Şimdi Ara

DealExtreme Alışveriş sitesi bilgisi olan varmı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
5.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri bana öğretsin beyler ya üye oldum ama şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum ürünün geleceği adresi nereye yazıyoruz paypal hesabından nasıl para aktarıyoruz falan çok makbule geçer valla yardımcı olabilirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

biri bana öğretsin beyler ya üye oldum ama şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum ürünün geleceği adresi nereye yazıyoruz paypal hesabından nasıl para aktarıyoruz falan çok makbule geçer valla yardımcı olabilirse

paypala üye ol, kredi kartı tanıt, paypaldaki adresine gelecek ürünler. zaten ödeme aşamasında sana adres soruyor. paypala para aktarmıyosun, kredi kartı bilgilerini giriyosun (şiddetle limiti düşük sanal kart öneririm) alışveriş yaptığında direkt karttan çekiliyor.

ben 24 kasımda ürün aldım, 15 aralıkta elimdeydi. 2 haftada gelmedi diye ümit kesmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

biri bana öğretsin beyler ya üye oldum ama şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum ürünün geleceği adresi nereye yazıyoruz paypal hesabından nasıl para aktarıyoruz falan çok makbule geçer valla yardımcı olabilirse

paypala üye ol, kredi kartı tanıt, paypaldaki adresine gelecek ürünler. zaten ödeme aşamasında sana adres soruyor. paypala para aktarmıyosun, kredi kartı bilgilerini giriyosun (şiddetle limiti düşük sanal kart öneririm) alışveriş yaptığında direkt karttan çekiliyor.

ben 24 kasımda ürün aldım, 15 aralıkta elimdeydi. 2 haftada gelmedi diye ümit kesmeye gerek yok.

saol dostum paypala üye olup sanal kartımı tanıtmıştım zaten ama bu adres kafamı karıstırmıştırmıştı sayende öğrendim tekrar teşekkür ederim.yarın bir iki şey sipariş edecem.takıldığım bi yer olrsa yazabilirim yine buraya

• quote:

quote:

quote:

saol dostum paypala üye olup sanal kartımı tanıtmıştım zaten ama bu adres kafamı karıstırmıştırmıştı sayende öğrendim tekrar teşekkür ederim.yarın bir iki şey sipariş edecem.takıldığım bi yer olrsa yazabilirim yine buraya

adresinde Türkçe karakter varsa onları yazma. Ş yerine S Ü yerine U Ö yerine O vs yaz, Türkçe karakterler posta zarfında bazen çıkmıyomuş sorun olduğunu okumuştum.

• Arkadaşlar ben burada satılan dandik tablet pclere kafayı taktım. Deneme amaçlı bir tane alayım diyorum 80-90 dolar olanlardan. Gümrüğe takılır mı onu merak ediyorum. Daha önce bu siteden elektronik eşya alan oldu mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adresinde Türkçe karakter varsa onları yazma. Ş yerine S Ü yerine U Ö yerine O vs yaz, Türkçe karakterler posta zarfında bazen çıkmıyomuş sorun olduğunu okumuştum.

adreste türkçe karakter yok zaten.dün deneme amaçlı bir kaç şey sipariş ettim 3 dolar tuttu takip kodu vermediler bu yüzden.shipped yazıyo simdi durumunda ne kadar sürede gelir tahminin var mı.

• quote:

adreste türkçe karakter yok zaten.dün deneme amaçlı bir kaç şey sipariş ettim 3 dolar tuttu takip kodu vermediler bu yüzden.shipped yazıyo simdi durumunda ne kadar sürede gelir tahminin var mı.

takipli yollamıyor zaten DEX normal posta ile yolluyor.. eğer kaybolmaz ise en erken 1 hafta en geç 30-40 gün
  • 1 dolara mı ne takip numarası alınabiliyor
  • aldıkların 15 doların üstündeyse takip numarası ücretsiz değilse 1.6 dolar mı ne heralde
  • cuma günü aldım bir şeyler hala paketlenmedi ne zaman paketlenecekte bana ulasacak bu?
  • quote:

cuma günü aldım bir şeyler hala paketlenmedi ne zaman paketlenecekte bana ulasacak bu?

