silerler ve şifre değiştirebilirler. Bu nedenle güvenim yok abisi.
    Memnuniyetle bu programı yükler ve arkadaşların faydalanmasını sağlardık ama dediğim gibi güven söz konusu! Sağ gözün sol göze güveni olmadığı bu devirde, bunu yapmak biraz aptallık olur değilmi xulux?
    Ben biraz uğraştım şifresiz indirilebilsin diye, ama FTP kabul etmiyor. Eğer senin bir alternatif düşüncen varsa bunu deneriz abisi.
    Saygılar ve kolay gelsin. KitapGibi

• bende aktif olarak goback kullanıyorum ve gayet işe yarıyor deep freeze i deneyim dedim kaldırma veya ayar değişikliği konularında gobackten daha karmaşık geldi bana ve bir daha denemedi eski bir versiyonu idi denediğim yeni versiyonu da denemenin zamanı geldi sanırım teşekkürler
  • saol kitapgibi
    ama bunun bir yolunu bulmak lazım yokmu tnıdık biri
    koca sitede sitesinin hit almasını isteyen hayırsever biri yokmu yaw

quote:

Orjinalden alıntı: KitapGibi

quote:

sorun değil

Xulux, benim sınırsız bir FTP depom var ( 3, 5, 10 GB sorunsuz ) ama şifre ile girilmesi gerekir, şifre verince de içeriğini silerler ve şifre değiştirebilirler. Bu nedenle güvenim yok abisi.
    Memnuniyetle bu programı yükler ve arkadaşların faydalanmasını sağlardık ama dediğim gibi güven söz konusu! Sağ gözün sol göze güveni olmadığı bu devirde, bunu yapmak biraz aptallık olur değilmi xulux?
    Ben biraz uğraştım şifresiz indirilebilsin diye, ama FTP kabul etmiyor. Eğer senin bir alternatif düşüncen varsa bunu deneriz abisi.
    Saygılar ve kolay gelsin. KitapGibi

• Arkadaşlar bu programı kurdum ama nasıl kurduğumu da bilmiyom programdan da çıkamıyom ve silemiyomda Nasıl sileceğimi soyleyen birisi varmı çok zor duruma düştüm lütfen yardımcı olun ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ÇOK ZOR DURUMDAYIM İŞ BİLGİSAYARI OLDUĞU İÇİN KOTU BI DURUNDAYIM

• Merhaba arkadaşım;
    Kurduğun Deep Freezenin iconu sağ alt köşede yerleşmiş ise; SHIFT ( Büyük harf tuşu ) na basılı tut, mausla icona çift tıkla açılan pencereye önceden girmiş olduğun şifreyi yaz ve OK'ye tıkla, tıkladıktan sonra yeni bir pencere açılacaktır. Orada 3 seçenek var, En üstteki her zaman açık, ortadaki kaç sefer resetden sonra aktif yapmak istediğini belirleyen rakam sayısını belirleme, en alttaki ise hiç bir zaman aktif olmasını istemediğiniz bölüm. Tercih sizin.
    Bu konuda bu sayfada çok geniş şekilde açıklaması yapılmış 3 sayfadan oluşan bölümler var onlarıda gözden geçir derim.
    Kaldırmak istiyorsanız, Önce Deep Freeze programını yukarda yazdığım şekilde kapatacaksınız ve bilgisayarı yeniden başlatıp, Denetim Masasından Program ekle veya kaldıra tıklayıp, açılan menüden Deep Freeze programını bulup kaldırı tıklayarak bilgisayarınızdan kaldıracaksınız.
    Kolay gelsin ve başarılar. KitapGibi

• Yaaa tamam ama şifre bolumunu açamıyomm Açmaya kalktığım zaman donuyoo güvenlik kipinden girip açtığım zamanda şifreyi kabul etmiyooo kendi yazdıım şifreyii kabul etmiyooo yaaaaaa Yaaa mesenger kullanmıyonmu kitap yurdu ekledim ama online değildin Yaaa yardım et lütfeeen kurtulamıyom şu programdan

