Şimdi Ara

Debica marka kış lastiği nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
29.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu marka lastik uygun fiyata buldum ,kış performansı nasıldır acaba kullanan varmı?

• Yeni konu açmayım dedim hocam bende bu lastikten almayı düşünüyorum kullanan bilen varmıdır acaba fiyatıda uygun zira diğer markalar çok pahalıhttp://www.hepsiburada.com/kumho-215-50-r17-95t-kw22-kis-lastigi-uretim-yili-2015-p-OTLT5662
  • Yeni takdirdim bende Fiat Marea araca.

Frigo 2 modeli, 4 adet.

Ustunde Made in Poland yaziyor.

Lastikci Petlas tan ziyade bunu tavsiye etti.

Tabiki bir Ug8 performansi beklenmez ama internette gordugum kadariyla yorumlar gayet iyi ve yurtdisinda baya kullanilan bir markaymis.

Lastikcinin dedigine gore Goodyear in alt markasiymis(kesin degil,sallamista olabilir)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOODYEAR'IN POLONYA FABRİKASINDA ÜRETİLEN LASTİKLER BUNLAR. Ben de 2012 c4 araca almayı düşünüyorum ama herkes gibi kafamda soru işaretleri var. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekleriz. Fiyatı çok uygun adedini 100 TL ye görmüştüm nette. Altta linki bulunan konuda bu lastik markası ve ürünlerinden hiç de iyi bahsedilmemiş!

http://forum.donanimhaber.com/m_20014342/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chalap -- 9 Kasım 2015; 9:57:28 >
  • chalap kullanıcısına yanıt
    Orada yazilan Passio yazlik lastik yalniz
    http://www.eksiduyuru.com/mobil/duyuru/517691/debica-kis-lastigi

Kislik lastikler Frigo olanlar

• açıkcası debica marka lastik kullanan arkadaşların performans konusunda nasıl sonuç aldığını bende merak ediyorum. bir arkadaşım nexen wgsnowg aldı. şuan kullanıyor. performans konusunda bilgi verecek bende ona göre tercihimi yapmak istiyorum. çokta geç kalmadan hesaplı ve uygun bir lastik almayı planlıyorum.
  • Merhaba,

Bir arkadaşım geçen yıl 205/55/16 ebatlı kışlık debica kullanıyordu ve bana oldukça memnun olduğunu belirtmişti.
    Birde good year ürünü olduğunu söylüyordu.
  • Debica frigo kis lastiklerini 2 sezon kullandim 195 60 15 focus 1 aracimda.3 yillik yazliklardan sonra performansi cok iyi geliyordu elbette. Kar performansi gayet iyiyken, islak zemin performansina vasat denebilir.karda kista kullandim,ekstrem islerde denedim (ankara dikmende karda gezmek, uludaga cikmak, ust limit hizda viraj donmek) aracima binen arkadaslar da lastikler hakkinda olumlu yorumda bulundular.Bir ug8 degil ama fiyatina gore gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haidenhain -- 9 Kasım 2015; 18:05:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa duyuyorum yorumlar iyiyse neden olmasın
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Lastikleriniz hayırlı olsun!

Debica'nın hikayesi Polonya'da, 1937 yılında başlar. 1990'lı yıllarda ise şirket özelleştirilmeye başlanır. 2008 yılında geldiğinde Goodyear Grubu, Debica'nın hisselerinin çoğuna sahip duruma gelir.
    Ancak, bundan Debica'nın ürünleriyle Goodyear ürünlerinin kalitesi aynıdır sonucu çıkarılmamalıdır. Kullanılan teknoloji ve malzeme birbirinden farklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezulteo Lastik -- 10 Kasım 2015; 15:59:36 >

• Rezulteo Lastik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

Elbette Goodyear kalitesinde olmasi beklenemez,umarim memnun kalirim.

• Alacak arkadaşlara yol göstermesi açısından bende debica ile ilgili tecrübelerini aktarmak istiyorum. Arabanın ilk aldığında üzerinde debica lastik vardı ve bitmiş bir haldeydiler. Ben bin km civarinda kullandim ve gerçekten benim bekledigimden daha iyi bir performans verdi. Daha sonra uzun sure michelin kullandim ve michelinde omrunu tuketince 3-4 ay önce Formula diye bir lastik aldım ve inanin hiç iyi degil. Benden tavsiye kaliteli markalar dışında (Michelin, conti...) debica bence denemeye değer lastikler.

• Arkadaslar,gayet memnunuz lastiklerden.Ankara da bu sene yagan kari biliyorsunuz.Gayet rahat bir surus sagliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • desibel konusunda iddiası var mı?
  • Bu lastik fena degil. Dacianin uzerinde gelmisti 73.500 km kullanmistik.

• arada cok fark yoksa petlas snowmaster oneririm
  • Debica yeni aldım 5bin km oldu Ankara Kuruçayırlı dan Sonuç latikler on numara kesinlikle tavsiye ederim Kuru yol ve özellikle ıslak zemin performansı çok hoşuma gitti

Benimkiler madein slovenia yazıyor👍 215-55-16 Passat b7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizuzman06 -- 15 Mart 2018; 14:55:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.