Şimdi Ara

Debriyajlı direksiyon seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arabalı oyunlar için 3 pedallı direksiyon seti varmı? Yani debriyaj pedalı olan bir direksiyon arıyorum. Bilen varsa web adresi verebilir misiniz?
    Yardımlarınızı bekliyorum..

• Git araba kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

Git araba kullan
    quote:

Orjinalden alıntı: xbox2

Git araba kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: King Arthur

quote:

Git araba kullan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 2189

quote:

Git araba kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

Git araba kullan
    quote:

Git araba kullan

aynen daha çok makbul olur hemde canlı

• quote:

Orijinalden alıntı: nadirgurece

quote:

Git araba kullan

aynen daha çok makbul olur hemde canlı

Alıntıları Göster
    arkadasım bildigim kadarıyla 3 pedallı direksiyon takımı yok. bende microsoft side winder var ama o kadar guzel degil 2 saat oynarsın sonra bıkarsın.onlara bosu bosuna para verme benim direksiyon takımı evde toz tutuyor.araba kullan daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: knight

arkadasım bildigim kadarıyla 3 pedallı direksiyon takımı yok. bende microsoft side winder var ama o kadar guzel degil 2 saat oynarsın sonra bıkarsın.onlara bosu bosuna para verme benim direksiyon takımı evde toz tutuyor.araba kullan daha iyidir.

Alıntıları Göster
    walla yaw benim direksiyon takımıda tozlar içinde + debriyajlı bulamazsın bence....

bana sorarsan okadar para vercene direksiyona git analog gamepad al 20 25 falan verirsin ama paranın hakkını verir her yerde oynarsın bide şu nba deki smaç basma yokmu kesin gamepad al analoglu direksiyon alma parana yazık bi anlık heves okadar

• quote:

Alıntıları Göster
    harbıden kesınlıkle almayın dıreksıyon sertı falan hayır parasından degıl onu koyucak yer bulamıyosun tozlanıyo hadı tozunu al anne bı taraftan laf soyle e haklı yanı oynanabılırlıgıne gelınce 2 saat bıle zor dayanırsınız ve anca ayda bır sıze kalmaya gelen arkadasınız olursa yerınden cıkar

• quote:

Alıntıları Göster
    Hayır, debriyajlı setler de var, varda ismi akla gelmior :)
    neyse hatırlarsan eklerim :) siz var olduğunu bilinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

Hayır, debriyajlı setler de var, varda ismi akla gelmior :)
    neyse hatırlarsan eklerim :) siz var olduğunu bilinde...

Alıntıları Göster
    debriajlı var
    Logitech momo formula1 set vitesli debriajlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

debriajlı var

Alıntıları Göster
    Oyunda debriyaj desteği olmadıktan sonra analog direksiyonda olsa ne olur olmasa ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

debriajlı var

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozan©®

debriajlı var

bildiğim kadarıyla o sette devriyaj olayı yok yani triptonik sistemle çalışıyorr vitesi ileri geri yapabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan737

quote:

Orjinalden alıntı: Ozan©®

debriajlı var

bildiğim kadarıyla o sette devriyaj olayı yok yani triptonik sistemle çalışıyorr vitesi ileri geri yapabiliyorsunuz

Alıntıları Göster
    Live for speed'de debriyaj desteği var. Ben klavyeden oynuyorum, debriyaj tuşuna basmadan vites geçmiyor (full manual mod). Onun dışında başka bir oyunda görmedim.

Debriyaj destekli bir oyunda direksiyon üzerindeki bir tuşu debriyaj olarak atayabilirsiniz. Ama tabi kavrama olayı falan olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oneex

Live for speed'de debriyaj desteği var. Ben klavyeden oynuyorum, debriyaj tuşuna basmadan vites geçmiyor (full manual mod). Onun dışında başka bir oyunda görmedim.

Debriyaj destekli bir oyunda direksiyon üzerindeki bir tuşu debriyaj olarak atayabilirsiniz. Ama tabi kavrama olayı falan olmayacaktır.

Alıntıları Göster
    var abi gtr serisi ve toca serisinde debriyaj var..burda 1 arkadaş vardı eski bir pedaldan debiraj yapmıştı,pedalın kablolarıda klavyede 1 tuşa bağlamış..ya kimdi o bulamıyorum onu bn pedal buldum da o bağlantıyı bilmem lasım

• quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

var abi gtr serisi ve toca serisinde debriyaj var..burda 1 arkadaş vardı eski bir pedaldan debiraj yapmıştı,pedalın kablolarıda klavyede 1 tuşa bağlamış..ya kimdi o bulamıyorum onu bn pedal buldum da o bağlantıyı bilmem lasım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Slammer

Valla iyi fikir ya,

• quote:

Orijinalden alıntı: Harmanyurtlu

quote:

Orjinalden alıntı: Slammer

Valla iyi fikir ya,

Alıntıları Göster
    oyunlarda arabayı boşa alma gibi bir şey varmı ki...ne yapacaksın debyajı

• quote:

Orijinalden alıntı: MTC

oyunlarda arabayı boşa alma gibi bir şey varmı ki...ne yapacaksın debyajı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Logitech G25 bu setin adı...

Özelliklerini sıralamamız gerekirse bildiklerim:

1) Direksiyonun 900 derece dönme açısı var.
    2) Metal aksanların hepsi "çelik".
    3) Direksiyon ve vites kılıfı tamamen gerçek deri.
    4) 6 ileri, 1 geri "gerçek" vitesi var. Aynı zamanda ayarı ile tiptronic'te kullanılabiliyor.
    5) Debriyajı var Pedallar "çelik".
    6) Force Feedback (Titreşim) kesinlikle var ve çok kaliteli, gerçekçi deniyor.
    7) Yurtdışı fiyatı 300$. Distrübitör olan Hızlı Sistem'e mail atmıştım bu modelin getirilmesi hakkında, ancak getirmeyi düşünmediklerini söylediler

Benim bildiğim özellikleri bunlar. Daha çok bilgi içinwww.logitech.com sitesine girip "Amerika" seçerek ürünü inceleyebilirsiniz. Ya da Google'dan aratarak incelemeler okuyabilirsiniz..

Resimler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 21 Eylül 2006; 19:44:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

4) 6 ileri, 1 geri "gerçek" vitesi var. Aynı zamanda ayarı ile tiptronic'te kullanılabiliyor.
    7) Yurtdışı fiyatı 300$. Distrübitör olan Hızlı Sistem'e mail atmıştım bu modelin getirilmesi hakkında, ancak getirmeyi düşünmediklerini söylediler

Benim bildiğim özellikleri bunlar. Daha çok bilgi içinwww.logitech.com sitesine girip "Amerika" seçerek ürünü inceleyebilirsiniz. Ya da Google'dan aratarak incelemeler okuyabilirsiniz..

Resimler:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

Resimler:

Araba bu yav direksiyon felan değil :) Şaka bir yana süper bişe....

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yahu o paraya araba alınır şöyle eski püskü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Yahu o paraya araba alınır şöyle eski püskü

Alıntıları Göster
    Hooooorttt
    G25,G27 var mesela..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.