Şimdi Ara

Death Note (????) | Adam Wingard (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
3.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ryuzaki'yi colin farrell oynasa tadından yenmez
  • Konu niye cansız? Oyuncular açıklanmış, film 2017'de geliyor.
    Oyuncu tercihleri Willem Dafoe hariç leş. Willem, Ryuk'un sesi olacak.

Light Yagami, Nat Wolff tarafından canlandırılacak. Oyunculuğunu falan bilmem, hiç izlemedim çünkü. İzlemediğime göre iyi projelerde yer almamış. Sadece tipten bile Light Yagami karakterine uygun olmadığı belli bu elemanın.

L ise Lakeith Stanfield tarafından canlandırılacak. Ne alaka lan? Siyahi oyuncu ne alaka abi?

Hiç beğenmedim oyuncu seçimlerini, hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Konu niye cansız? Oyuncular açıklanmış, film 2017'de geliyor.

Light Yagami, Nat Wolff tarafından canlandırılacak. Oyunculuğunu falan bilmem, hiç izlemedim çünkü. İzlemediğime göre iyi projelerde yer almamış. Sadece tipten bile Light Yagami karakterine uygun olmadığı belli bu elemanın.

L ise Lakeith Stanfield tarafından canlandırılacak. Ne alaka lan? Siyahi oyuncu ne alaka abi?

Death Note gibi harika bir animeyi sinema bölümünde ıskalayan çok olsa gerek.

Bu arada Light'ı canlandıracak eleman yine "Eh işte!" dedirtti de Ryuzaki'ye can verecek elemanın zenci olması tam bir facia olmuş. Yönetmen harbi keko olsa gerek. Yoksa bu kadar salakça bir seçim yapmazdı. Ben en başından beri bunun bir filme çevrilmesine karşıydım. İster Japon olsun ister Hollywood filmi. O animedeki ruhun binde birini dahi veremeyecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Konu niye cansız? Oyuncular açıklanmış, film 2017'de geliyor.

Siyahi Ryuzaki ne alaka ya hu

• filmin fragmanını görmeden yorum yapmam ve açıkçası beklentim aşırı derecede düşük iyi bir film geleceğini düşünmüyorum
  • Filmler ve Filimler ekibi ilk kez bir animeye eleştirel parodi yapmış. İzleyelim. İzlemeyenler için ağır spoiler içerir.

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Galiba senaryo animeden büyük ölçüde bağımsız olacak. Çünkü dönme dolap filan böyle şeyler yoktu diye hatırlıyorum. İçine turp sıkmasalar bari.

• Ryuk'u merak ediyorum
  • Light diye yutturulan oyuncuya bak..
  • Ben en çok siyahi abimizi bekliyorum rezil bi film geliyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Light diye yutturulan oyuncuya bak..

Ryuzaki'deki durum daha da beter. Beyaz birini zenci biri canlandırıyor. Rezaleti teaser'da göremedik ama fragman çıktığında görürüz.

• yine şirin görünme çabalarının neticesinde karşımıza çıkan bir çelişki daha. (esas hikayedeki beyaz karakteri, siyahi bir oyuncuya vermek) pek umutlu değilim bu yapımdan.
  • Bir kez daha holivud'un mıçışına şahit olacağız gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İğrenç olacağı belli.Sadece şu dönme dolap sahnesi bile işin içine çok çok Amerikan vari yaklaşım girdiğini gösteriyor.

Hele Ryuk hiçbir zaman Light'ın veya L'in tarafını tutmazken 'Başlayalım mı?' demesi Ryuk'u bildiğin Light'ın köpeği gibi gösterip en sonunda Light'ın ölümünü de Ryuk kazık attıya bağlayacaklarını gösteriyor.

'Death Note by Netflix:Yüksekokul öğrencisi Light Turner,belalısı Mia Sutten,amansız düşmanı L ve sadık yardımcısı Ryuk.'

Güzel bir yapım nasıl mainstream hale getirilir 101 adlı dersimize hoşgeldiniz.
  • Çöp

Edit: Dragon Ball ile kafa kafaya yarışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 23 Mart 2017; 13:40:59 >
  • Şimdi Hollywood diyoruz ama filmi netflix stüdyosu çekiyor Disney,Fox,Warner Bros filan çekmiyor bunlar çekse çok daha kaliteli bir yapım ortaya çıkardı neticede Hollywoodu Hollywood yapan bunadir.

• Anime Müziklerini kullansalar keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

İğrenç olacağı belli.Sadece şu dönme dolap sahnesi bile işin içine çok çok Amerikan vari yaklaşım girdiğini gösteriyor.

Hele Ryuk hiçbir zaman Light'ın veya L'in tarafını tutmazken 'Başlayalım mı?' demesi Ryuk'u bildiğin Light'ın köpeği gibi gösterip en sonunda Light'ın ölümünü de Ryuk kazık attıya bağlayacaklarını gösteriyor.

'Death Note by Netflix:Yüksekokul öğrencisi Light Turner,belalısı Mia Sutten,amansız düşmanı L ve sadık yardımcısı Ryuk.'

Güzel bir yapım nasıl mainstream hale getirilir 101 adlı dersimize hoşgeldiniz.

Death Note filminin teaser'ını gördükten sonra ben

Death Note (????) | Adam Wingard

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Then i'll take a potato chip and..............................eat it!!!

Death Note (????) | Adam Wingard
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.