Şimdi Ara

Decathlon Yeni indirim Fermuarlı 55tl yerine 40tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
19.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikse şunu belirteyim bende farkli rengi vardi bu kadar rahat olduğunu gördükten sonra rahat olan sweatshirt bile rahat gelmedi aldığım polar yikanana kadar baska birsey giymek istemiyorum bunun rahatligina alistigim için baska modelinide aldim. Suan indirimde olanlar tabi ki daha az sarilan renkleri örnek yeşilli ben dikkat cekmeyi sevmeyen biri olduğum için disarda asla giymem ama evde giyerim diye dusunulurse asla kacirmayin derim ben bile kararsizim suan yesili alip almamakla uzun suredir takip ediyorum kolay kolay indirime girmiyor benden demesi tavsiye ederim. Beden olarak ise normal bedeniniz tam oluyor fakat bu rahatlik onemli oldugu icin deneyerek aldim ben mağazada 1 beden buyuk olması daha da rahatlik oluyor.

Yesil rengi 20tlhttps://www.decathlon.com.tr/forclaz-50-polar-id_8397184.html#sM
    Bej rengi ise 20tlhttps://www.decathlon.com.tr/forclaz-50-erkek-polar-id_8225500.html#sM

Fermuarli 40tlhttps://www.decathlon.com.tr/forclaz-200-polar-id_8399006.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 21 Ocak 2018; 14:39:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Varmi giyen montun altina nasil olur?

• Şu forumdan nefret ediyorum hep zarara giriyorum arkadaş.

Dün 50 Lira oyuncağa verdik bugün 20 lira polara verdik yeter artık
  • Kırmızısını kullanıyorum harika!

hem çok rahat hem sıcacık tutuyor.
  • Tam boy fermuarlı zannettim heyecan yaptım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo ücreti ne kadar?

Edit: MNG 5.49TL, Aras kargo 4.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert969 -- 13 Ocak 2018; 16:16:4 >
  • siteden başka ürün tavsiye edecek var mı almışken beraber alayım
  • yeşil olanı arkadaş kullanıyor

ederi bu zaten dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

yeşil olanı arkadaş kullanıyor

ederi bu zaten dedi

Sende alma diye demiştir :D Şahsen bende olan birseyi giyisi veya parfümü tanıdığımda olmasini istemem o yüzden bilmiyorum vs gecirtiririm bir sekilde o durum olmus. Ince oldugu halde nasil oluyoraa sicakta tutuyor 37tl ye aldim sonra bi baska modelini 37tl daha verip alip benim gibi sicak firsatci biri yani artik buna alistiktan sonra 45tl de olsa veririm gunluk hayatta yatarken uzerimden cikartmiyorum :) Yani ben tavsiye ederim rahatlık ve kalite bakimindan zaten decathlon bu işin piiri dağcılık vs bakimindan hepsi iyi olmasada orta kaliteden asagi satmaz neyse siteden de kullanici yorumlarindan daha iyi bilgiyi alabilirsiniz.

• Zevk meselesi ama çok çirkin duruyor yahu:) Ayrıca fiyat farkı için bu cırt yeşil alınır mı bilemedim:) Taktir alacak arkadaşların tabii, kendine yakıştıran varsa elbette sıcak fırsat
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    mikrofiber havlu var hocam ılgını cekerse 5 lıra daha ucuz.

https://www.decathlon.com.tr/kingcham-mikrofiber-havlu-l-80x130-cm-id_8095701.html
  • renk berbat.
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    o kadar cırtlak değil

• Dısarda fosforlu giyinen apaciler gibi gözükmek istiyorsanız alın 😂

• Fıstık yeşili ... donla takım olur ama o renk don kimde varsa
  • 100% polyester olan bir ürün 10 lira olsa yine alınmaz. Sağlıksız çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

o kadar cırtlak değil

Benim görüşüm aşırı cırtlak olması yönünde olduğu için o şekilde belirttim. Iyi forumlar:)

• Böyle pastel renkler cidden sıkıntılı, evde bile gelen olursa gözünü alamaz :) sokağa çıksan zaten 500 kişinin arasında kabak gibi dikkat çeker :)

• Bim e 20 tl ye gelmişti, 30 tlye de tam boyu. Fena değildi
  • Erzurumda iki yıldır farklı renklerini kullanıyorum çok rahat ve fiyatına göre çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.