Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
0
Favori
269.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım bende kafe işletiyorum ve bende deep freeze yi kulanıyorum ama deep freeze kendini kendiliginden ettkisiz hale geliyo bu benim bazı şeyleri yanlış yapmam dan mı yoksa kurdugumbaşka b programdanmı kaynaklanıyo bana bi yardımcı olursan sevinirim
  • arkadaşlar bu deepfreez sürümü biraz eski bi sürümü bu sürümünde deep freeze i simge halinde göremezsiniz kaldırma işleminide güvenli mod da da yapamazsınız benimn bu sürümü kaldırmak için bildigim tekyol format, başka bir yol bilen varsa banada ögretsin saygılar
  • Ya vardır bir yöntemi.Arkadaşlar cevap bekliyorum valla yaa.Yoksa notebook format atacağım sonradan kendimi enayi hissetmeyeyim :D

Cevap Bekliyorum.
    Saygılar..........
  • aradığınız bilgilerwww.internetcafeciler.net te fazlasıyla mevcut
  • millet ben 3,50 mb lık yükledim 60 günlük fakt ne yanda işaret var nede silebiliyorum ne yapmam gerek
  • o kurduğun setupla unnistal etmen gerekiyor
    şifreni gir etkisiz hale getir ve bu kurduğun setupla çalıştır uninstal et
  • harikasın !! bende kullanmayı denicem.. ama ödev konusunda aradakaş çok haklı
  • arkadaşlar deep freeze in kullanım klavuzu olan lütfen paylaşabilirmi? bu programı kullanmak istiyorum ama kullanmayı bilmiyorum.

tşk
  • YA ARKADAŞLAR ÇOK SIKIŞIK Bİ DURUMDAYIM TEKNİK SERVİS İŞİ YAPIYORUM DEERFREEZE BENİ ÇILDIRTMAK ÜZERE DENEMEDİGİM ŞEY KALMADI NFORCE3 DE DEEPFREEZE NİN ÇALIŞABİLECEK Bİ SÜRÜMÜ YADA BUNUN YOLUNU BİLEN VAR MI HAYATIMI BUNA ADAMAK ÜZEREYİM DİYEBİLİRİM KULLANA BİLEN VARSA YARDIM BEKLİYORUM
  • deep freezee diyeeee iki ane ana menüden oluşuyor yaww...
  • 5,70 anlatılan şekli ile kurdum.cereata proğram yaptım. program filesin içinden tekrar faronics ten tıklayıp kurdum.
    fakat sağ alt köşeye ikonu atmadı .ctrl+alt+shift+f6 kombinasyonu ilede aktif yada deaktif olmuyor.5.20 yi indirip kurdum son kısımda uyarı çıkıyor deep Freeze Enterprise must be disabled before any Install/uninstal can proceed diyor ne yapcam .

amd sistemlerde problem falan deniyor doğprumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mky71 -- 12 Kasım 2006; 1:48:50 >
  • arkadaslar ben nıye adresleri ***.com seklinde goruyorum ve download linkleri sadece bendemi sorunlu
  • sana tavsıyem format at aynısı benımde basıma geldı admın ısmıne partısın verme ayrı olarak ısım ac wındowsu kurarken oraya kaydet
  • kardes sorun yaptıgın depfrezde yapcak bısı yok ona format at makınana sıfırdan kur
  • eyenagel sana ldosya c nın ıcınde persıo ve faronıcs klasorun ıcınde olan dosyaların ınstal olanı
  • emre kardes tamam bılgısayar kurcalınarak ogrenılırde depfrez ın kapatması ole deıl bıde bunu dene ctrl-alt-shıft-f6 kesın kapanır.
  • kıtab gıbı kardes bana yardım edebılırmısın o yontemı yaptım makına artık hıc acılmıyo sıyah ekran cıkıyor.Nekadar ugtrastıysam nafıle
  • kıtab gıbı benım bı sorunum var makınaya format attım deprfeze kaldırmak ıcın hard dısk ıkıye bolunuk c format attım d oyunlar var ama sımdı okadar ugrasıyorum makınayı acamıyorum acıl yardım edrsen sevınırım. msn maıl adresım gozler.suat@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozlera -- 20 Aralık 2006; 22:09:36 >
  • arkadaşlar deepfreeze yükleyince oyunlarda neden 1 sn aralıklarla kesik kesik gidiyor eski bir televizyon gibi akıyor görüntü oyunlarda buna bi çare bilen varmı acil
  • Gerekliydi bana böyle bişey.

Çok sağol.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.