DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
614
Cevap
0
Favori
266.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      1505 Mesaj
      08 Ağustos 2004 16:29:24
      selam
      serkan türen arkadaşın yaptığı çevirmenlik ve göz nuruyla pdf formatında ve türkçe bir kullanım klavuzu var isteyen okur ve indirir ok
      bu çalışmadan dolayı serkan arkadaş teşekkür ederiz eminim bu bilgi bir çok cafelerde ve ev kullanıcılarında işe yarayacaktır

www.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf

İstanbuldaki cafelere oyun ve program kurulur,temiz sistem ayarlanır,antivirüs ve spylar temizlenerek en sonda DEEP FREEZE kurarak ve nasıl kullanılacağını öğreterek sağlam sistem teslim edilir.
      bu konuda ciddi ilgilenenler benimle msn veya telefonla irtibata geçsinler
      ücret makina başınadır ve pazarlık sistemdeki makina sayısına göre değişebilir (fazlada abartmadan tabi..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 25 Mayıs 2005, 23:34:01 >

all be beack
    • Yarbay
      2034 Mesaj
      08 Ağustos 2004 16:35:18
      baya işe yarayacak fikir paylaşılmış.emeği geçenlere teşekkürler.

• Yarbay
      2034 Mesaj
      08 Ağustos 2004 16:40:37
      yalnız programın bir dezavantajı var bana göre.öğrenciler ödev kaydediyorlar belgelerime birkaç gün sonra yeniden baktıklarında ödevlerini göremeyecekler.buda bize eksi puan demek.(öğrenciden kastım yüksek okul)

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      08 Ağustos 2004 17:32:55
      hayır bu konuda programda pdf dosyasını okusaydın görürüdün program tek bir sürücüye kurulsa bile sanal bir sürücü oluştuyor ve belgelerini buraya atarak hem koruyorsun hemde işine devam ediyorsun burda açıklanıyor eksik tarafı yok iyi oku ok

all be beack
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      09 Ağustos 2004 22:44:23
      evet başka okuyan yokmu keşke 1 hafta sabitte kalsa

all be beack
    • Yüzbaşı
      769 Mesaj
      10 Ağustos 2004 14:42:10
      bi evde inceliyeyim.

• Yarbay
      2110 Mesaj
      12 Ağustos 2004 09:41:41
      sağ ol arkadaş bende deep freezenin kull. ve anlatmını arıyordum çok sağ ol

• Onbaşı
      36 Mesaj
      12 Ağustos 2004 18:51:05
      program için teşekkürler uğraşı varen herkese.

• Teğmen
      195 Mesaj
      12 Ağustos 2004 21:11:37
      acaba bu programı ve aynı zamanda Goback programını kullanan biri varsa karşılaştırma yapabilir mi ?
      Eksiler artılar nelerdir ?

• Yarbay
      3475 Mesaj
      13 Ağustos 2004 11:29:39
      sağol xulux gerçekten değerli bilgiler çok işimize yarayacağı kesin

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      13 Ağustos 2004 11:46:35
      sorun değil herşey iyi bir sistem için

all be beack
    • Teğmen
      201 Mesaj
      13 Ağustos 2004 14:28:10
      çok sağol beende kullanımını arıyordum.

DENİZLİ
    • Yüzbaşı
      537 Mesaj
      13 Ağustos 2004 18:41:15
      arkadaşlar çalışıyor ya. teşekkürler.

SİZ HİÇ GÜLERKEN AGLAYA BİLDİNİZMİ EĞER GÜLERKEN AGLAYABİLDİYSENİZ İŞTE O ZAMAN SİZDE BİZDENSİNİZ YASAYAN ÖLÜLERDEN.
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      14 Ağustos 2004 02:17:57
      sorun değil son programımı dikkatli okuyun bir keylogger ve özcan bey tam senlik bir program suçlular için yani
      ben bu pogramı istanbulda çok olay çıkan bir üniversite için önermiştim ama dikkate alınmadı umarım açtığım burda bir zarar görmeden okunursa iyi olacak
      iopus keyloggere bak ok
      buraya linkini bir yazayımda sende indir bir bak ok

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/

linki dikkatlice okuyun

all be beack
    • Yüzbaşı
      989 Mesaj
      14 Ağustos 2004 15:24:02
      tamamda programı nasıl tam sürüm yapacağız ? ben goback kullanıyorum süper bir program aslında ama denemek istiyorum deepfree yide ..

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      14 Ağustos 2004 16:52:04
      http://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 sayfasındaki yeraltı bilgilerini bir daha oku ok

all be beack
    • Teğmen
      169 Mesaj
      16 Ağustos 2004 15:26:16
      çok saolunn benimde tam aradığım buyduu deepfreeze'de kafama takılan şeyler vardı...

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      17 Ağustos 2004 01:00:37
      no problem yazdığım sayfalara dikkat et veya www.tamindir.com da benim eklediğim programlara bak ok aynı nikle ordayım
      eminim işin eyarayacak çok program bulacaksınız

all be beack
    • Yüzbaşı
      378 Mesaj
      18 Ağustos 2004 14:07:17
      Slm
      Deepfreeze programını kurdum herşey iyi hoşta benim internet cafeye gelne daimi müşterilerin kayıtlı oyunları var ve oyunlar otomatik olarak c:/belegerimde ayrı klasöre kaydediyor örneğin underground vice city gibi oyunlar
      deepfreeze programı ayrı bir sürücü oluşturuyor ama o benim işimi görmüyor acaba sadece belegelerim klaösrünü kuruma dışı nasıl yapabilrim bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim
      Teşekkürler

Merak edin Merak herşeydir...
      Philips 3d led TV 42pfl7696
      Samsung R620 p8700 2.5 ghz
      SonyEricsson C905 8.1 mp
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Ağustos 2004 20:41:59
      cevabını özelde verdim tekrar yazayım
      hdd ikiye ayırıp cve d olarak ayırın deep freeze kurulurken sadece c'ye kurun yani windows ve programların olduğu bölüme böylece asla çökmez
      d ye gelince size tavsiyem bunada geniş bir yer ayırıp hatta c den fazla ayırın ve oyunları d ye kurun ve norton ghost ile yedekleyin d'yi.
      böylece c zaten çökmeyecek d yede bir şey olupta silnse bile yedeği var gül gibi geçinip gidersiniz.hatta d ye bir belgelerim klasörü açarsınız müşteriler oraya koyar
      ama bazı cafelerde görüorum ilerlemeli oyun yerine counter gibi save gerekmeyen oyunlara önem veriliyorsa hdd ikiye ayırın oyunları ve programları sadece c ye kurun elemanalara save dosyalarını d ye atmalarını söyleyin başlayacakları zaman ordan c ye atıp devam ederler böylece yine başınız ağrımaz
      yok bu da zor geliyorsa sadece ghostlayın bitsin o kadar çökerse çöksün ne yapacasınız yani :)

all be beack
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.