• Güvenlik kipinde açtım shift ve mouse la iki kere tıklıyınca şifre ekranı çıktı bi şifre yazmıştım ama yazdıım şifreyi kabul etmiyooo şifre ekranını geçemiyooo

Bide şifre ekranı çıkınca programın ustundeki yazıları söyliyim size
    Sol ust kosede vs4.20 120 0598 bide sağ ust kosede OTP Token = 00 31 9800
    Lütfen Bana yardım et Muhasebe kayıtları var ve iki gundur kayıt gıremıyom gırılen kayıtlar bil. kapanıp açılınca gidiyo Format da atamıyom atmaya kalkarsamda çok kotu olucak benim için
    Elini Ayağını öpiyim lütfen şu programı kaldırmama yardımcı ol gercekten cok zor durumdayım formdakı tum yazıları okudum ama olmuyoo sılınmıyooo Yalvarırım sunu sılmeme yardımcı olun

• ceko ya harbiden dayaklıksınız ya
    size o kadar full var diyorum hala gitmişler 4.20 yi yüklemişnizi sninki 98 mi yaz bakayım eğer xp ise dayaklıksın yok eğer 98 se kit sürümde 98 içinde ayarlanabilen full olanı varken neden istemedin veya bu 3 sayfadan hala öğrenmedin yine dayaklıksın
    neyse bak şimdi sırayla şunu yap

1-ctrl+alt+shift+f6 tuşuna bas şifre kutusu çıkacak
    2-seninki 4.20 olduğu için şifre atanmamamıştır bu yüzden şifre kutusunun içi boşken ok tuşuna bas
    3-"boot control" yanında password kısmına gir
    4-bir şifre belirle mesela "1234" yaz
    5-password kısmında alt alta aynı şifreyi yaz ve ok bas
    6-tekrar bu sefer şifreni gir ve boot kontrolden "boot thaved" i seç ve reset et
    7-pc açıldığında üstünde "x" işareti görüyorsan çalışmıyor demektir.
    8-4.20 kurulum dosyası aynı zamanda deep freezeyi silebilen tek şeydir.setup dosyasını çalıştır ve altta "unnistal" seçeneğini çalıştırarak sil ve reset et
    9-sistemden kalktığı zaman bana dua et
    10- 00319800 karşılığı:5773ADBD
    ama önce yukardaki illemleri ırayla yap
    11-kitapgibinin linkini verdiği kiti indir ve sana göre şifrelediğin ve sürücüsünü belirlediğin gibi create yap
    12-bu programı evde veya bir arkadaşında iyice öğrenmeden iş bilgisayarına kurma.tecrübesizlik adamın başını belaya sokar
    benden bu kadar

----------------------------------------------------
    kitapgibi dostum şu pdf dosyası sende varsa senden millet yükleyebilirmi acaba?384 kb civarı zaten.bu deep için türkiye seninle gurur duyuyor inana bana.bu iyiliğide yaparsan sevinirim. :)
    -----------------------------------------------------
    FORUMUMA SÜS DİYE ÜYE OLMAYIN ARKADAŞLAR BEN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YENİ ŞEYLER KOYMAYA ÇALIŞIYORUM LÜTFEN SİZDE SORU CVP ŞEKLİDEN BİR ŞEYLER YAPIN OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 5 Ekim 2004, 20:24:26 >

• Sevgili xulux ve arkadaşlara DUYURU !
    Deep Freezer kurulum ve kullanım klavuzunu 2 şekilde sitelerime yükledim. Biri PDF dosyası olarak ( isteyen indirebilir.) Diğeri Normal HTM formatında. ( Internet Explorer ile izlenebilir.) Her ikisinide her iki sitemdende indirebilir veya görüntülüyebilirsiniz.

