Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Doory

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam spor yapma amaçlı mı yürüdünüz 30 km yani eşofmanlı falan mı. nerdeyse maraton mesafesi

5 gün masa başı bir işte çalıştığım için bir arkadaşımla her hafta c.tesi veya pazar min 15-20 km civarı yürürüz.
    Kafa dengi biri oldu mu sohbet ederken yürüdüğünü de fark etmiyorsun.
    Bu sefer biraz daha fazla yürümüşüz, eşofman yok, kışın kotla, yazın şortla.

ben de yürümeyi severim , hele manzara + temiz hava + yürünecek yol oldu mu tamamdır , küçük şehirde yaşıyorsunuz zannedersem

mahmut sana bisiklet alalım

bisikletim var zaten ama zaman yok işte, evde koşu bandı ile idare ediyoruz

• Arkadaşlar,

Annem menüsküs ve dizinde bağ yırtılması var. Yürüyüş için bu ayakkabıyı önerir misiniz yoksa havalı tabanlı bir ayakkabıyı mı önerirsiniz.

Yorumlariniz çok önemli, teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftada 1 kez 30 dk'lık koşu aktiviteleri yapan sporcular
    için tasarlanmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabani bunun gibi ama bilekleri saran bir ayakkabi sizin icin daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: salvatore1709

Tabani bunun gibi ama bilekleri saran bir ayakkabi sizin icin daha uygun.

Havalı tabandan uzak duralım o zaman. onerebileceginiz bir marka model var mi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havali taban nedir ne degildir bilmiyorum. Eva taban yuruyus kosu icin kullanilmaktadir. Bu ayakkabidaki gibi basit de olabilir daha ayrintili islenmis havali vs desteklenmis de olabilir. Bilek destegi diz icin onemli. Model marka bilmiyorum. Su an adidasin bir modeli var yuruyus amacli kullandigim. Asics modellerini de inceleyin derim. Sakin denemeden satin almayin.

• İzmirde satan yer var mi bu ayakkabidan. Deneyerek almak istiyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: cybrstn

Arkadaşlar decathlon bayrampaşa şubesinde çalışıyorum. Gelen olursa yardımcı olurum.
    Ekiden 50 39,90
    Ekiden 75 49,90

Kasadayım her gün o kadar çok satıyoruz ki sayamıyorum. Ayrıca festivalde var. Eğlenceli olur beklerim.

Dostum haftanin 4-5 gunu kosu bandinda filan kosu yuruyus yapan biri icin uygun mudur ayakkabi? Koku yapma durumu oluyor mu, saglamlil nedir bilgi verirsen memnun olurum. Garanti 2 yil denmis ama hangi kosullarda gecerli bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

İzmirde satan yer var mi bu ayakkabidan. Deneyerek almak istiyorum da.

Gaziemir optimum'da decathlon mağazası var. Ayakkabı var mı bilmiyorum?
  • bayrampaşa da beyaz olan modeli hemen hemen her numarası mevcut 2 çift aldık

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiPeRVA -- 8 Haziran 2014; 12:08:33 >
  • Sadece bu mağazada mı bulunuyor, başka mağazalar da bu markayı bulamaz mıyız acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba dayanıklılığı nasıl her gün koşmak için uygun mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

Arkadaşlar,

Annem menüsküs ve dizinde bağ yırtılması var. Yürüyüş için bu ayakkabıyı önerir misiniz yoksa havalı tabanlı bir ayakkabıyı mı önerirsiniz.

Yorumlariniz çok önemli, teşekkür ederim.

Ben de iki defa bel fıtığı ameliyatı oldum, Nike pegasus giyiyorum çok rahat onu tavsiye ederim. Konuda geçen ayakkabıyı denemek isterdim doğrusu ancak görmeden alamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Arkadaşlar decathlon bayrampaşa şubesinde çalışıyorum. Gelen olursa yardımcı olurum.
    Ekiden 50 39,90
    Ekiden 75 49,90

Kasadayım her gün o kadar çok satıyoruz ki sayamıyorum. Ayrıca festivalde var. Eğlenceli olur beklerim.

Pazar günleri 12 de mi açılıyor mağazalar ?

Hayır hocam her gün saat 10 da açılıyor. Haziran 27 ye kadar haftasonları 11 de kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

Merhaba arkadaş,

Kayseride sanırım satış mağazası yok.İnternetten aldığımız ürünün büyük yada küçük olması durumunda değişim işlemi nasıl oluyor, kargo bedeli falan işleyiş nasıl oluyor.Birde yırtılma falan için değişim olur demişsiniz, gerçekten 2 yıl zarfında yırtılma vb hatada birebir değişim yapıyormusunuz.

Hocam şöyle söylim online satışı ayrı bi mağaza olarak düşünün. Kargo konusunda bilgim yok ama yine online satıştan bilgi alabilirsiniz.

• Doory kullanıcısına yanıt
    Hocam ben her gün o kadar satıl yapıyom gelin sizede bi çöp veriyim diyen olmadı daha

• Fiyatlar ne zamana kadar geçerli, İstanbul'a yolum düşerse almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Ekiden 50 39,90
    Ekiden 75 49,90

Dostum haftanin 4-5 gunu kosu bandinda filan kosu yuruyus yapan biri icin uygun mudur ayakkabi? Koku yapma durumu oluyor mu, saglamlil nedir bilgi verirsen memnun olurum. Garanti 2 yil denmis ama hangi kosullarda gecerli bunlar.

Hocam garanti konusunda gerçekten apple ile yarışıyoruz. Örn tenis ayakkabasını günlük hayatta kullanan bir vatandaş gelmişti haliyle ayakkabının anası ağlamış. İlk baş kabul etmesekte sonradan memnunluk adına geri alıp yenisini verdik.

Diğer sorunada gelicek olursak ben dokuz saat iş yerinde olduğum oluyor. Puma lar o kadar rahatsız ki bunu giyen arkadaşıma sorduğumda manyakmısın niye bundan almadın diye söylendi bana. Ayrıca koku felan yok çok hafif ve hava alan bi ayakkabı.

Ben haftasonları çalıştığım için bi türlü denk gelipte numarasını bulup alamadım öyle söyliyim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

Fiyatlar ne zamana kadar geçerli, İstanbul'a yolum düşerse almak istiyorum.

Ben 4 aydır çalışıyorum 4 aydır geçerli ve hala devam ediyor. Fakat kendime numara bulabilmiş değilim geldiği gibi tükeniyor

• Aldım bi tane ( online)
    haber verene teşekkürler... umarım numarada sıkıntı olmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.