ben 23 kasım gibi sipariş vermiştim bana tam 30 gün sonra ulaşmıştı sanırım 6 aralıkta yada 8 aralıktı ikisinden birinde ilk işlem yapılmıştı (sanırım o paketlenmeydi) 14 aralık gibide çinden çıkmıştı paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35gta

quote:

cuma günü aldım bir şeyler hala paketlenmedi ne zaman paketlenecekte bana ulasacak bu?

ben 23 kasım gibi sipariş vermiştim bana tam 30 gün sonra ulaşmıştı sanırım 6 aralıkta yada 8 aralıktı ikisinden birinde ilk işlem yapılmıştı (sanırım o paketlenmeydi) 14 aralık gibide çinden çıkmıştı paket

baya bekliycez desene o zamanpeki takip kodunu ne zaman kullanabilirim?
  • pek bilmiyorum onu ama ben ptt nin sitesinden her gün bakıyordum bir lazer bekliyordum arkadaşlarımla birlikte baya heyecan yapıp hergün bakmıştık ptt nin yurtdışı gönderi bölümünden bakıyordum
  • quote:

pek bilmiyorum onu ama ben ptt nin sitesinden her gün bakıyordum bir lazer bekliyordum arkadaşlarımla birlikte baya heyecan yapıp hergün bakmıştık ptt nin yurtdışı gönderi bölümünden bakıyordum

eyw dostum sağol yeni bi ürün bekleyince öyle oluyo tabi insan. bide taa hongkongdan geliyo olsun o kadar heyecanbu arada lazer gümrükten geçemiyo falan diyolardı doğru mu bu
  • ben canım sıkıldıkça bir şeyler alıyordum zamanında buradan
    yalnız free shipping olduğu için öyle hergün kargo neredeymiş diye bakmayacaksınız
    min 10 gün, ortalama 2 hafta, az biraz gecikmeyle 3-4 hafta içinde elinizde olacağı için ürünü satın alıp unutacaksınız
    unuttuktan sonra bir anda sabah kapınız çalacak ve kargonuz gelmiş olacak

kargonun bedava olması ve geç gelmesinin sebebi de Türkiye'ye sadece haftada bir gün kargoları toplu olarak yollamaları, şansınıza göre tam ürünlerin yollanacağı gün sipariş verirseniz bahsedilen 1 hafta 10 gün hafta içinde elinize gelme olayı olur

ayrıca sitede çok fazla çakma ürün var
    alırken yorumları ve değerlendirmeleri mutlaka okuyun
    ürüne kötü yorum yapılmış olsa bile silmiyor dealextreme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 11 Ocak 2011; 0:49:26 >

• quote:

quote:

pek bilmiyorum onu ama ben ptt nin sitesinden her gün bakıyordum bir lazer bekliyordum arkadaşlarımla birlikte baya heyecan yapıp hergün bakmıştık ptt nin yurtdışı gönderi bölümünden bakıyordum

eyw dostum sağol yeni bi ürün bekleyince öyle oluyo tabi insan. bide taa hongkongdan geliyo olsun o kadar heyecanbu arada lazer gümrükten geçemiyo falan diyolardı doğru mu bu

aynen doğru söylüyorsun :) gümrük konusundada için rahat olsun başka sitelerdende okudum kendimde satın aldım hiç birşey olmuyor çok güzel kutusunda geliyor.

• ne paketlenmeymiş arkadaş 3 gündür paketleniyo
  • daha dur daha paketlenmeye devam edecek
  • quote:

daha dur daha paketlenmeye devam edecek

5 günde tedarik edildi 3 günde paketlenemedi daha bu sevk edilecekte türkiyeye girecekte sonra da bana ulaşacak bekleyecez galiba 1 ay falan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.