Saygılar ve iyi günler. KitapGibi
    Adresler:
    http://www.kitapgibi.com/deep_freeze/deep.htm Htm formatında Internet Explorer ile izlenebilir.
    http://www.kitapgibi.com/deep_freeze/deep_freeze_pro_klavuzu.pdf Acrobat Reader ile izlenebilir.

http://www.kitapgibi.org/deep_freeze/deep.htm Htm formatında Internet Explorer ile izlenebilir.
    http://www.kitapgibi.org/deep_freeze/deep_freeze_pro_klavuzu.pdf Acrobat Reader ile izlenebilir.

• varya kitapgibi şu türkiyede benim deep freezeyi yaymamdan başka başka bir emek gösteren varsa o da sensin
    benim sitemde eğer senin gif veya reklam bannerin varsa ve ufaksa yoll bana senin reklamını yapayım ok
    sende beni tanıt ne dersin?
    sitem 1 hafta 500 hit almış sende tanınabilirsin bu sayede
    ne dersin işleri büyütelim
    artık ben görmedim bilmiyorum veya okuyamadım diyen varsa bu konuda cvp vermeyeceğim
    dileyen bu 3 sayfayı okusun yaw bakın artık anlamanız için linkte verildi
    tamindir sitesi şu anda yapılanıyor ve orda deep freeze kiti 2 ayda 3000 indirim olarak rekor kırdı
    ayrıce aloo forum hala cd iso ları için yer aramaktayım ve formumua üye olanlar anında cevaplanacaktır ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 6 Ekim 2004, 0:31:37 >

• Yaaa tamam Haklısınız tam dayaklıkım çook haklısınız
    Kitap gibi nin göndermiş oldugu dosyalar isime yaradı ama bilmediğimden dolayı bi hata daha yaptım

Walla bu son bidaha yapmıycam son bi yardım daha lütfeeeen
    Şifre bolumunu gectim ve 3 yane seçenek çıktı ancak son secenegı tıklama ımkanı vermedi bende ortadakını tıkladım bıl. kapatıp actıgımda bıde baktım saatın yanındakı deepfreeze sımgesının uzerınde kırmızı "x" yanıp sonuyodu programı tekrar kurup kaldırmam gerekırken SALAK GIBI Program ekle kaldırdan kaldırdım programı sonra bılgısayarı actıgımda bı baktım program aktıf bı halde gene geldı Bu sefer gene sıfre ekranını acıp aynı ıslemı duzgun yapıyım dedım Şifreyı kabul etmedı Baslat menusunden programı acıp token bolumunden sıfreyı alıyım dedım ama program yook Program sadece c:// ıcınde DEEPFEREEZE2000PROXP OLARAK VARDI DİĞER DFADMİN DFinitler gitmiş yükledim hemen ama bilg kapatıp açılıca siliniyoooo Yaaaa hepiniz ne deseniz haklısınız Hatta küfür bile edebilirsiniz bana AMA LÜTFEEN SON Bİ YARDIM DAHA YAAAA YALVARIRIM LÜTFEEEENNNN

• Yaaa 4-5 günden beri accayip bunalım oldum bu programı kaldıramadım diye
    Zeytinburnundaa Çalışıyom buralara yakın birileri varsa artık cebinden Haşlığımın yettiği kadar para verip yaptırmayı bile düşünür oldum

Yaaa Belki İnanmıycaksınız Ama Kalbime ağrılar bile girmeye başladı Sitres yüzünden

Formlarda da ağlamaktan Gözümde yaş kalmadı artıkkk

• Arkadaşlar pdf yi akşam evde okucamve programı kuracağımda, nasıl bir çalışma mantığıdır bu. Yani hiçbir pci kurtarma kartına ihtiyaç duymadan windows'u koruma altına lıyor. Bi de sanırım sürücü olarak korumaya alıyor değil mi?! Yoksa öle değilse sadece 2indows klasörünü korumaya alırız olur biter. Açıklama bekliyorum...
  • xulux! Sanırım ben 700mb yer ayarlayabilirim. Yalnız! Öncelikle incelemem lazım. Aykırı bişey varsa felan yayınlamam. OK?! Ona göre. bu arada söz vermiyim. Dediğim gibi incelemem lazım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.